Treść opublikowana przez dariuszqw
-
B6 DIVISION
Andrej Ty zakładałeś podgrzewane fotele i kanape?
-
B6 DIVISION
Daniel ja robiłem według schematów opisanych przez Bartsa : http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/montaz-elektrycznych-podnosnikow-tylnych-szyb-237698/ i szystko bangla do tej pory:decayed:
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Ja go za Ciebie wyciągnę i swój Ci oddam :-P heh Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka- B6 DIVISION
Ja:naughty: Nowka funkiel sztukahttp://img.tapatalk.com/d/14/07/19/pa9ujyjy.jpg Dzieks Kartoflu...znaczy Kaju:decayed: Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2 Wandej jak jutro wpadnę to podmienimy włączniki bo mój juz trochę się zniszczył :-P vcds wyślę się mailem? Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka- B6 DIVISION
Ma ktoś jakiś dobry programik vcds? I chce się nim podzielić Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka- B6 DIVISION
To może wpadnę tam do Ciebie do roboty :-P bo będę w okolicy to bym odebrał ;-) Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka- B6 DIVISION
Wandej to weź go ze sobą do domu to ja wpadnę w sobotę przed południem :-P ok?- [B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
Bieniek dziś poleciała dokładka poczta priorytetem :-) lapaj nr przesyłki Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka- B6 DIVISION
A jutro Twój znajomy leci do roboty? Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka- B6 DIVISION
Biorę to :-) na kiedy byś to miał? Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka- B6 DIVISION
33zł czujnik. Andrzej powiem mojej"sekretarce" niech zerknie ile kaski wpłyneło:decayed: Biere ten czujnik ;-) Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka ---------- Post dopisany at 10:55 ---------- Poprzedni post napisany at 10:54 ---------- Masz jakiś numer tego? Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka- B6 DIVISION
Andrzeju wiadomo coś z czujnikiem? :-P Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka- B6 DIVISION
Qurwa chyba mi yebła sonda:facepalm: mam taki błąd: 16523 - oxygen (lambda) sensor b1 s2 response too slow. Miał ktoś taki problem?- Wymiana katalizatora w Audi A4 B7 1.8T
Założyłem emulator i jestem po przejechaniu 100 i narazie jest ok:wink: a przed założeniem był standard 100km i check. Zobaczymy co będzie dalej:decayed: ---------- Post dopisany 16-07-2014 at 22:39 ---------- Poprzedni post napisany 28-05-2014 at 20:42 ---------- Panowie jeżeli macie problem z tym cholernym checkiem to proponuje wyjąć drugą sonde z katalizatora delikatnie oczyścić ją palem i przedmuchać sprężonym powietrzem, ja jestem po takim zabiegu i mam przejechane 1.5tyś km i checka brak:kox:a tak zawsze był po przejrchaniu 100 paru kilometrów:hi:- Przerobka pojedynczego tłumika na podwojny jak w 1.8T
Ja mam ze środkowym wydechem i powiem że jest o wiele ciszej niż na jednym:decayed:- B6 DIVISION
Też tak mam .. i właśnie mnie to zastanawiało czy to tak powinno być Ktoś coś odpowie nam?- [B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
Bieniek odpisz PW :-P Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka ---------- Post dopisany 16-07-2014 at 18:14 ---------- Poprzedni post napisany 15-07-2014 at 16:55 ---------- Tomek poleciała kasa?- B6 DIVISION
Panowie jak włączam klimę na auto i ustawiam 17C przy takiej pogodzie jak jest dziś 30stopni to leci takie nie do końca zimne powietrze a jak ustawie sobie ręcznie to zapierdziela zimne aż ręce marzną... też tak macie? Czy coś jest spartolone:whistling:- B6 DIVISION
Szuka ktoś MCE z końcówka E?- Ile pali Wam gazu?
No i tu się rozumiemy To auto po prostu tyle pali No chyba, że się robi GTA po mieście BTW u mnie gaz 2.42 :/ albo i drożej[/quote/] Czym Ty chcesz robić te GTA? Tymi marnymi 130 konikami można się złapać z jakimś Tico tylko nie z miejsca bo też może być problem Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka- Ile pali Wam gazu?
Stag 300 ISA2, reduktor KME Silver, wtryski Hany czarne z kapciem 225.40x18' normalna jazda 57L gazu i zrobione 570 km- B6 DIVISION
A od czego to pasuje? Może jakaś okazja się trafi:grin:- B6 DIVISION
Tylko jak trafić dobrze na te zaciski:jerk: tył już mam dobrze zjechany, więc coś będę myślał żeby wymienić na coś większego:wink: a po 288 co wchodzi większego? - B6 DIVISION