Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

horny devil

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez horny devil

  1. Pociesze cie tez zaraz jade pracowac. Zapomniales dodac o wilgotnosci jak w tropikach:polew:
  2. No to idem świętować dalej. Dziś urodziny taty P.S. Pati kazała podziękować za życzenia
  3. kto to?? wczoraj 13:15 dojazd do rybnickiej w gl
  4. Mnie nie ma. Pati ma urodziny wiec:drunk:
  5. A ruda ktos pija? Ja jakos wyborowej nie przysfajam (generalnie czystej) i chyba zaopatrze sie w jakiegos jaska wędrowniczka
  6. A ja posadzilem w swoim niskobidżetowym autku gaziol i mam wyjeb .... na system haha :D:D I prawidłowo, ja drugi raz bym B5 nie kupił (chyba, że S'ke). Wolałbym dłużej pojeździć takim dupowozem, odłożyć grosza i kupić coś konkretnego A ja odwrotnie, nie żałuję że miałem B5, nie dość że dość dobrze wyglądało to miało dobry i tani w użytkowaniu silnik, odpowiedni napęd i na dodatek do dnia dzisiejszego jest upalane przez ojca, fakt, nie mało włożyłem ale teraz jeździ się tanio i bezawaryjnie dokładnie, B5 nie jest awaryjnym samochodem, blacha jest lepsza niż w B6/B7 nie wspominając już o wszystkich innych markach z tamtych lat, a nawet i obecnych. Do tego, zadbane B5 dobrze trzyma cenę B5 98 r dwa lata temu za 13kpln. Sprzedałem, ze złe spasowanym tyłem, gościowi z zagranicy ... No kuźwa a mi akzali sprzedac. Ja pomimo ze mam hultaja i a4 mnie wpienia bo co chwile cos w nim grzebie to i tak mam wieksza radosc z jazdy audikiem. Aczkolwiek powiedzmy sobie szczerze ze hultajem jezdzi sie spokojniej bo wiem ze gumy i inne podzespoly nie maja 20lat. Zawsze bedzie brakowac tego czegos co ma audi pomimomze to tylko oska i tylko ADR
  7. No o tym to wiedzialem ze turbinka nie schodzi z obrotow
  8. Gonisz to padlo w koncu??
  9. A4 poszlo do mechaniora. Lista do naprawy spora Hultaj wczoraj przezyl gradobicie i blacha przypomina tarke:facepalm: to auto to jeden wielki kataklizm
  10. Jesli pojedziemy koreancem czeskiej produkcji to pati moze wracac
  11. Maniek, a Ty sam lecisz na Zator? bo ja się zastanawiam czy swoim sam mam jechać, bez sensu w 2 auta lecieć na pustego Sie dogadajmy bo jeszcze ja z pati jade po co gonic 3 auta w polowie puste
  12. Kumpela miala poprzedniego nissana i sobie chwalila
  13. srutututu.... przetniesz na 2 razy i do hultaja je zmieścisz Tak zrobię jak złożysz zamówienie. 1 szafka składana z 4 frontów :polew:
  14. Maniek wyszlo rzednio. Plyty meblowe mogl bym tym wozic A tak serio:slina:
  15. Kupca mam od zaraz ale brak kasy na nowe wozidlo skutecznie mnie blokuje. Co do nabijania to zawsze jest pierwsza mysl -》 szkoda padaki i opór w hebel ---------- Post dopisany at 09:19 ---------- Poprzedni post napisany at 09:18 ---------- Ja bede ok 19
  16. wszyscy na zator sie szykują zamiast trenować kondycje to fury rezają Ja pojade hultajem, i bede najmlodszy rocznikowo przynajmniej :polew: A po spocie ban za to że dane w profilu nieaktualne Okazało się że u nas na serwisie pracuje były mechanik z VW Jak mu podałem że ADR mam silnik to wiedział o co chodzi więc kumaty. Zaglądał pod maskę i powiedział że jak chce nim pojeździć to na już Łańcuch i napinacz bo już przepuszcza, napinacz paska klinowego + pasek i płyn hamulcowy bo słabo wygląda. Do tego oleje i filtry i 2kzł w plecy Powiedział też że pompa wspomagania daje pierwsze oznaki końca Tyle samo Cie wyjdzie swap na 1.8T Ja bym kupił po taniemu 2.8V6 (czasami idzie dostać z małym przelotem z GB) i swapował Horny, 2k to nie aż tak dużo, wiadomo że te auto jest warte 6k no ale jak chcesz tym pojeździć to musisz zainwestować, a jak znowu wsadzisz to szkoda sprzedawać, odpowiedz sobie na pytanie czy nie lepiej to sprzedać, kupić na przeczekanie jakiegoś pierdka (brat będzie sprzedawał seja 900 z przebiegiem 50k) i potem zmienić na coś lepszego Wiadomo, wpakowałeś tam sporo kasy, ale auto ma swoje lata i zawsze będzie coś do zrobienia, baa dopiero większe wymiany się szykują No tlumik koncowy padl jeszcze. Parch zostaje. Musze kupic dostawczaka i to jest priorytet. Audik bedzie na pt wieczory wiec bede mogl go posadzic :wink:
  17. swap to 6kzł najmniej
  18. wszyscy na zator sie szykują zamiast trenować kondycje to fury rezają Ja pojade hultajem, i bede najmlodszy rocznikowo przynajmniej :polew: A po spocie ban za to że dane w profilu nieaktualne Okazało się że u nas na serwisie pracuje były mechanik z VW Jak mu podałem że ADR mam silnik to wiedział o co chodzi więc kumaty. Zaglądał pod maskę i powiedział że jak chce nim pojeździć to na już Łańcuch i napinacz bo już przepuszcza, napinacz paska klinowego + pasek i płyn hamulcowy bo słabo wygląda. Do tego oleje i filtry i 2kzł w plecy Powiedział też że pompa wspomagania daje pierwsze oznaki końca

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.