Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OficeR

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OficeR

  1. Fajna sprawa też bym się chętnie zapisał na taki bajer
  2. Żeby nie było że nic się nie dzieje, powoli zbieram graty pod 4 el szyby i instalacje pod grzane tyłki. Jedzie też do mnie prawe lusterko od angola w kolorze. Ramka grilla pomalowana została czarnym plastidipem i jakoś mam mieszane odczucia i sądzę że przydał by się grill S4. Dziś od Krychy akurat w uro dostałem mechanizmy z ramkami na tył, na razie leżą zapakowane bo garażu brak Auto przy okazji miało u mechanika uszczelnione pompowtryski i czeka mnie chyba czyszczenie trubiny bo wpada w awaryjny. I teraz mam dylemat, mam dostęp do BLB w miare przystępnej cenie w ładnym stanie. Bawić się z nią czy lepiej AWX?
  3. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kurna nie wie ktoś czy gdzieś nie ma sprzedanie boczków pod 4 el w skórze z tyłu z głośnikami, wiązki pod 4 el i kimatronika 2 din pod grzane?
  4. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Słyszałem skromnie liczę na przejażdżkę
  5. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jak sie wrzuca słitaśne rószoffe felgi z 228 to trudno aby to sie obylo bez echa
  6. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Stworzy sie jakis KRS i ludzie pomoga Btw: Ty chyba wpakowales 288 w tyl w osce tak? ;> czekam na pelne info co i jak
  7. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No i bajerka laweta i ruszaj w trase potem rezanie budy na rs4 i kox
  8. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Seba to musisz srubokretem wydlubac i jakas diode puscic i bedzie pelny s-line Marcin to jednak bierzesz te bude czy znalazlesc cos ciekawszego?
  9. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  10. to akurat forum passata ale cos moze sie przyda Wymiana skrzyni z 5 na 6 biegową sprzęgło 240mm (Opis) troche droga operacja
  11. No i bardzo dobra decyzja Mowisz PD glosniejsze? Np przy dodawaniu gazu moze glosniej warkotac? Bo takie cos wlasnie u mnie jest i zastanawialem sie co to moze byc. A z 2.5 interesuje Cie swap na 6 manual czy co?
  12. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ladnie, ladnie Tomik gdzies na forum do zlapania? B5 przyda sie swierze swiatlo
  13. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    boczki, felgi i fotele
  14. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Tyle ze tempa ze mnie istota i instrukcje ciezko mi wchodza ucze sie wzrokowo i samemu cos robiac
  15. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Tak poprostu wrzucilem bo moze bys sie zdecydowal a slyszalem juz o mocno pomodzonym 1.8T a ze szukam mentora do rezania jestem gotowy pobierac nauki
  16. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Marcindlug, podobno budy quattro szukasz audi a4 b5 karoseria buda avant quattro Oleśnica Oleśnica ? Tablica.pl chyba że chcesz coś na chodzi to sprzedaje swoje quattro AFN Audi A4 B5 1.9 TDi AFN QUATTRO AVANT II LIFT VIN (4008795336) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  17. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Szału nie było, d*py nie urywało, staniki nie latały
  18. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja sie spoznilem takze nie wszystko widzialem
  19. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jade, jade i dojechac nie moge ---------- Post dopisany 24-02-2014 at 23:37 ---------- Poprzedni post napisany 23-02-2014 at 18:10 ---------- Coś dla Seby
  20. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    to do 18 na KFC?
  21. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Najpierw musze wiedziec co mi jest potrzebne dokladnie do takiej operacji i szukac po allegro
  22. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja tez chetnie bym sie pojawil akurat zajecia bede konczyl Panowie co jest potrzebne do wyrezania 4 el szyb? Fundusze wylplynely wiec moge zaczac zabawe Przy okazji, DeeJay, moglbym sie z tym do Ciebie zglosic?
  23. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    daj bezpośredni link do wydarzenia a nie do wydarzeń z własnego statusu...
  24. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Popraw bo coś nie pykło
  25. Nice za ile wyrwałeś? ja szukam też z całymi plastikami ale bez szybera

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.