Treść opublikowana przez kudalty66
-
[B5 AKN] Co oznacza ten błąd???
skoro ma taka duza rezystancję to padł tylko że w druga strone co u mnie, u mnie nie pokazywał nic, u ciebie robi zwarcie, sprawdź jeszcze grupę 004 w engine, zobacz czy cos pokazuje w ostatnim okienku, ale prawie napewno szukaj drugiego o tym samym oznaczeniu, pozdr
-
SPOTY RADOMSKIE
siema, pozdro 4 ALL
-
SPOTY RADOMSKIE
słabo jest, po co to było zmieniać, wszystkie PW zginęły
-
SPOTY RADOMSKIE
a on lakieruje ? lakieruje i to bardzo porządnie dzieki za opinę, pozdro
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Michał, coraz fajniejszy projekt modzisz, odważnie zresztą, ale gratuluję, pomysłu i chęci, pozdrawiam
-
SPOTY RADOMSKIE
ja kończę dopiero po 20tej, jak gdzies bedziecie to może podjadę sie przywitać,. pozdro
-
[B6 BAU] Wtrysk sterujacy - czy jej sens wymieniac
powiedziałbym że aż za tanio, zapytaj o nr boscha, on więcej ci powie czy bedzie pasował,. i o rezystancję cewki jaką ma??? na początku wątku zadajesz pyatnie czy warto wymieniać, sam błąd nie oznacza że wtrysk jest padniety, mógł byc kiedys odpiety i bład się zapisał, trzeba wrzuicic grupę 004 w Engine, wtedy prawde powie wymiania trwa dwie godziny max, razem z podłączniem vaga i sprawdzeniem, a może i krócej, kwiestia odpowietrzania itd mi by tyle zeszło, pozdr
-
[B6 BAU] Wtrysk sterujacy - czy jej sens wymieniac
na tej aukcjii cena jest za sztukę jedna z 5, a nie za sterujący,. wymieniajac trzeba założyc nowa podkładkę pod wtrysk i nowe podkładeczki pod przelewy,. potem podłączyć vaga i jak juz wtrysk bedize dawał sygnał sprawdzić ustawienie kąta wtrysku,.
-
[B5 AKN] Często nie odpala na ciepłym silniku
dawke rozruchową można przeciez przekodować, ja tak mam u mnie od dłuzszego czasu,
-
[B5 AKN] Często nie odpala na ciepłym silniku
kąt wtrysku tak moze byc przyczyną, zapowietrzona, hm???? na ciepło, bardziej na zimno spodziewałbym sie zapowietrzenia, może poprostu kończy sie czujnik temperatury płynu, zczytaj błędy bo teraz to bawimy sie we wróżenie
-
[B6 AKE] Wymiana pompy wtryskowej, pytania???
dzieki za konkretną odpowiedź, pozdrawiam
-
[B6 AKE] Wymiana pompy wtryskowej, pytania???
pompę mam ja z rozbitego auta, dla kumpla, nie kupuje jej, także gdybanie czy warto nie ma sensu, dla mnie i dla niego warto, pytam, jakie są problemy z tym kodowaniem??? co trzeba kodować, tylko immo???czy cały sterownik pozdr
-
[B6 AKE] Wymiana pompy wtryskowej, pytania???
witam jak w temacie, znajomy chce wymienić pompę w AKE, pewna z pracująego silnika, czy wystarczy przełożyć czy są inne problemy typu kodowanie immobilizera itd??? jak sprawdzić przed próbami odpalenia czy immo jest ok czy nie, vag pokaże???? Co gdyby zamienić strowniki tych pomp???problem kodowania sie rozwiąże??? auto z początku 2002 roku, pompa 106E dzieki za popdowiedzi
-
[B5 AFB] Błąd 0550 regulacja kąta początku wtrysku
widzisz Przemku, ja ostatnio miałem taki wtrysk sterujacy że na zimno niepokazywał błędów, dopiero pochwili jakies 40 stopni głupiał, co gorsza, dawał sygnał za chwile go nie dawał, pompa raz nadrabiała nastawnikiem za chwile szła na 0, błędu wtrysku na Vagu nie było, no bo teoretycznie był sprawny, rezystancja w normie,. także jak już wspomniałeś, właściwa diagnoza podzespołów, potem weryfikacja stanu pompy,. pozdrawiam
-
[B5 AKN] Jakie spalanie pokazuje wam w VAGu ?
dzieki za pamięć, chwilowo moje V6 is DEAD, jak uruchiomię to sprawdzę, ale wydaje mi się że u mnie było 0.8/0.9 L/h,. a jakie spalanie podczas jazdy srednio masz??[br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 19:06_________________________________________________ juz niedługo bedę przymierzał nowy typ od AKE, bedziemy wiedzieć czy pasuje,. a i z drugiej strony montuję wszytkie wtryski od AKE, ciekawy jestem wyników,,.
-
SPOTY RADOMSKIE
siema, troche mnie nistety nie było, sporo roboty mam dodatkowej, hehe jechali i wpadli, co tam tak jak reszta , czasem sie wpada do rowu, czasem gdzieś indziej, pozdro :drunk:
-
[B5 AKN] Nowa odma, vs stary typ, czy da się założyć?
w tym tygodniu to zrobie, pozdro
-
SPOTY RADOMSKIE
Siema ciekawy temat, piłka nożna, hehe, pozdrawiam, i powodzenia życze, macie rację, trzeba sie ożenic, po co macie miec lepiej niż My,.
-
[B5 AKN] Nowa odma, vs stary typ, czy da się założyć?
nowy ewidentnie się nie zapcha/zalepi, rozbiore tego AKe to będe widział różnice,. wtedy się wypowiem, znając życie inny jest tylko filterek, widząc zdjęcia jednego i drugiego widze ze mocowanie jest takie samo,.
-
[B5 AKN] Nowa odma, vs stary typ, czy da się założyć?
witam jak w temacie, pytam czy bez przeróbek da sie załozyc nową odmę od 2.5 powyzej 2001 roku, do starszych typów z siateczkową/materiałową odmą, ewentualnie co trzeba wymienic żeby miec spokój z tą odmą, całą podstawe filtra od nowszego motorka, ??? mam dawcę AKE 180 PS, z 2001 roku????który oczywiście juz ma wytarte wałki, niektórzy piszą zę nawet co 50 tys trzeba ją wymieniać, tą materiałową, niezależnie od oleju na jakim sie smiga??? może ktos ma doświadczenia z tym związane??? pozdr
-
[B6 AKE] Audi A4 ...........REGENERACJA........ODŚWIEŻONY 10.12.2011
tak z ciekawości zapytam, jaka była różnica cenowa pomiędzy Febi a Lemfolder???, Ja osobiście bym Febi nie założył, tylko Lema,. sam kilka lat temu, wymieniłem górne, przednei na febi, po killu miesiącach tylne górne już na lema, przednie padły, wieć gteraz są Lemy, a tylne do teraz są ok, jedynie co można podłożyc to jeszcze TRW, które często ida na pierwszy montaż, ale jak juz powiedziałem to tylko moja opinia,. p.s.przypilnuj mechanika co do właściwego montażu,. pozdr
-
[B5 AKN] Trwałosć wałków rozrządu w V6 TDI, AFB, AKN, AKE, AYM
Przemku, w takim razie jaki jest sposób sprawdzenia tych zaworków zwrotnych???? jakoś ża mam otworzony silnik?? gdzie w kazdej z głowic mozna podłączyc manometr żeby to sprawdzić??? czy trzeba rwać całą podstawę filtra??? pozdr
-
SPOTY RADOMSKIE
a mnie od razu uciszyli na 3 tygodnie, bez ostrzeżenia :gwizdanie:
-
[B5 AKN] Trwałosć wałków rozrządu w V6 TDI, AFB, AKN, AKE, AYM
ale z drugiej strony, teraz wymieniałem co ok 8-9 tys, i i tak to nie pomogło, zużycie postępuje, aczkolwiek ja wine mechanika co to robił, bo przygód z nim miałem co niemiara, pytanie chociaż czy mi nowe hydroregulatory załozył, bo uszczelki pod dekle co mu dałem zawieruszyły sie, a ja dostałem stare i silikon hehe
-
[B5 AKN] Trwałosć wałków rozrządu w V6 TDI, AFB, AKN, AKE, AYM
niestety ja miałem takie nieszczescie że wymiana oleju była po 30 tys, i to zabiło ori cześci u mnie