Treść opublikowana przez kudalty66
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
tak kolego Flyer, niestety juz kilka razy sie spaliły, pokrzywiły itd, nawet nawercane tarcze nie pomagają, cóż zrobić, byłem na wadze węglowej i z pełnym bakiem beze mnie 1550 kg, a ja ''lubie za***rdalać'', także wreszcie bede hamował i nie oczami pozdro,
-
[B5 AKN] Huczenie układu różnicowego
no własnie dzieki za opinie, ale z drugiej strony serwis nie wymaga wymiany ajak juz dolewka to ORI, za 110 zeta / litr, także naprawde juz niewiem wkładam skrzynie za tysiaka, i nie chce jej zepsuc złym olejem????
-
[B5 AKN] Montaż bose do avanta
znaczy jak to zrobic??? mam vcds, powiedz co i jak??
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
mi sie narazie tak podoba, złaziło to srebrne i mnie wkurzało wiec jest czarne, pozdro[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2010, 11:50_________________________________________________ Padła skrzynia biegów http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=159661.new#new ale za to podczas poszukiwania skrzyni wyszarpałem hamulce 312 mm, jako że mam zimówki 16 cali wiec jak znalazł,.
-
[B5 AKN] Huczenie układu różnicowego
wczoraj kupiłem sdkrzynie, wyciągnietą z anglika niezbyt duzym przebiegiem, co najwazniejsze niema luzów na satelitach i wszystko sie ładnie cicho kreci,. Pytanie jaki nowy olej zalać, czytałem szukałem no i są różne opinie???? W serwisie powiedzieli ze sie nie wymienia oleju, a jezeli juz to litr prawie 80 zeta, ja mam znajomego co handluje olejami i mówi że mechanicy biorą od niego TOTAL 75/90 GL4/5 w sumie wszystkie normy spełnia i nie kosztuje majątku????
-
[B5 AKN] Montaż bose do avanta
no własnie siedziałem w avancie b5 z bose i tez miał concert 1, ja tez takiego mam, no i sie zakochałem co do jakości dzwieku i jego mocy, no i do tego nie masz zadnych kabli i SUBwooferów na wierzchu, róznica w BOSe jest taka ze cały dzwiek idzie na głosniki ze wzmacniacza, a radio daje wyłącznie sygnał,
-
SPOTY RADOMSKIE
na dniach może podniosę trochę w górę założę normalne koło i się troszku powściekam fajna beta, respect [br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 20:54_________________________________________________ wez nie przyprowadzaj juz mu takich aut ze lakier odłazi jak tasme sie do niego przyklei bo kolejkę wydłużasz powoli wychodzę na prostą, ale dzieki za zainteresowanie,.
-
[B5 AKN] Montaż bose do avanta
tak dokładnie tam mam, doszła mi teraz już cała ori wiazka od bose wiec problemu nie powinno byc??
-
[B5 AFB] Padnięta turbina i zalany wydech olejem
pytanie czy katalizator nie powie PAPA???? jak dasz mu troche w tyłek żeby sie tłumik zagrzał to pewnie szybciej sie to wypali,., pozdro
-
SPOTY RADOMSKIE
no własnie też czytałem na allegro, znalazłem w radomiu, juz ja obluuukałem, niema luzów na satelitach wiec trzeba ją brać bo przesyłka nie dochodzi
-
SPOTY RADOMSKIE
siema czy ktos sie orientuje czy 1 Kpln za tą skrznie do mojego to dużo czy mało??? jedyne co sie dowiedziałem o oznaczenu tejże szkrzyni to to że DQS to jest najdłuższa??? pozdro
-
[C5 AFN] A6 C5 by mcm (niestety ma już nowego właściciela)
na TUV jechal na zwyklych zarowkach ale na lampie jest napisane D2S więc wychodzi na to że przystosowane
-
[B5 AKN] Huczenie układu różnicowego
witam od dłuzszego czasu cos mi wyło, myslałem że to łozysko, ale jak podniosłem auto do góry okazało sie ze niestety to cos w skyni, jak oba koła są w górze i sie razem nimi zakreci to bardzo huczy i skrzynia szybko sie zatrzymuje znaczy stawia opór, jak sie kreci tylko jednym to słyczac terkotanie ale oporu koła niema???? Ztego co wiem skrzyni sie nie naprawia bo i tak potem bedzie wyła???? co radzicie, ewentualnie szukam nowej skrzyni do 2.5, 6 biegów pytanie czy od 1.9 pasuje????oznaczenie DQS???[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 22:07_________________________________________________aż jestem zaskoczony, żadnych odpowiedzi, nie mówcie że jestem pierwszym którem rozsypuje sie skrzynia manualna???
-
SPOTY RADOMSKIE
siema znów problem z moim autem, szukam skrzyni biegów http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=159661.0 dzieki za namiary, pozdro
-
[B5 AKN] Montaż bose do avanta
witam jak w temacie mam kompletne bose wraz z wiązką wyciagniete z innego avanta, czy ktos montował, moze ma jakies doswadczenia, z tego co widze to wszystkie kostki mam wiec nie powinno byc problemu??? dzieki za odpowiedzi
-
[B5 AFB] Wężyki wtryskiwaczy
jedyna opcja to kupno ok 1.5 metra dobrego nowego węzyka do przelewów, i podkładeczek miedzianych sztuk 12,co trzymaja te przelewy, koszta bardzo małe, chwilka roboty i bedziesz pewny że przelewy trzymają, może być tez nieszczelność przy filtrze paliwa przy zaworku zwrotnym bądz sam zaworek juz puszcza,. pozdro
-
[B7 BLB] Turbosprężaka a4 Avant 2005 2.0
ja robiłem tu dla siebie i dla kumpla, http://www.turbo-tec.eu/pl/ moja turbina smiga juz dwa lata bez problemu, i duzo kilometrow zrobiłem
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Flyer własnie znalazłem fotki , graty za upór i cierpliwosć, no i oczywiscie za efekt,. pozdro
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
sorry długo sie zdjecia ładowały
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
witam, mój nowy modzik
- SPOTY RADOMSKIE
-
[B5 AKN] 2.5 TDI zerwany gwint na rolce od rozrządu
witam wszystkich ostatnio robiłem rozrząd w mojej v6, i jakie moje było zaskoczenia jak po wykreceniu rolki napinającej pasek rozrządu okazało sie że poprzedni mechanik zerwał tam gwint i wkręcił ja na pakuły bądź cos takiego i klej poksipol jako ze nie było do czego wkrecic trzeba było cos wykombinowac,. pojechałem do Pana co zajmuje sie obróbka metalu żeby gwint 10 z rolki naspawac i nagwintowac na 12, ciesze sie że tego nie zrobiłem bo wczoraj dowiedziaęłm sie że ktos tak zrobił, jednoczesnie rozhartował metal i po tygodniu mu sie ta rolka spawana urwała no i po silniku,. Także wykombinowałismy ze trzeba ta rolkę przewiercic ( robilismy to na tokarce) metal ten jest tak twardy ze długośc rolki wiercona była przez ponad godzine, kupiłem również śrube 12mm, o wysokiej twardości i główce na imbus, jednoczesnie trzeba pamietac że główka śruby może jedynie wystawac ponad rolkę o 3 mm, bo wiecej miejsca niema, ponieważ przeszkadza aluminiowe mocowanie wiskozy i reszty rolek paska osprzętu,, Gwinowanie otworu to juz prosta sprawa, u mnie nic nie trzeba było wiercic na 12 mm bo dziura była juz wystarczająco luźna, gwintowałem trzema gwintownikami, żeby jak najmniej od najłagodniejszego, żeby jak najmniej nadrywać aluminium. co jeszccze moge dodać, nie próbujcie przewieric wiertłem podkładki pod rolkę, wyłacznie tokarka, lub diaks, ja to robiłem własnie diaksem, wiertło tylko jeszcze bardziej hartuje metal i potem jest problem pozdro, mam nadzieje żę ktoś skorzysta z mojego opisu
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Nie bedzie... chyba, ze mi obetna pensje Nie mam zamiaru robic tym 40km dziennie do pracy, nie wiem, czy widzieliscie co sie dzis dzialo w centrum... masakra. Spalanie w trasie jest mega spoko 2l wiecej niz 2.5TDI. fajnie że auto wreszcie lata, szkoda że nie udało nam sie spotkać żeby na żywo zobaczyc,.
-
SPOTY RADOMSKIE
powodzenia, ja lece troche sie nawciągać tematu :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
ty to nie zagaduj tylko smigaj astere malować :> dzieki, juz oklejona, zaraz maluje, fajnie że mam wsparcie a wieczorkiem [br]Dopisany: 04 Wrzesień 2010, 09:36_________________________________________________spoko, damy rade, wczoraj, elektrycy wreszcie powycinali drzewa juz nie bedzie prądu brakować,. :gwizdanie: