Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

horny devil

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez horny devil

  1. Ja bym uważał z tym pojazdem mańka bo jak zostanie psem to się odgryzie
  2. q***a ktoś mi jebnął w lewy tylny rant zderzaka i spier***
  3. :hi: Dobrze że nie pada
  4. nie wiem ,czy jesteś na to psychicznie gotów :decayed::decayed: spotykać się z tymi ludźmi ,tak często ..........no nie wiem , nie wiem :grin: ..... zapraszamy ,a co tam ....raz się żyje .... Ciekawe kiedy pierwszy mod? Po pierwszym spocie czy po drugim?
  5. No co, idealna żeby się napić Tak jak tak czytam zator i to co tu piszecie za niedługo będą zloty AAA4KP
  6. :hi: Ta weekendowa pogoda
  7. Pakować dupska na arene
  8. No i w pizzz..... Jednak będę swoim. W A6 znowu błąd DPF jadę go odstawić do kogoś z głową w końcu może.
  9. :hi: Ja też będę Dziś za to innym CCCO
  10. Kto się wybiera jutro na spocisza??
  11. Jest górna rozpórka z A6 C5 trzeba ją tylko delikatnie skrócić
  12. Kurde nie ma to jak piękna pogoda na weekend :facepalm:
  13. To jest celowe działanie producentów. Odpal sobie na klimatroniku wskazania prędkości tam jest dokładna prędkość.
  14. Ja to i ze 30 bym znalazł
  15. Ja mam CB pod półką i mikrofon trzymam właśnie w tej półce albo w kieszeni w drzwiach ---------- Post dopisany at 07:33 ---------- Poprzedni post napisany at 07:30 ---------- przez kiere mam ją przełożoną...no chyba że używam go aktualnie to między jajcami Przypomnij mi jak będziemy gdzieś kiedyś Twoim jechać, żebym przez CB u Ciebie nie gadał w aucie To mówisz ,że trza Cię będzie upomnieć bo sam nie dasz rady sie powstrzymać ? :polew::polew: poyeby! siema i miłego weekendu tiaa..curva... fakt faktem czwartek mam wolny ale piątek i sobota masa się nie zrobi... yyyyy jaka masa??
  16. Nigdy nie wiadomo jak człowiek zrobi dobrze..... :hi: Też racja. Tam gdzie teraz "robią" auta niby też z polecenia ale nie z forum.
  17. Dzięki jeszcze raz wszystkim za odpowiedzi. Jutro odbieram auto choć by skały srały. Jak nie ogarną to od razu tel na kontakt od danielom. Jak i on sie nie podejmie to zostaje dynosoft. Najgorsze w tym wszystkim jest to ze samochód od kolegi który musiał wyjechać do de. Robię teraz za pośrednika. Gdybym sam ogarniał temat od początku to tylko przez "forumowe" kontakty i polecenia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.