Treść opublikowana przez kudalty66
-
[B5 AKN] 2,5 v6 avant,Różowo Mi :)
lusterko prawe duże by sie przydało, i zaślepki do sprysków wreszcie zamontuj, pozdr czekamy na wynik programu z niecierpliwością,.
-
Jakie świece żarowe polecacie do Audi A4 B8 2.0 TDI?
mylisz się kolego,. w B8 nie pomoże, ??? w 1.9 105km golf 5, nawet mówi na którym cylindrze, i kiedy??? nie wspomne o nowszych 2.7, i 3.0 tdi, tez pokazuje na którym cylindrze,. takze nie wierze że w nowszym nie powie, jeżeli wymienać sztuke to tylko na taka samą, czyli Beru, kwestia czasu grzania, jak komplet to NGK można zakładać, boscha nie polecam,. pozdr
-
SPOTY RADOMSKIE
mam przemalować, hehe
-
SPOTY RADOMSKIE
Panowie, bateria do laptopa HP probook 4510s mi potrzebna gdzie kupić, i czy warto pchać się w zamiennik???? mozliwe że zdechła do zera nagle, komp w ogóle jej nie widzi, nie ładuje, na ładowarce chodzi,.
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
kumpel ma rs6 18'' do sprzedania,
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
ale juz założyłeś??? a jak nie te to jakie???? ceramiczne???? hehe pokaż foty, w 17tki ci to weszło??? pozdro
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
Artur co tam wykombinowałeś z tymi heblami??? moje tarcze z tyłu juz maja stały kolor ciemno fioletowy, przednie jeszcze dają radę.
-
SPOTY RADOMSKIE
ale tu fajnie widac, hehe jak koło zachowuje się względem zawieszenia, odstep od wahacza, poszerzenie, przyrost prędkości, wysokość jazdy, i odległosc koła od rantu błotnika, czy maleje czy rosnie,. pozdro
-
Audi A6 2.5di stuka po odpaleniu oraz błędy 00550 i 01318
czujnik płynu, obok pompy wtryskowej od góry na 4 przewody, zobacz jaki ma kolor pierścień pod kostką i taki sam kup
-
SPOTY RADOMSKIE
fajna przymierzalnia felg i opon Online Wheel & Tyre Fitment calculator. Offset, Tyre stretch and Rolling Radius calculator
-
Znaczenie ET Felgi
super sprawa, wszystko ładnie widać,.
-
Audi A6 2.5di stuka po odpaleniu oraz błędy 00550 i 01318
kat wtrysku teoretycznie jest w zakresie, na late masz 1 ATDC, niby w zakresie ale jednak podczas jazdy wywala błąd,. ustaw na Late 2 stopnie Atdc coś nie tak z przepływka lub EGrem, turbinka, tez mogłaby troche wczesniej sie budzić,. czujnik temperatury płynu do wymiany,.
-
Zatkana odma i wyciek oleju w Audi A4 B6 1.8T
wywaliło półksiezyc pod regulatorkiem zaworów, jutro dojdą uszczelki dekla i kolektora, odma była całkiem zalepiona,. dzieki pozdrawiam
-
klapa sama się otwiera w Avancie
ta lisyewkę na rejestracją odkręć razem z wkładką do zamka, wtedy będzie dostęp,. ja mam sprawny jeden, czasu nie było na szukać
-
SPOTY RADOMSKIE
zobaczcie gdzie Pitbull kręci teledyski, hehe, dobre bo polskie,. Stevie B feat. Pitbull - Spring Love 2013 : Teledyski.info - Teledyski, Teksty Piosenek, Videoklipy
-
klapa sama się otwiera w Avancie
odkręć dokładkę wokół zamka, potem wyjmujesz pstryczki, jezeli dobrze pamietam, zobacz co jest pod wtyczkami czy tam nie ma pleśni, u mnie były zjedzone wtyki, w jednym prawym, odłaczyłem go używam tylko lewego,.
-
Wymiana przewodów hamulcowych elastycznych na...
a jakie masz tarcze i klocki, chyba od tego trzeba zacząć na przewodach kończąc???
-
klapa sama się otwiera w Avancie
to nie jest wina zamka tylko pstryczka do otwierania przy rejestracji,. jeden z nich ma zwarcie i sam otwiera,. ---------- Post dopisany at 22:53 ---------- Poprzedni post napisany at 22:51 ---------- u mnie pomagało tylko fizyczne zamkniecie klapy kluczykiem,., na zdjęciu widać wtyczki do pstryczków do otwierania, wyjmij je, założe sie że jeden jest biały, zasyfiony, sparciały od strony wtyczki,.
-
Zatkana odma i wyciek oleju w Audi A4 B6 1.8T
zaworek zamówiony, ale dziś cos wywaliło z tyłu silnika i olej już sie leje, czy to uszczelka pod deklem 'wyleciała' czy cos innego że z tyłu po stronie turbo na skrzynie kupę oleju sie wylało???
-
Relacja z remontu silnika- A4 B6 2.0 ALT
Spoko, każdy opisuje swoje doświadczenia, i opinie ja lałem elfa 5/40 do diesla ori z serwisu Reno bo kumpel tam po rabatach kupił, po trasie PL-UK na 2 tys km ubyło go litr, wymieniłem olej na Edge 5/40 w drodze powrotnej nie ubyło wcale, wtedy z silnikem nic nie robiłem, na motulu teraz jeżdżę i tez nie ubywa, wiem wiem inne silniki, ale może warto spróbować, u mnie w silniku po Edge było bardzo czysto, zadnego szlamu i osadu, ale to wszystko zależy z jakiego źródła jest ten olej,. teraz po tym remoncie możesz spróbować inny pewny olej, każdy olej ma inny współczynnik parowania, wiem że w starszych autach już z autopsji motul 10/40 synergie się sprawdza, bo naprawdę mniej go ubywa, porównując do innych 10/40. pozdrawiam
-
Relacja z remontu silnika- A4 B6 2.0 ALT
tak z ciekawosci, dlaczego lejesz elfa??? wlej cos lepszego wtedy zobacz??? u mnie elfa ubywało, castrola i motula nie ubywa,. graty za profi robote dla ciebie i mechanika,.
-
SPOTY RADOMSKIE
ja mam ORI VCDSa,. MCM, dzięki , polecam się, p.s. stary błotnik został na pamiatkę
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
fajne auto i ta cena hehe Oferta - Ford Mustang - Auto bezwypadkowe Sprowadzone z Niemiec Po wszystkich opłatach Zarejestrowane w Polsce Zapraszamy do składania zapytań ofertow
-
Znaczenie ET Felgi
za bardzo zchowane