Treść opublikowana przez kudalty66
-
ocieplanie nowego domu
dzięki panowie, za wypowiedzi, a teraz jaka firma styropianowa jest sprawdzona??? termoorganika??? słyszałem dobre opinie??? płyty proste itd,.
-
SPOTY RADOMSKIE
dwa się zmieszczą, no ewentualnie trzy ale wtedy tylko miejsca na wypicie flaszki na klapie u Jarka zostanie, hehe swój muszę tez zrobić w tym tygodniu jak tylko Gwerty bixy odeśle,,.alternator już jest, od Krychy ---------- Post dopisany at 17:39 ---------- Poprzedni post napisany at 17:37 ---------- no ale co racja to racja, MCM, trochę lat już minęło naszej współpracy, jak się przeprowadzę do siebie zapraszam na gorzołkę zresztą każdy moze przyjechac, pola wokół mnóstwo,. hehe ognisko się zmajstruje,.
-
ocieplanie nowego domu
witajcie,. jestem przed ociepleniem nowego domu, dom parterowy z porothermu 30 cm, czym ocieplic żeby było jak najlepiej i w miarę konkurecyjnie cenowo,. myślałem o styropianie tym ciemnym grafitiwym grubość 12 lub 15 cm, ale jakiej firmy wybrać, żeby płyty były równe i przenikalność jak najmniejsza,. jaki klej stosować, jakie kołki i ile na płytę itd, może ktoś już jest po i podzieli sie doswiadczeniami,. pozdrawiam
-
Problem z silnikiem i czerwoną lampką oleju
devastation dlaczego taki uprzedzony do Castrola jesteś??? ważne zeby z pewnego źródła był, inne tez podrabiają, niezależnie od marki oleju, co nie zmienia faktu że 5/30 i tryb LL nie służy temu silnikowi, szczególnie że nim miło się zapier..ala. pozdr
-
SPOTY RADOMSKIE
oooooo Jarek znów o Tobie zapomniałem, aaaaa no i jeszcze Tomaszu, do srody muszę ogarnąć to S3, a narazie jestem w lesie, gratów nie ma czekam, i jeszcze nim chwilę pojeździć, potem myślimy dalej,. żona znów bedzie mało szczęśliwa,.
-
SPOTY RADOMSKIE
spoko, nie mogę się doczekać , czujnik do viano też jest,. dzwoń jak będziesz
-
SPOTY RADOMSKIE
Jarek dzięki, widzisz zapomniałem o tobie,. ściana porotherm 30 cm,. wiem że trzeba zacierac i tak majster ma robić,. Twojej fury jeszcze nie mam, bedę się kontaktował z Mamą twoją, narazie miejsca nie była, a mama twoja jeszcze do Wawy skoczy,.
-
SPOTY RADOMSKIE
siema Pany MOskal twój furacz jest ready, kiedy bedziesz w RAdomiu??? dzis czy jutro?? ---------- Post dopisany at 11:19 ---------- Poprzedni post napisany at 08:54 ---------- panowie z innej beczki, jakiej firmy styropian do ocieplenia domu kupic, jaka lambda itd, napewno ten czarny 12 cm lub 15,. chodzi mi o to że złyszałem że zdarza się że płyty sa krzywe i kupe kleju idzie do tego słabo to wyglada potem,.
-
SPOTY RADOMSKIE
Dzień dobry:hi:
-
SPOTY RADOMSKIE
mam u siebie S3 2008 2.0 Tfsi 265 Km w serii zrobione na 300km, jak na 3 drzwiowy hot hatch, nawet jedzie, hehe
-
SPOTY RADOMSKIE
Tomku ale przecież Moskal ma seryjna esę, a nie rezanego diesla z naklejkami S i progami od omegi, w sumie poza naklejkami i zawieszeniem jest seryjne z zewnątrz, nawet fele ma ori od S-ki, no to o co kaman???? z zewnatrz bo Biełun ma bardziej zmienione auto od Moskala,. ---------- Post dopisany at 21:09 ---------- Poprzedni post napisany at 21:03 ---------- jedzie to jakoś,??? to auto ma tylko dwie wady, pierwsze primo, spalanie, a drugie to że nie jest moje,.hehe
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
przecież mówię że jedzie, niestety nie jest niebieskie, ani czerwone, tylko modne białe i brudne, hehe
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
Artur, ale jakośc wykonania to juz nie jest B5, do tego wybierak skrzyni sie rozpadł i takie tam,.3 drzwi,. no ale na chwilę to ładnie sie odpycha,.
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
ciekawe jakie Grzesiek ma na stanie, od A4 B8 prawdopodobnie też pasują,. ---------- Post dopisany at 13:29 ---------- Poprzedni post napisany at 13:25 ---------- ważne żeby były D2s, bo w moim przypadku mam palniki, zresztą nowe ori philips kupiłem k4800 ---------- Post dopisany 05-02-2014 at 10:02 ---------- Poprzedni post napisany 02-02-2014 at 13:29 ---------- witajcie alternator juz jest, nowe szczelne coolery też, dzięki uprzejmośći Krychy, jak zawsze zresztą, hehe lampy sie robią u Grześka, soczewki od B8 Q7 lub c6, z ciekawostek to moje odi xenony miały przesłony EU- UK,. a ja w uk smigałem i nie wiedziałem o tym,. tak z innej beczki mam u siebie S3 2009 do obsługi i drobnych napraw, seryjnie 195 KW 5.7 do 100, program od Witka na 290 koni powiem wam że jedzie:kox:
-
SPOTY RADOMSKIE
s line 17, ale do dołu ten traktor musi pójść,. ori 16 to ''biedrony'' jak dla mnie,.
-
problem z odpaleniem na zimnym przy temp zewnetrznej +2,+4 strasznie dymi
a co ma kopcenie do zużywania się wałków??? sprawdź stan akumulatora na początek,. kopcenie przy pełnym bucie to może byc oznaka kończenia sie turbiny,.
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
Artur, no właśnie tak powinno być mi sie wydaje,. ostatnio smigałem passatem b6 2010 r, w ori bixach, nowe palniki d1s 4300 nie były skrętne, normalni w porównaniu do moich to miazga, po pierwsze ilosc światł i szerokosć swiecenia na pobocza,., no ale soczewka tam naprawde duża jest
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
prawa jest zwykła, lewa bix czy eu uk, ???? prawa ma chyba większe to odcęcie???
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
o widzisz i o to tu chodzi, ale raczej te od Q7 lub b8 które Gwerty montuje sa wyłącznie EU???
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
Artur, no powiedzmy że zdjęcie pokazuje to co chce zobaczyć, mam wrażenie że ori xenon bardziej ma wyraźne te podniesienia do doswietlania prawej strony,. a może się myle bo zdjecie tego nie oddaje, dobrze masz ustawione???
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
patrz post wyżej,. teraz dużo do zrobienia bedzie, lampy, alteranator, napinacz paska osprzetu, dobrze że znalazłem komplet naprawczy, cooler jeden też puszcza chyba do starachowic na zakupy do kolegi Krycha trzeba sie udać,. a tak to spox, przy awarii aternatora trzeba troche się narozbierać,.
-
A6 C5 AKE - nie odpala
chyba bym takigo na miejscu rozerwał, vp 44 nie pali sie z plaka, tym bardziej nie sprawdzajac czy paliwo ''idzie na wtryski'' diesel ma być odpowietrzony i odpalony na paliwie nie na plaku!!!!! to tylko półśrodek, szuka sie przyczyny zapowietrzenia a nie omija problemu i uzywa plaka!!! mam nadzieję że pompa po tyłku tym nie dostała, tym bardziej że smarowanie podczas kręcenia się zapaliło,.
-
Bixenon Xenon od A do Z
panowie, jak macie foty jak swiecą na ścianie xenony i bixy i na jakich soczewkach to pokażcie, dzięki
-
[B6 AYM] A4 B6 Avant by grzegum
fajne autko, niezła opcja, dbaj o motor, tylko najlepsze oleje syntetyczne,.
-
Dziwny dźwięk, dobrze słyszalny w aucie.
podnieś cały przód do góry,. zakręć do przodu jednym potem drugim kołem i słuchaj, silnik zgaszony na luzie, raczej bedzie cicho,. potem z pomocą kogoś drugiego zakręć do przodu dwoma kołami jednocześnie, jak bedzie wyło tryby i łozyska przeniesienia wałka atakujacego na układ różnicowy, jaki przebieg??? skrzynia do wymiany najlepiej, prawie napewno DQS posiadasz?? czekam na potwierdzenie,.