Treść opublikowana przez horny devil
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzieki pany za wczoraj. Zajechalem caly i szczesliwie o 7 juz sie 9lazowalem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki za spota Panowie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A tam cos sie dzieje??
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
To byłem ja. Pozdro i graty fury . Aż przeczekałem twój przejazd bo wpada w oko P.S. Mój wołek roboczy był brudniejszy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kuzynek się pytał jak ty ogarniasz dojazd do posesji B7 I czy Ci luft z opon nie schodzi przez ten rant Dojazd jak dojazd... już wiesz dlaczego dalej nie założyłem dokładki z coupry Luft nie schodzi Ps. Ta szafka/komoda/stolik waży chyba 50kg Mowilem ze uzywam dobrych materiałów. A nie ike'jowskich wydmuszek. Oby sluzyla. Mam nadzieje ze sie podoba i jestescie zadowoleni. a jak sie znudzi kolor to sie przemaluje i zrobi fronty z uchwytami i bedzie nowy mebel Gites, wszystko pasuje i jeszcze bardziej sie podoba, właśnie tak to sobie wyobrażałem najważniejsze, że nie jest tak:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Spoko. "Dobrych" ludzi polecam zawsze.P.s. nr konta w zakresie prowizji podesle na pw Qwa ......wszyscy od wszystkiego biorą dolę...jak u mnie Przedsiebiorczos to jest panie ;p- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Spoko. "Dobrych" ludzi polecam zawsze. P.s. nr konta w zakresie prowizji podesle na pw- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kuzynek się pytał jak ty ogarniasz dojazd do posesji B7 I czy Ci luft z opon nie schodzi przez ten rant Dojazd jak dojazd... już wiesz dlaczego dalej nie założyłem dokładki z coupry Luft nie schodzi Ps. Ta szafka/komoda/stolik waży chyba 50kg Mowilem ze uzywam dobrych materiałów. A nie ike'jowskich wydmuszek. Oby sluzyla. Mam nadzieje ze sie podoba i jestescie zadowoleni. a jak sie znudzi kolor to sie przemaluje i zrobi fronty z uchwytami i bedzie nowy mebel- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kuzynek się pytał jak ty ogarniasz dojazd do posesji B7 I czy Ci luft z opon nie schodzi przez ten rant- Nieudana aktualizacja Blaupunkt NY 830
Panowie wczoraj aktualizowałem radio i coś poszło nie tak. Teraz przy każdorazowym uruchomieniu w trakcie ładowania menu wywala error: Run autorun failed! Sam windows wstaje ale nie umiem się do niego dostać. Zawiesza się raczej ładowanie samego menu blau. Kamerka wstecznego odpala normalnie Pytanie jak wejść do menu win CE by jeszcze raz zrobić aktualizacje tym razem ze wszystkimi plikami?- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Czekam. Tlumy ze kuzwa <facepalm>- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jo powinienem byc moim zabytkiem- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja tez powinienem byc. A dzis zawiesilem sie na rampie na przegladzie facepalm;- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Przedlift ma czujnik w pompce sprysku i zwiera on do masy gdy jest pusty. Polift ma odwrotnie zwiera caly czas a jak pusty to rozwiera. Reszte zmasowalem i bangla. Co do airbagu to nie pomogw bo ja nie mialem takiego problemu- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Z prawej strony masz obserwuj temat. A po zalogowaniu po prawej stronie masz wyswietl nowa zawartosc- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Jaki masz licznik??- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
OOO działa Wczoraj porezałem wtyczkę z fisu jak przykazano na ori podzespołach Co brak forum może zdziałać- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Arturoo, wszystkiego najlepszego.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki że mnie podjarałeś. Teraz kuźwa nie usnę Eeeeee jak widać spisz spokojnie w pn-Wt bede dopiero w posiadaniu mojego dysku to Ci pośle .... Ojmi tu jestes w bledzie. Ja juz po pracy na dzis- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Thnx za spota ---------- Post dopisany at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany at 22:27 ---------- Dzięki że mnie podjarałeś. Teraz kuźwa nie usnę- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie wiem czy dam radę. Dziś przywieźli materiał a terminy gonią- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miałem kupić multiwvana ale poczekam Dozbieram na taką moją firmówkę Takiego teraz potrzebuję- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzieki. Myslalem ze przynajmniej 3,5 bedzie a tu ino trzy zeta- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No i b5 idzie do lamusa chyba Czorny Arturo a teraz jeszcze gracek wystawili b5 na sell świat się kończy Jo i tak nie sprzedom - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE