Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

luk330

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez luk330

  1. luk330 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Onkel, obie tak samo mało przydatne w myaudi Mobile masz przynajmniej wyposażenie swojego auta (chociaż i tak nie wszystko się zgadza) i w sumie nic więcej.
  2. luk330 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jaką masz tu oponę?
  3. Tak, ale to wynikalo z kilku powodow. Raz to kiepska umowa i bardzo slabe ceny zakupu (w oststnich kilku latach), czesto porownywalne do tych, ktore konkurencja miala w detalu i zarabialo sie glownie na uslugach. A dwa, ze juz sie nie chcialo zmian wprowadzac, zmeczenie materialu i kiepskie zdrowie ojca. Trzy to pogarszajaca sie sytuacja w transporcie i to, ze sporo firm sie pozamykalo. Generalnie glownie bazowalismy na ciezarowkach, na tym mozna pieniadz zrobic, ale nie mozna sie fixowac na jednym dostawcy, najlepiej miec wlasny sprzet (ale to jest duzy koszt) i wlasne miejsce do prowadzenia takiej dzialalnosci (a to jest dosc uciazliwe dla okolicy pod wzgledem halasu). Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  4. Mój ojciec 12 lat prowadził (do 1 marca ) ale w ramach umowy franczyzowej (ja też tam sporo czasu spędziłem). Jakich informacji potrzebujesz?
  5. luk330 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Niestety tak.
  6. luk330 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Cześć, mało osób zagląda do ogólnego działu diagnostyki, a na facebookowej grupie a6 c6 club poland jeden gość załatwił zniżkę na OBDevelenPRO. Dla tych co nie wiedzą - to interfejs diagnostyczny dla telefonów z androidem, który funkcjonalnie jest albo mocno zbliżony albo nawet tożsamy z VCDS, a nie trzeba dźwigać laptopa i kabli. Ja sobie zamówiłem, zawsze to troche taniej niż w regularnej sprzedaży.
  7. Cześć, jakby ktoś chciał kupić urządzonko OBDeleven z wersją aplikacji PRO (funkcjonalnie bliska albo nawet taka sama jak VCDS ale bezprzewodowo z telefonem z Androidem) z rabatem to pisząc na adres [email protected] i powołując się na ustalony rabat dla Audi A6 C6 Club Poland (grupa facebookowa) można go kupić za 267zł.
  8. luk330 odpowiedział(a) na gregski temat w 3.0TDI
    Panowie, co ile mniej więcej kilometrów wypala się Wam DPF w jeździe pozamiejskiej albo autostradowej?
  9. luk330 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, co ile kilometrow mniej/wiecej wypala sie Wam dpf? Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  10. Cześć wracając wczoraj z Zakopca dopadł mnie dziwny problem. Zaczęło się od tego, że przy utrzymywaniu stałej prędkości coś szarpnęło, tak jakby przerwało. Po chwili nie dało się już jechać ze stałą prędkością bo mocno szarpało całym autem, silnik jakby przerywał. Przy przyspieszaniu i przy puszczonym gazie było wszystko ok, moc była, ale reakcja na gaz była opóźniona, po wcisnieciu gazu reakcja byla tak po 1-2 sekundach. Zatrzymałem się, nieszczelności nie było, wycieków nie było, temperatura w normie, silnik chodził na jałowych równo i cicho, ale obroty były podwyższone - zakładam, że zaczął się wypalać DPF - nie gasiłem tylko sprawdziłem błędy w sterownikach (żadnego nie było) pojechałem dalej. Ze 20km moja jazda wyglądała niestety tak, że co chwilę przyśpieszałem i zwalniałem - tak dało się jechać. Po tym czasie wszystko przeszło i wygląda na to, że już jest ok (dziś przejechałem 360km do Wrocławia i auto zachowuje się już całkiem normalnie). Wczoraj po wszystkim celowo trochę zapomniałem o 6 biegu i trochę go przegoniłem i w ogóle samochód jakiś żwawszy się zrobił. Co to mogło być? DPF już kilka razy się wypalał ale nigdy nie było szarpania przy jednostajnej jeździe - może to sugeruje coś innego? Niestety nie mam teraz pod ręką VCDS, żeby to posprawdzać, jutro wracam do Warszawy dopiero. Co to może być?
  11. luk330 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, wracając wczoraj z Zakopca dopadł mnie dziwny problem. Zaczęło się od tego, że przy utrzymywaniu stałej prędkości coś szarpnęło, tak jakby przerwało. Po chwili nie dało się już jechać ze stałą prędkością bo mocno szarpało całym autem, silnik jakby przerywał. Przy przyspieszaniu i przy puszczonym gazie było wszystko ok, moc była, ale reakcja na gaz była opóźniona, po wcisnieciu gazu reakcja byla tak po 1-2 sekundach. Zatrzymałem się, nieszczelności nie było, wycieków nie było, temperatura w normie, silnik chodził na jałowych równo i cicho, ale obroty były podwyższone - zakładam, że zaczął się wypalać DPF - nie gasiłem tylko sprawdziłem błędy w sterownikach (żadnego nie było) pojechałem dalej. Ze 20km moja jazda wyglądała niestety tak, że co chwilę przyśpieszałem i zwalniałem - tak dało się jechać. Po tym czasie wszystko przeszło i wygląda na to, że już jest ok (dziś przejechałem 360km do Wrocławia i auto zachowuje się już całkiem normalnie). Wczoraj po wszystkim celowo trochę zapomniałem o 6 biegu i trochę go przegoniłem i w ogóle samochód jakiś żwawszy się zrobił. Co to mogło być? DPF już kilka razy się wypalał ale nigdy nie było szarpania przy jednostajnej jeździe - może to sugeruje coś innego? Niestety nie mam teraz pod ręką VCDS, żeby to posprawdzać, jutro wracam do Warszawy dopiero. Co to może być?
  12. Pytanie: co chcesz uzyskać tym zabiegiem?
  13. luk330 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Z ciekawości - to źle, że podnieśli do najwyższej wersji? Dlaczego?
  14. luk330 odpowiedział(a) na PatrykB8 temat w Audi A4 B8
    W środku jest tylko trochę głośniej, ale zdecydowanie nie przeszkadza. Przy 120 trochę słychać buczenie a wyżej czy niżej to w sumie prawie nie (ale C6 jest trochę lepiej wyciszona niż B8). Różnica znacząca jest w głośności z zewnątrz - w tunelach fajnie słychać, ale test głośności przeszła bez problemu na stacji diagnostycznej
  15. luk330 odpowiedział(a) na PatrykB8 temat w Audi A4 B8
    900zl, ale mialem zrobione mniej wiecej polowe wydechu razem z koncowkami, wszystko z nierdzewki. 2.7tdi brzmia tak samo po takich modach ;-) Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  16. luk330 odpowiedział(a) na PatrykB8 temat w Audi A4 B8
    A tak brzmi troche bardziej zmodyfikowany wydech w 3.0tdi (w tej samej firmie co i ja robilem). Tylko tutaj juz dp zrobiony no i bez kata i dpfa: Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  17. luk330 odpowiedział(a) na PatrykB8 temat w Audi A4 B8
    W 3.0tdi srodkowych tlumikow nie ma, sa tylko koncowe ;-) W sporym uproszczeniu mozna powiedziec, ze zostaly po prostu usuniete te tlumiki :-) Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  18. Chociaz czy pomaranczowe - na alli nazwane sa yellow, wiec zolte, ale zakladam, ze to w naszym rozumieniu pomarancz ;-) Moze byc jak mowisz. Albo jakis problem z masą. Ja mialem cos w podobie ze swiatlem wstecznego w C6 - co jakis czas walilo bledem. Okazalo sie, ze we wtyczce styk byl podrdzewialy. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  19. Kupilem pomaranczowe. Jak beda wywalac bledy to sie bedzie myslec ;-) Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  20. Czarek76, nie ma żadnych błędów po dłuższym używaniu? W BMW wcześniej też miałem LEDy w kierunkowskazach, ale po jakimś czasie wywalały błędy. Tak czy inaczej po Twojej recenzji zamówiłem komplecik z ali
  21. luk330 odpowiedział(a) na PatrykB8 temat w Audi A4 B8
    Moje ex C6 (3.0tdi, 2.7tdi brzmią w sumie tak samo) poniżej na filmach. Od środkowego łączenia do końca rury seryjnej średnicy bez tłumików (robione generalnie na wzór układu Supersprinta). Katalizator pozostał na swoim miejscu. Żeby było głośniej i bardziej rasowo trzebaby wyciąć kata i zrobić całość na większej średnicy + porządny downpipe.
  22. luk330 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ze sprężynami nie ma żadnego problemu, co do gwintu to też da się założyć, tylko trzebaby pewnie przekodować ADS bo będzie waliło błędem w vcds i nie wiem czy jak odłączysz amortyzatory to cały układ ADS nie przestanie działać.
  23. Pozdrowienia dla wlasciciela granatowej B6 avant (blachy bodajże WW...) dziś przed 15 pod CH Sadyba Best Mall
  24. Zdecydowanie, nie ma co czekać bo będzie tylko gorzej a jak wyrobi się gniazdo wystarczająco mocno to może się okazać, że naprawa wedlug procedury ASO już nie będzie skuteczna i pozostanie rozfrezowanie gniazda, wprasowanie tulei i osadzenie łożyska w nowej tulei. Ewentualnie wymiana obudowy skrzyni A co do mechanika - każdy raczej sobie z tym poradzi. Kilka postów wyżej załączyłem przetłumaczoną procedurę serwisową, instrukcja krok po kroku.
  25. luk330 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Na pewno w fotelu kierowcy nie ma tego czujnika jedynie w zapince pasa. Po stronie pasażera jest czujnik zajętości i czujnik w zapince pasa. Moim zdaniem trochę Ci się pokićkało zarówno w B8 jak i w C6 mam i miałem tak samo jak Ty

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.