Treść opublikowana przez horny devil
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzisiaj wzorowo, nawet udało mi się ogarnąć koło domu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zaczyna się
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
miałem jakiś tam przebłysk świadomości To zgadamy się pon-wt
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mario ogarnij se te nr bo jeszcze jednego esa dostałem nie adresowanego do mnie Ktoś chyba się nie doczeka informacji że jutro nie dotrę do Was Kurna wróciłem od klienta w zeszły poniedziałek miałem mu instalować kuchnię. Stan na dziś godzina 22:00 dopiero maluje, a kafle bez fug. Od niedzieli mam zarezerwowane domki i wszystko chyba w piz*u :wallbash: :wallbash:
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
+1
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Gratulacje
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
O tej godzinie to ja kawę piję już drugą Ach te wolne długie weekendy, człowiek spokojnie może jechać popracować :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
W twoim rocznik to jest pestka w kluczyku do zakodowane u magika. Nie da się w stacyjce. Bardziej obstawiam padnięta kostkę w stacyjce do pierścienia imo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Coś na moje potrzeby Audi Qalhambra
-
Bmw E46 Coupe 320Ci full M- Pakiet
Graty zakupu. Kuzynek też ma coupeje z tym silnikiem w niemcowni i trochę się najeździłem. Całkiem przyjemne autko no i silnik idealny pod gaz. Powodzenia i szerokośći
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
piątunio
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
http://www.pok-pol.pl Robilem u nich fotel z Polo. Generalnie dobrze ale kwota ktora miala byc maksymalna okazala sie standardem, a sama jakosc w miare ok, ale brakowalo wkretow w plastikach i sama gabka ktora wstawili w boczek po niecalym roku znow sie wygniotla. Za wstawienie kawalka skaju na boku oraz wypelnienie gabka 180zl.Ok dobrze wiedziećNaciapane z Z2 Siema. Panowie jutro o kijowej godzinie bo ok 15 ruszam w kierunku rzeszowa... Czyli piątek i spodziewam sie o tej godzinie mega korków na A4 i bramkach... Jechał ktoś ostatnio na kraków bo ponoć jakieś zwężki itd. I zastanawiam się czy nie lepiej jechać starą drogą na kraków... Ktoś coś doradzi Naciapane z Z2 Stara jest beznadziejna bo nie idzie wyprzedzać. Ciągle są ala wyspy albo ciągłe. Jak się zapakujesz za tira to do krk się wleczesz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Chwilami się ciesze że mam b5 i hultka którymi nie są zainteresowani złodzieje
-
Spoty Katowice i okolice
a co do drl to widziałem passata z takimi żarówami w kierunkach i dało to radę
-
Spoty Katowice i okolice
Spoko nie wiedziałem że te klapy poprawili. Mój wujek ma już drugą i też gnije W sumie może to i racja że pastuchów sporo ale każdemu auto idzie nadać "indywidualność"
-
Lusterka poliftowe do przedlifta nie grzeją
w lifcie grzanie jest inaczej rozwiązane i są termostaty w szkłach z tego co kojarze
-
Spoty Katowice i okolice
Czemu nie przystaje?Passat całkiem przyjeme auto tylna klapa już gnije??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Egon: https://www.facebook.com/meblehobel
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
My też w domu. Thnx a spota
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to i ja się przytoczę