Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

horny devil

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez horny devil

  1. Się kuźwa śmiejcie a pewnie połowa mi zazdrości :polew::polew: :hi: Po robocie
  2. Pany ile może być warta moja padaka??
  3. Po robocie. Juz mam dosc i nie chce mi sie kulac na gl z reszta i tak juz raczej nikogo tam nie ma
  4. Właśnie widać jak to ciężko pracujesz, pół dnia na forum A tam zaraz pól dnia tylko 4 godziny a 8 pracuje lol Egon to załatw mi robotę u Ciebie Ty też masz mało? kupił nowego hujdaja a narzeka na robote W miarę jedzenia apetyt rośnie, od kilku miechów ma robote, kupił se nowego hjundaja i już narzeka, czysty Polak Mój status co do roboty się nie zmienił. Nadal na okresie wypowiedzenia. A co do hultaja to moja za niego zapłaciła ja dostałem pół w prezencie A ja myślałem że taki burżuj Jesteś Ps. Wpadasz tym na H dzisiaj? hultaj jeszcze w salonie stoi. Papierologia termin dopiero na 7.02. A co do dziś to postaram się na kebsa wpaść. Roboty w piz*u tak że nie wiem jak się wyrobie ale nie omieszkam zadzwonić kaj się ulokowaliście
  5. Właśnie widać jak to ciężko pracujesz, pół dnia na forum A tam zaraz pól dnia tylko 4 godziny a 8 pracuje lol Egon to załatw mi robotę u Ciebie Ty też masz mało? kupił nowego hujdaja a narzeka na robote W miarę jedzenia apetyt rośnie, od kilku miechów ma robote, kupił se nowego hjundaja i już narzeka, czysty Polak Mój status co do roboty się nie zmienił. Nadal na okresie wypowiedzenia. A co do hultaja to moja za niego zapłaciła ja dostałem pół w prezencie
  6. Właśnie widać jak to ciężko pracujesz, pół dnia na forum A tam zaraz pól dnia tylko 4 godziny a 8 pracuje lol Egon to załatw mi robotę u Ciebie
  7. Jeszcze byś uronił łezkę za niejedną "mordą" ---------- Post dopisany at 11:21 ---------- Poprzedni post napisany at 11:21 ---------- :polew:
  8. Jakby się znalazło chociaż 10-15 aut żeby pojechać to już można coś skombinować Ja byłem rok temu i mam fotkę pamiątkową http://img191.imageshack.us/img191/2643/dilb.jpg ---------- Post dopisany at 09:15 ---------- Poprzedni post napisany at 09:14 ---------- Który kamper Twój??
  9. :hi: Chłopaki się na salmopol nie potrafią zgadać a wy chcecie do rumunii
  10. A nie wymieniałeś przy heblach?? Ja robiłem komplet właśnie by uniknąć takiej sytuacji. Może ktoś chętny: http://a4-klub.pl/marki-150/ford-ka-2000-2001-a-313265/
  11. A możliwe możliwe. Toczyłem się tam
  12. Griffe a powiedz mi co zrobić z nowym lakierem?? Czym najlepiej go zabezpieczyć (zwłaszcza teraz zimą)?
  13. Daj mi te 150tysi to Ci kupię coś nowego nie ma nic nowego za 150 tyś zł a nawet za 170 tyś zł co da mi wiekszą frajde niż obecne ---------- Post dopisany at 22:11 ---------- Poprzedni post napisany at 22:04 ---------- Na dzień dzisiejszy nie ma banku w polsce, który udzieli kredytu we franku. Jeżeli masz znajomego, który ma przed sobą dość poważną decyzję (taką jak zadłużenie się na pół życia) i zastanawia się nad kredytem we franku - to świadczy tylko o tym że ten znajomy ma zerowa wiedze na temat kredytów. Wyślij go do mnie na pogadanke (jeżeli oczywiście zależy mu na tanim kredycie) bo jak z taką wiedzą trafi do pierwszego lepszego banku to go tak przekręcą że zanim się zorientuje że ma drogi kredyt to będzie w 2 roku spłacania. Wyślij go do mnie a gdzie ostatecznie z kredytu skorzysta to już sam sobie zadecyduje - tylko niech powie że od Ciebie jest Oki doki ---------- Post dopisany 22-01-2014 at 07:08 ---------- Poprzedni post napisany 21-01-2014 at 22:21 ---------- :hi:
  14. No myśmy się długo bili z myślami nowy czy używka. Wszystko ma swoje za i przeciw. Zapewne gdybym brał pod siebie to padło by na używkę. Przez rok czasu było milion koncepcji. Mieszkaniowo jakoś tam jesteśmy ogarnięci. A za kilka lat jak będą dzieci to już na bank nie będzie nówki ---------- Post dopisany at 19:46 ---------- Poprzedni post napisany at 19:44 ---------- P.S. Miron sorki że nie wpadłem. Miałem zajob max i do gl wpadłem na 5 minut na poli. Generalnie to sprawa się rozchodzi o to że kumpel chce kupić mieszkanie i potrzebuje jakieś 150kzł (mieszkanie za 300) kredytu i zastanawia się czy warto brać kredyt we frankach teraz
  15. za tą kasę masz weekend z młodą w górach...............................i bzykania od groma.............szkoada kapuchy na takie cuda..... Arturo jak doradzi to od serca
  16. Ta jest dojebana ---------- Post dopisany at 02:10 ---------- Poprzedni post napisany at 02:08 ---------- Piotrek, co by nie było, to masz nówkę i nic przez jakiś czas Cię nie obchodzi. Trzy razy już w życiu odbierałem auto w salonie i za każdym razem był ten dreszczyk emocji No chyba że się ma pecha i trafi się na bubel z fabryki niestety teraz to wszystko idzie na ilość a jakość ... jakoś to bedzię Coś wiem na ten temat No to zawsze jest loteria. Ja się zastanawiam czy nie zabrać ze sobą na odbiór czujnika lakieru
  17. Ta jest dojebana ---------- Post dopisany at 02:10 ---------- Poprzedni post napisany at 02:08 ---------- Piotrek, co by nie było, to masz nówkę i nic przez jakiś czas Cię nie obchodzi. Trzy razy już w życiu odbierałem auto w salonie i za każdym razem był ten dreszczyk emocji Ja raz ale nie swoje. I byl to kiszkaj za dobra stowke.
  18. Chętnie go pooglądam live.. ostatnio mam styczność z nową fiestą ale bez ecoboosta i tez jest ciekawa ale to już 42 tys za nówke ale biała plus czarne szyby robi robote... Podglądowy przykład Ford Fiesta 41000.00 PLN. Nowy Targ - otoMoto.pl Albo taka... Ford Fiesta 66900.00 PLN. OLSZTYN - otoMoto.pl Te są w pyte. I ten gril przedliftowy bo polift to już średnio się prezentuje : Ford Fiesta 32600.00 PLN. Bieruń - otoMoto.pl ---------- Post dopisany at 00:55 ---------- Poprzedni post napisany at 00:54 ---------- To jest dokłdnie ten samochód ze zdjęcia tylko bez bagaja na dachu Chodzi mi po głowie by go zaraz okleić folią np błękitny mat a słupki i dach zostawić czarne
  19. Chętnie go pooglądam live.. ostatnio mam styczność z nową fiestą ale bez ecoboosta i tez jest ciekawa ale to już 42 tys za nówke ale biała plus czarne szyby robi robote Fieste też przymierzaliśmy. Niestety jest dość niewygodna. Ciasna na szerokość. Najładniejsze 3 drzwiowe z pakietem spojlerów i to skrzydło i dyfuzor rodem z WRC. Względy praktyczne przesądziły. P.S. Co do przeglądów w hultaj pierwszy po roku lub 20kkm 400zł drugi 700zł kolejne w tych granicach tak że jeśli tyle średnio-rocznie będzie nas kosztować to będziemy happy bo ceny przeglądów uwzględniają części już. W ka tylko w zeszłym miesiącu wpakowaliśmy 1kzł
  20. aaa i jutro może oddam w hultaju kaczkę w zamian za radio z kamerą cofania (ale wartość :polew:) o taką:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.