Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

horny devil

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez horny devil

  1. Ja złożyłem podanie tutaj: CITT Politechnika Śląska - Aktualności: Zapraszamy do współpracy w ramach programu \"Brokerzy Innowacji\" | Centrum Innowacji i Transferu Technologii Politechniki Śląskiej trzymam kciuki by się udało
  2. na razie w pt złożyłem papiery na brokera technologii. Jak klapnie to b5 będzie w końcu doinwestowane Znając moje szczęście trza będzie wybrać obczyznę
  3. Składasz do drogówki??
  4. Maniek ja się ostatnio na koło przesiadłem i daję rade
  5. Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Musisz się odezwać do gostka o co Ci konkretnie chodzi. Ja kupiłem prawe z VW tylko inne wtyczki z grzania są i mi zamontował od A4. Sam widziałeś jak wygląda. P&P
  6. Horny Ty chyba mieszkasz w innej stefie klimatycznej u mnie slonce az miło ---------- Post dopisany at 13:42 ---------- Poprzedni post napisany at 13:42 ---------- ide wlasnie woskowac auto ciekawe co z tego wyjdzie dobijajcie mnie jeszcze. P.S. woskowanie na słońcu nie wskazane
  7. nawet mi nie gadaj, z młodym na plac zabaw poszliśmy to tak się zaciągnęło że trzeba było żagle zwijać
  8. nie ma to jak zj***na pogoda na weekend
  9. a ja po spociku i urodzinach Nie da się tak i tu i tu Spot za krótki dla mnie a urodziny też średnio
  10. Przyargaj dziś jak będziesz oblukam
  11. Arturoo widzę że foto w profilu zmienione :hi: Egon nie wywołuj wilka z lasu. Ja będę ale nie za długo bo ojciec dziś urodziny ma
  12. A w środku cisza?? Moje zawieszenie siedzie w aucie już w bagażniku :polew::polew:
  13. Tomaszstn pamiętasz tą zwiechę, którą ci kiedyś pokazywałem? powiedz mi proszę czy to będzie prosto u mnie siedzieć bo okazało się dziś że ona jeździła w 1.9tdi Nie będzie to krzywo stało??
  14. Jeszcze żebym cokolwiek wypił :/
  15. ale mnie łeb napierdziela masakra
  16. :hi: Uuuuu w ten piękny poranek. Ale mi się fartło, delegacja do cieszyna a potem zahaczę o brenną i praca zdalna z leżaka na słoneczku
  17. u mnie dokładnie tak samo 4tyś 140km/h - 5 bieg ADR Idzie coś p&p zrobić by się tak silnik nie żyłował??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.