Treść opublikowana przez VanRay
-
Gdzie szunać numeru lakieru
A nie latwiej po numerze vin? U mnie w kole zapasowym nie bylo a kanapy sie nie chcialo ruszac Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalk now Free
-
Zabezpieczanie lakieru. Porady dla zielonego!
A jakiego aplikatora uzyles? Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalk now Free
-
Wycieraczki - Problem
Trzeba przeczyscic mechanizn z rdzy i nasmarowac. Chwilowo pomaga wd40 Wysłane z mojego HTC Desire X
-
Zabezpieczanie lakieru. Porady dla zielonego!
Griffe tricolorem mocno szorowac? Na filmiku megsa gosciu nawalil tego jak plynu do kompieli lekko przetarl i efekt bomba ... Tyle ze na pieknym lakierze i wiadomo ze to marketingowa papka. Jakies porady jak sie za to zabrac i nie spitolic? Wysłane z mojego HTC Desire X
-
Ostrzeżenie o minimalnym stanie oleju
Przez rok nie sprawdzasz bagnetu? Odwaznie... Kazdy silnik cos tam lyknie ale jak nie sprawdzasz to troche z fusow wrozenie. Wysłane z mojego HTC Desire X
-
Zabezpieczanie lakieru. Porady dla zielonego!
A megs to nie jest pasta lekkoscierna do recznej 'korekty' lakieru? Sam chcialem tego sprobowac razem z tri colorem ale mam stracha ze nabroje na lakierze. Nie bedzie po megsie halusow? Wysłane z mojego HTC Desire X
- Powtarzające się drgania
-
Polecane opony zimowe
Nokiany na zime sa dobre, w poprzednim sezonie uzywalem inny moden z tej stajni i bylem zadowolony
-
Trzeszcząca tapicerka
Dolacze sie do pytania, w b7 tez mi trzeszczy. Na zaczepacz rolety poradzilem sobie tasma meblowa z "wlosiem" i jest lepiej ale pomyslu na polki jakos nie mam
-
Ułamana klamka podłokietnika
Ponoć nie ma , można kupić cały dekielek i podmienić
-
padły wycieraczki prośba o pomoc
wd40 pomoże na krótką chwile. Niestety ale trzeba rozebrać, przeczyścić i nasmarować by działało to dłużej.
-
Nie działają tyle głośniki - POMÓŻCIE
Mozliwe ze twoj audik ma instalacje pod nie ori radio i jak nie masz suba w bagazniku to i wzmacniacza brakuje. Najprosciej to sprawdzic podlaczajac jakies radio co ma wyjscie na przod i tyl, jak wszystko gra to czeka cie dolozenie wzmaka B-)
-
Plamy po czyszczeniu podsufitki
Możesz spróbować vaniszem do dywanów i myjką. Tylko nie przemocz za mocno sufitu bo lubi odpaść
-
Nr śrubki mocującej kratkę nawiewu
Też jestem ciekawy bo u mnie również nie ma tej zaślepki
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam, potrzebuję olej do Audi A4 B7 2006 rok 1.9 tdi 116 km BKE - ponoć MOTUL SPECIFIC VW 505.01 do niego jest dobry (teraz stoi na castrolu to wystarczy spuścić i zalać motulem czy coś jeszcze mi potrzeba?). Proszę o wycenę + kw
-
problem z 2 biegiem
Mam to samo, póki co nic z tym nie robię - czekam aż dwumas padnie i wymienie komplet
-
Serwis ADAKO ul. Horodniańska
W przyszłym tygodniu będę robił u nich rozrusznik, z gadki przez telefon gościu wydawał się konkretny. ---------------------------------- Wymienili bendix (nie jest to lot w kosmos ale dla laika czarna magia ) W miarę tanio - robocizna 100zł + nowa część. Jeden minus to zamknięte w sobotę, poza tym mogę polecić.
-
Radio Concert2 grają tylko przednie głośniki
Po podłączeniu CAN będą grały wszystkie głośniki? Z tego co się naszukałem na na necie to są dwie opcje: "Zmostkowanie głośników przednich z tylnymi jest rozwiązaniem najprostszym, tyle tylko, że funkcja FADER nie będzie działać. No i ciekawe jak z obciążeniem wyjścia, jak to będzie grać? Dołożenie wzmacniacz byłoby najbardziej "profi". Komplet wzmacniacz + tuba z subwooferem + wtyczka wzmacniacza można kupić już za ok. 100 zł. Tylko z przeciąganiem kabli od radia do prawego boczku w bagażniku jest jednak trochę roboty."
-
Radio Concert2 grają tylko przednie głośniki
Hello! W moim b7 avant jest radio concert 2 dołożone z innego egzemplarza (inny numer vin i pyta po każdym odłączeniu o kod) i grają tylko przednie głośniki oraz nie wyświetla mi się na fis'ie, brak jest podświetlenia klawiszy, nie działa gala oraz włączenie z kluczyka i wyłącza się po godzinie, dzisiaj po rozebraniu zauważyłem że te radio nie ma wyjścia na tylne głośniki oraz nie mogę zlokalizować kostki od CAN. Czy w b7 nie ma seryjnie montowanej szyny CAN? Merdała się taka niebieska kostka ale podejrzenia padły że to może być pod zmieniarkę, poza tym nigdzie nie pasowało jej podpiąć. VAGiem też nie mogę się z radiem połączyć bo CAN nie podpięty. Po podłączeniu nieoryginalnego radia z wyjściem na 4 głośniki wszystko grało pięknie ładnie więc instalacja jest i wszystko działa tylko nie z concertem . Muszę dołożyć wzmacniacz na tylne głośniki czy jest jakiś montowany seryjnie w aucie?
-
Polecane opony zimowe
Ja założyłem takie: Nokian W+ 205/55 R16 91 T i nie narzekam
-
termostat? czy cos innego ?
Termostat, tylko wymień na ori, widziałem przypadki na forum co chciały przyoszczędzić i po 2 tygodniach musiał gościu znowu zmieniać.
-
B7 Avant Zaślepka/Maskownica przy klapie bagażnika
Witam, potrzebuję numeru zaślepki/maskownicy znajdującej się przy ramieniu klapy bagażnika jak na zdjęciach: http://s1.pokazywarka.pl/i/1543703/931156/1.jpg http://s1.pokazywarka.pl/i/1543703/761882/2.jpg Czy taką zaślepkę da się kupić w ASO? Szukałem na alledrogo ale takich nie ma ------ temat do zamknięcia ------ zaślepka dostępna w ASO, koszt niecałe 12 zł.
-
Tylny spryskiwacz b7 avant
Ok dzięki, mi leje na roletę bagażnika z prawej strony - patrząc na otwarty bagażnik, więc to pewnie punkt 3. Przy okazji rozbierania urwałem zaślepkę/maskownicę która zasłania mocowanie klapy bagażnika - wie ktoś czy taką zaślepkę da się gdzieś kupić?
-
Tylny spryskiwacz b7 avant
Zatrzymałem się na tej gumowej rurce między klapą a budą - wygląda jak mała rura od odkurzacza, i nie wiem jak dalej rozebrać. Wiesz może jak idzie instalacja tego wężyka? Woda wycieka po słupku właśnie na łączeniu klapy i budy temu myślałem że może tam jest jakieś łączenie
-
Tylny spryskiwacz b7 avant
Witam, dopadł mnie problem z tylnym spryskiwaczem. Podejrzewam że przewód na łączeniu klapy bagażnika i budy albo się przetarł albo doszło do rozpięcia i płyn leci mi do bagażnika. Rozebrałem tapicerkę klapy ale zatrzymałem się na tej gumowej rurce (wyglądającej jak od odkurzacza) - czy tam jest jakieś łączenie? Jak rozebrać plastikową zabudowę od "ręki" klapy? Czy trzeba pół auta rozbierać by naprawić tą usterkę ?