Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

luk330

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez luk330

  1. A po prostu długie przytrzymanie przycisków na pilocie Ci nie działa? Miałem kilka audi B5 lift, B6, C6 i teraz B8 i w każdej to działało, nie trzeba było nic kodować.
  2. Pewnie to co u mnie, że część rzeczy podróżuje w kabinie zamiast w bagażniku Moje B8 to sedan, C6 też miałem sedana. W C6 wszystko wchodziło do bagażnika, w B8 nie wszystko daję radę zapakować.
  3. A6 c6 3.0tdi vs a4 b8 3.0tdi - poki co nie roznia sie niczym dla mnie. Rocznie robie 25-30tys km wiec troche roznych wymian eksploatacyjnych robie i w sumie ceny wszystkiego sa bardzo zblizone albo takie same.
  4. Ja moze nie mam dwojki dzieci, nie mam w sumie zadnego, ale 3 lata jezdzilem a6 c6 a dosc czesto podrozuje w 4 osoby i moge smialo powiedziec, ze b8 jest wyraznie ciasniejsze w srodku ale jak na ten segment to wedlug mnie miejsca jest dosc sporo. Nie jest uciazliwie malo tego miejsca, zdecydowanie wystarczajaco. Co mnie najbardziej boli w b8 to duzo mniejszy bagaznik niz w c6 przez co podrozujac w 4 osoby z 4 walizkami dosc ciezko sie zapakowac do bagaznika.
  5. A ja tym razem podwójne pozdrowienia: 1. dla wlasciciela fajnie zrobionej czarnej b6 avant z klubowymi podkladkami stojącej pod Autletem w Wawie na Jagiellońskiej jakiś tydzień temu 2. dla właściciela też czarnej b6 avant ale już seryjnej z wyglądu z klubowymi podkładkami widzianej wczoraj koło 18:30 na ul.Św.Bonifacego
  6. A czy ktoś wie czy do foteli s-line z wysuwanym podudziem też da się zalożyć te schowki? Miałem je w C6 i trochę mi ich brakuje w B8. Do tego pytanie czy ma ktoś numer tych schowków ale w kolorze szarym?
  7. Mam podobnie w 3.0tdi. Do tego zauważyłem, że jak jest chłodniej na dworze to ten efekt jest dużo mniejszy. A reakcję na gaz powyżej 2tys obrotów masz szybką czy też po 1sek? U mnie powyżej 2tys obrotów jest w sumie dość szybka, ale i tak wolniejsza niż była. Jestem wstępnie umówiony z kumplem mechanikiem, który sporo 3.0tdi w swoim życiu robił, mówił, że albo EGR albo nastawnik turbiny... przyczyn może być więcej, ale do tego potrzeba porządna diagnostyka w czasie jazdy.
  8. Pozdrowienia dla wlasciciela granatowego a4 b5 avant z klubowa ramka pod tablice. Dzis kolo 19 w Wawie na Nowogrodzkiej ?
  9. Na umowie powinny być zgody do podpisania, jeśli nie zgodzisz się na przekazywanie informacji marketingowych to nie mają prawa zasypywać ofertami
  10. luk330 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Też przez to przechodziłem, ale w C6. Zrobiłem 1200km na takim mocno huczącym łozysku (nie miałem wyjścia bo harmonogram był napięty), ale starałem się nie przekraczać 120 na wszelki wypadek
  11. luk330 odpowiedział(a) na Racestar temat w Audi A4 B8
    Hid Retrofit Ci zrobią co chcesz z lampami.
  12. Pozdrowienia dla wlasciciela niebieskiej b6 avant ze zdjecia na blachach WWE z klubowa podkladka. Dzis w Zielonce, restauracja "U Pietrzakow".
  13. Srebrne b7 avant na blachach WI z klubowa wlepką, dzis na Pięknej w Wawie. Pozdrawiam ?
  14. luk330 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, poratuje ktoś wiedzą w której grupie w ETCE znajdę nastawnik turbo? wczoraj ze 2h siedziałem i nie mogę tego znaleźć.
  15. Kurde, mam dokładne to samo teraz i miałem tez w C6... Gumy skrajnie różne, ale każde z indexem prędkości W i Y (270 i 300) i indexem nośnośni 96 lub 97. Teraz mam jakieś taurusy (tymczasowo) na B8 i jest to samo... Wcześniej miałem Nokian Z-line w C6 (255/35/19) i też tak było... Na zimowych 225/55/16 też czasami tak bywało. Ja się tym nie przejmowałem bo przechodziło tak jak mówisz po chwili w sumie i myślałem, że to coś w napędzie nie gra
  16. Nie ma dużego problemu aby podnieść moc w tym silniku tanim kosztem Pewnie do 200km sam program wystarczy
  17. Działa dokładnie tak jak każdy inny handlarzyna... Zawsze jak klient coś zauważy co sprzedawca chciał ukryć to powie przecież, że nie był świadomy... Nie ma opcji żeby oni zakupili auto bez weryfikacji przeszłości i napraw blacharskich, w szczególności, że tę historię mają zapisaną w bazie danych. A teraz jak klient się czegoś dopatrzył to przecież nie powie mu w twarz, że kłamał żeby auto szybciej sprzedać.\ No chyba, że faktycznie był nieświadomy bo może ich tam 15 sprzedawców jest, ale tak czy inaczej niedobrze to świadczy o samym salonie skoro nie wiedzą czym handlują.
  18. Powiem tak, ja bym się ewentualnie z nimi dogadał, bo jeśli chodzi o naprawy blacharskie to trzeba by zobaczyć co tam było robione i w jaki sposób. Wiadomo, że auto z naprawami blacharskimi na koncie może być warte mniej niż takie bez więc jeśli nie było tam jakiejś tragedii to dogadaj się z nimi na jakiś pakiet napraw i przeglądów darmowych (części pieniędzy na pewno Ci nie zwrócą). Co do stuków w silniku/skrzyni to według mnie należy się z nimi dogadać żeby usunęli problem bezkosztowo przy zastrzeżeniu, że jeśli wystąpi znów to również naprawią to bezkosztowo.
  19. Jak odkręcisz kulę to reszta zostaje na wierzchu? Szkoda, że nie da się tego schować jeśli się haka nie używa, też rozglądam się za jakimś. Mam ten sam lakier, fajny efekt przy różnym oświetleniu, od brązowego przez grafit do szarego
  20. Nie powinno być problemu ze zwrotem auta, tak czy inaczej można sprawę zgłosić do Audi Polska z prośbą o przyjrzenie się sprawie i interwencje. Masz gdzieś kopię ogłoszenia? Jakiś opis? cokolwiek?
  21. https://www.facebook.com/audi.tempomat.fis/ Wrocław.
  22. Nie pamiętasz może które to kanały będą?
  23. luk330 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Trzebaby poszukać jakiejś procedury serwisowej, technologicznej producenta. Ewentualnie wycena ASO z fakturą proforma za naprawę z uwzględnieniem pozycji "kalibracja systemu side assist"
  24. Cześć, odkąd się zrobiło ciepło (aczkolwiek nie jestem pewien czy ma to związek z temperaturą, teraz wydaje mi się, że niewielki) moje 3.0tdi jest słabe poniżej 2tys obrotów i występuje takie opóźnienie w reakcji na gaz. Czyli mam np 1300-1500obrotów, wciskam gaz a reakcja jest po 1-2sekundach. Wcześniej nie dość, że reakcja była natychmiastowa to momentu obrotowego było zdecydowanie więcej w tych niskich partiach obrotów. Teraz cokolwiek zaczyna się dziać dopiero od 1800-1900, wcześniej przy 1500 już był ogień (zresztą zgodnie z danymi technicznymi powinno być 500nm od 1500obr). Błędów żadnych nie ma. Z pobieżnej mojej analizy live data nic nie wzbudziło niepokoju. Pewnie wypadałoby zrobić całe logi dynamiczne w całym zakresie obrotów, pytanie które kanały zlogować? Byłem u dwóch mechaników i zaczynam wątpić - stwierdzili, że nic się nie dzieje i kazali jeździć i obserwować Może ktoś miał podobny problem? Jak jeździłem BMW to miałem coś podobnego i okazał się nastawnik turbo, jednak tutaj nie za bardzo wiem jak go zdiagnozować. Z góry dzięki za wszelkie podpowiedzi.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.