Treść opublikowana przez horny devil
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Elektromechanika pojazdowa ul. Osińska 20A Żory.
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
No czy dobry/zły ? Czy warto im zostawić auto? Ktoś u nich coś ogarniał?
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Siemka. Panowie kojarzy ktoś zakład przy Osińska 20A. Macie jakieś opinie o nim??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek a ty wspominałeś że masz/miałeś ADR. Pakowałeś tam gaz??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Passat? Każdy tuner Ci go zlikwiduje i wyłączy, SŁYSZAŁEM że chcą za to 2500 zł ale zapytaj w dynosofcie Nie z passatem jak było głośno tak teraz ucichło a smaków narobili. DPF wycięty został w 2.7 A6 i już drugi tydzień stoi u jakiś magików i h*** zrobili. Dzisiaj gonie go odebrać i muszę poszukać kogoś kto to ogarnie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pany pytałem się już kto ogarnia DPF w Audi ??
-
szybki kurs CNC - czy warto?
Park Naukowo-Technologiczny "Technopark Gliwice" Uwaga! Zwolniły się miejsca na szkolenie! Informujemy, iż zwolniły się 3 miejsca na bezpłatne szkolenia z zakresu Technologii cięcia strumieniem wodno-ściernym (WATERJET) (cykl 6). Szkolenia rozpoczynają się 3.06 i trwają do 06.07 – odbywać się będą w: poniedziałki, środy oraz niektóre soboty. Jest to ostatnia szansa do skorzystania z omawianych szkoleń, ponieważ nie będą już realizowane w ramach projektu. Do udziału zapraszamy osoby zatrudnione z wykształceniem co najwyżej średnim, które są zamieszkałe i/ lub zatrudnione na obszarze województwa śląskiego. Uczestnikom zapewniamy profesjonalne szkolenia, bezpłatne materiały szkoleniowe, catering oraz certyfikat Uczestnictwa. Szczegółowe informacje oraz zapisy prowadzone są na stronie Euro-Tech: Dołącz do najlepszych! ť O projekcie kontakt tel: 32 335 85 13 lub e-mailowy [email protected]
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Czyli coś takiego? http://www2.kki.pl/zsrlubien/images/rafiok.gif Nie Pane......takie wypaśne szły tylko z modelami b7 na początku produkcji.....u nas były dętkowe jeszcze gumy Ja mam zestaw naprawczy i lawetę na telefon Taki zestaw naprawczy to se można wsadzić. Kiedyś znajomy złapał kapcia użył takie cuś i potem miał problem bo nikt nie chciał mu tego załatać bo trzeba ujepać maszynę jak się taką oponkę potem zdejmuje Jednak co dobry zapas to dobry zapas
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Byłem u wulkanizatora przełożyć felgę z zapasu na stal bo ojciec w turku nie ma zapasu tylko zestaw naprawczy:facepalm: Po wyciągnięciu okazało się że mam nówkę sztukę oponę ani razu nie jeżdżona z 94r
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak tam podróż z Rudy Śląskiej ? ---------- Post dopisany at 08:19 ---------- Poprzedni post napisany at 08:14 ---------- Jakby nie fotoradary to by nawet niezła czasówka była ? Co nie ? ......hehe Ale się uśmiałem Radary to były ale w Częstochowie Wczoraj byłem może jeden widziałem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Rankiem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No ja dzisiaj miałem oszczędnie jechać do Częstochowy. Mówię zobacze ile będzie palił na nowych laćka. Jechałem... pierwsze 2 km :polew: a i tak się powstrzymywałem bo jechałem z szefem. Co Panu tak piszczy? Nic nic to tylko informacja że opony więcej nie mogą Tomaszu jutro będę gadał z kumplem bo szuka coś dla laski w tanich pieniądzach
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Upiększaj i nic z silnikiem nie rób, szkoda kasy No może i masz rację ale trzęsie mnie jak pali jak smok a nie jedzie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tomaszu po ile będziesz puszczał corse?? Może być PW ---------- Post dopisany at 21:02 ---------- Poprzedni post napisany at 21:00 ---------- Coraz bardziej myślę by na przyszły rok robić swap. Po konsultacjach w CTRTuning nawet wycięcie kata nie wiele da a jeszcze wręcz może przysporzyć problemów o ile mam dwie sondy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dejcie se po szlagu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Rankiem :hi: kierunek Częstochowa
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
https://picasaweb.google.com/100351010388515503877/Zlot?authuser=0&authkey=Gv1sRgCOPUxOfk9uTdUA&feat=directlink#slideshow/5882399966040336066 Proszę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja Wam nawet nie mówię ile pali mój ADR Wynik 9l to norma
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tak się robi zloty w GL:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Sprawdzałeś za tymi bałwankami??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ups sorry
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie masz miernika?? klimstronik też chyba pokazuje napiecie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Moje stare alu na turku ojca A4-Tomek Jak poszedł regulator napięcia w setce to waliło prąd 17V na żarówki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi: z rana zapaleńcom