Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

horny devil

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez horny devil

  1. Te twoje zimówki pasowały by mi na letnie
  2. A ja trinkuje z kuzynkiem z niemcowni. Bimberek pierwsza klasa
  3. ogólnie piątki mają to do siebie, że cięzko w nie wytrzeźwieć Jesteś w ojczyźnie czy za Odrą?? Właśnie zjechałem do domu, wyjeb*ny jak koń po westernie A za 3h pobudka i cisne na Bielsko z ładunkiem, potem do domu, zmieniam fure na OOOO i na Kraków lece auto przegonić cooo... pralka już pewnie po brzegi załadowana praniem trza ino nimieckiego proszku nasypać? Pytasz a wiesz ja dzisiaj ustron okupuje
  4. ogólnie piątki mają to do siebie, że cięzko w nie wytrzeźwieć Jesteś w ojczyźnie czy za Odrą??
  5. horny devil odpowiedział(a) na kaFFFar temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Audi A4 B5 S-LINE 2000-2002r zderzak przedni przód (3655327276) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  6. No co? trzeba się umieć śmiać, zwłaszcza z siebie
  7. :hi: ---------- Post dopisany at 06:48 ---------- Poprzedni post napisany at 06:47 ---------- wcale nie "at last" - ja teraz dopiero skończyłem i jako pierwszy moge zarzucic kapelona na dziś btw. horny mam coś dla Ciebie, 7 kg dobrej, niemieckiej chemii W końcu jakieś pranie zrobię bo mi się ciuchy zaczynały kruszyć :polew::polew::polew:
  8. at last at home A jutro jeszcze dłuższy dzień
  9. No i już wiem że mnie jutro nie będzie Roboty w *******
  10. Najlepsze w czwartku jest to że po nim jest piątek :buhaha:
  11. Może być Nie znam się aż tak. W każdym razie chodziło mi iż nie ma takiego czegoś:
  12. Gdybym miał tylko miejsce to pare parchów by się znalazło by się coś poduczyć Griffe co polecasz jak w starym golfie III czerwony bardzo wyblakł (ale warstwa bezbarwna na nim jeszcze jest)? Jest taki "zamglony" kolor. Twoja robota jest jak zawsze mega
  13. A ja sobie winko sączę 1.5 miecha wolnego, już mi się nudzi w domu :wallbash::wallbash:
  14. od 8 - 22 w robocie:doh: wysiadam pomału ---------- Post dopisany at 21:59 ---------- Poprzedni post napisany at 21:59 ---------- no to psssyt
  15. Same spece... wyczuwaja różnice w olejach ... hahaha:D:thumbup: Wysłane z telewizora Note2 Powiedziałem tylko że zważyłem różnicę w głośności samochodu. Odnośnie temp też ale o tym już nie pisałem. Nim kupiłem olej to masa się naczytałem o nim. Wcześniej miałem castrola a wiadomo co się dzieje po nim w silniku
  16. Masz lepsze zimówki niż ja lato
  17. Ale pany ja nie napisałem że chcę oszczędzać Chyba źle mnie zrozumieliście
  18. siemian robił jesienne wietrzenie magazynów A ja szukam w dobrym dukacie To sobie z kartonu wytnij, będziesz mieć po taniości Z kartonu to tylko taki "tjuning" Napisałem raczej w odniesieniu do pewnego zakupu a nie taniego szajsu z hiperdurmegaaludrutu Już nie raz wpakowałem się w bagno z niewiadomego pochodzenia
  19. siemian robił jesienne wietrzenie magazynów A ja szukam w dobrym dukacie
  20. 10mm?? Masz takie rzeczy do pochytania ze śrubami?? Może być na PW

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.