Treść opublikowana przez OficeR
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Fajna sprawa też bym się chętnie zapisał na taki bajer
-
[B5 AJM] EbonyBlack by OficeR
Żeby nie było że nic się nie dzieje, powoli zbieram graty pod 4 el szyby i instalacje pod grzane tyłki. Jedzie też do mnie prawe lusterko od angola w kolorze. Ramka grilla pomalowana została czarnym plastidipem i jakoś mam mieszane odczucia i sądzę że przydał by się grill S4. Dziś od Krychy akurat w uro dostałem mechanizmy z ramkami na tył, na razie leżą zapakowane bo garażu brak Auto przy okazji miało u mechanika uszczelnione pompowtryski i czeka mnie chyba czyszczenie trubiny bo wpada w awaryjny. I teraz mam dylemat, mam dostęp do BLB w miare przystępnej cenie w ładnym stanie. Bawić się z nią czy lepiej AWX?
-
Spociki Łódzkie
Kurna nie wie ktoś czy gdzieś nie ma sprzedanie boczków pod 4 el w skórze z tyłu z głośnikami, wiązki pod 4 el i kimatronika 2 din pod grzane?
-
Spociki Łódzkie
Słyszałem skromnie liczę na przejażdżkę
-
Spociki Łódzkie
Jak sie wrzuca słitaśne rószoffe felgi z 228 to trudno aby to sie obylo bez echa
-
Spociki Łódzkie
Stworzy sie jakis KRS i ludzie pomoga Btw: Ty chyba wpakowales 288 w tyl w osce tak? ;> czekam na pelne info co i jak
-
Spociki Łódzkie
No i bajerka laweta i ruszaj w trase potem rezanie budy na rs4 i kox
-
Spociki Łódzkie
Seba to musisz srubokretem wydlubac i jakas diode puscic i bedzie pelny s-line Marcin to jednak bierzesz te bude czy znalazlesc cos ciekawszego?
-
Spociki Łódzkie
- [B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
to akurat forum passata ale cos moze sie przyda Wymiana skrzyni z 5 na 6 biegową sprzęgło 240mm (Opis) troche droga operacja- [B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
No i bardzo dobra decyzja Mowisz PD glosniejsze? Np przy dodawaniu gazu moze glosniej warkotac? Bo takie cos wlasnie u mnie jest i zastanawialem sie co to moze byc. A z 2.5 interesuje Cie swap na 6 manual czy co?- Spociki Łódzkie
Ladnie, ladnie Tomik gdzies na forum do zlapania? B5 przyda sie swierze swiatlo- Spociki Łódzkie
boczki, felgi i fotele- Spociki Łódzkie
Tyle ze tempa ze mnie istota i instrukcje ciezko mi wchodza ucze sie wzrokowo i samemu cos robiac- Spociki Łódzkie
Tak poprostu wrzucilem bo moze bys sie zdecydowal a slyszalem juz o mocno pomodzonym 1.8T a ze szukam mentora do rezania jestem gotowy pobierac nauki- Spociki Łódzkie
Marcindlug, podobno budy quattro szukasz audi a4 b5 karoseria buda avant quattro Oleśnica Oleśnica ? Tablica.pl chyba że chcesz coś na chodzi to sprzedaje swoje quattro AFN Audi A4 B5 1.9 TDi AFN QUATTRO AVANT II LIFT VIN (4008795336) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.- Spociki Łódzkie
Szału nie było, d*py nie urywało, staniki nie latały- Spociki Łódzkie
Ja sie spoznilem takze nie wszystko widzialem- Spociki Łódzkie
Jade, jade i dojechac nie moge ---------- Post dopisany 24-02-2014 at 23:37 ---------- Poprzedni post napisany 23-02-2014 at 18:10 ---------- Coś dla Seby- Spociki Łódzkie
to do 18 na KFC?- Spociki Łódzkie
Najpierw musze wiedziec co mi jest potrzebne dokladnie do takiej operacji i szukac po allegro- Spociki Łódzkie
Ja tez chetnie bym sie pojawil akurat zajecia bede konczyl Panowie co jest potrzebne do wyrezania 4 el szyb? Fundusze wylplynely wiec moge zaczac zabawe Przy okazji, DeeJay, moglbym sie z tym do Ciebie zglosic?- Spociki Łódzkie
daj bezpośredni link do wydarzenia a nie do wydarzeń z własnego statusu...- Spociki Łódzkie
Popraw bo coś nie pykło- [ALL B5] Srebny AVANT,GWINT,BIX,LED,PAKIET S4,Skóra,Foty 2016
Nice za ile wyrwałeś? ja szukam też z całymi plastikami ale bez szybera - [B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.