Treść opublikowana przez maciejski
-
[B6 AVF] Czysto teoretyczne rozważanie nt. osiągów
No tak, dlatego napisalem o profesjonalnym urzadzeniu pomiarowym stoper to pokazuje raz 7, raz 8 a raz 9
-
[B6 BBK] S4 Avant Pinczi'ego
miazga, mega dobrze :shocked: mi tylko nie pasi drewno ale jak kto woli
-
[B6 AVF] Czysto teoretyczne rozważanie nt. osiągów
no coz, jesli chodzi o przyspieszenie samochodow to nie jest, 0,4 na ulicy to przepasc
-
[B6 AVF] Czysto teoretyczne rozważanie nt. osiągów
przy 170-180 9s? to straszna padaka, ja sie spodziewalem, ze przy tylu to bedzie przyspieszenie porownywalne do Passata 2.0TDI 170KM czyli kolo 8,6s.
-
[B6 AVF] Czysto teoretyczne rozważanie nt. osiągów
Hej. Nie wiedzialem gdzie o to zapytac, jesli zly dzial to prosze o przeniesienie. Czy ktos _mierzyl_ (np. gtechem albo innym precyzyjnym urzadzeniem do pomiaru przyspieszenia) 0-100 dla seryjnego AVFa z ogumieniem 225/45/R17? O ile poprawia sie przyspieszenie 0-100 po zalozeniu turbo od BRD (zakladajac, ze przebieg momentu nie jest jakis super ani mega zly, moc seryjna jak na BRD 170KM)? Chodzi mi o rzad wielkosci, np. spada z 10s do 8s czy cos w ten desen. I ostatnie pytanie, jakiego czasu 0-100 spodziewac sie przy 200KM.
-
Jaki prezent dla chrześniaka ?
tylko ps3 jesli lubi gierki samochodowe, gral ktos w gran turismo 5 prolog? ja sie posralem tak wyglada, gralem niestety tylko na padzie ale na kierownicy to mega masakra musi byc, jak rodzice maja gruby portfel to gry kupia (na allegro sporo uzywek jest, wiec tez nie problem), a z piraceniem na xboxa to wiecej pierdolenia niz grania.
-
[ALL B7] Podwójny wydech wzór S4
mi sie podoba w ch*j
-
[ALL] Dźwięk wydechu diesla (video)
klekocze a dzwiek ma jak tygrys i dlatego mi sie podoba ;] ale skoro na wysokich glosno to lipa
-
[ALL] Dźwięk wydechu diesla (video)
troche zle mnie zrozumieliscie, dzwiek taki mi sie podoba ale kmompletnie nie wiedzialem, ze przy wysokich obrotach to bedzie bardzo glosno, tego ja nie chcialbym, takze no offence ale dopierdalacie sie a ja tylko zapytalem, bo myslalem, ze sekret tkwi w tlumikach czy cos
-
[ALL] Dźwięk wydechu diesla (video)
hej, tak przegladalem net i ogolnie nie spotkalem sie z takim dzwiekiem 1.9TDI PD, mnie MASAKRUJE, nie chce mi sie wierzyc, ze to diesel, moze ktos wie jak uzyskac taki dzwiek?
-
[B6 AWX] Od kogo brać turbosprężarki do tuningu ?
o kurde, a ja mialem od niego kupic turbo z BRD
-
[B6 AVF] Pytanie o większe pompki
wlasnie ja belki nie chce ciac, wiem, ze mozna np. wsadzic od Outlandera (i ceny ma znosne + dostepnosc na allegro na duzy plus) no ale ciac trzeba :/
-
[B6 AVF] Pytanie o większe pompki
a cos w temacie FMIC? Bo ogladalem od nowej A4 B8/A5 centralnie montowany ale nie wiem w sumie jaka ona ma wydajnosc i czy przypasuje...
-
[B5 APR] Zwiększenie mocy
na streetracing.pl Cie pogonili widze powiem tak, u Ciebie ciezko dodac (chyba, ze nitro ale to chwilowy przyrost mocy, moim zdaniem lipa), jaki chcesz kompresor wymieniac? Nie ma u Ciebie zadnego kompresora poza klima (o ile masz klime ). Mozna wrzucic kompresor ale to beda spore koszty (prawdopodobnie w okolicach wartosci samochodu...), mozna takze zrobic swap na 2.2T ale znajdz w dobrym stanie...
-
[B6 AVF] Pytanie o większe pompki
ja chce wrzucic BRD ale pytanie, nie wiem co z FMIC, czytalem o dual ori Audi SMIC i lipa podobno (poza tym wężologia zabija), nie moge znalezc zadnego przyzwoitego, ktory przypasuje stad nasuwa mi sie pytanie, ile mozna osiagnac w AVFie na turbo BRD + program? Seryjne (dla BRD) 170KM peknie?
-
[ALL B8] Jaki chiptuning w 2.0 TFSI 180KM ?
roznia sie tylko programem, oczywiscie mozesz dobic do tej wartosci (tj. 211KM i 350Nm) ale lepiej nie przesadzac.
-
[ALL B8] Jaki chiptuning w 2.0 TFSI 180KM ?
nie robilbym nic bo multitronic nie jest zbyt "tuningowa skrzynia" i najpierw zacznie szalec a pozniej padnie.
-
[B6 AVF] Przerobienie wydechu a zwiększenie mocy .
miales zapchany katalizator moze? ps. koncowki to bys wymeinil na jakies inne
-
[ALL B6] Czy wejdą felgi 20" do B6 ?
Nie ma spadku dynamiki? Wolne zarty, ja rozumiem, ze wyglad przekozak i to moze rekompensowac troche spadek dynamiki ale nie mozna powiedziec aby go nie bylo albo byl minimalny, jest masakryczny, mi po zmianie z 15 zimowek na 17 ori Audi wydawalo sie, ze samochod ma "jakis problem", przyzwyczailem sie ale na poczatku przejscie jest tragiczne.
-
[B6 AVF] Przegrzewanie silnika i brak ogrzewania
Myslalem, ze moze przesadziles z predkoscia na autostradzie Zmienilem tylko pompe, bo na rozrzad jeszcze nie czas, robilem w ASO Audi w Szczecinie, bo nigdzie indziej "nie chcieli sie podjac" (pomijam to, ze bylem w 6-7 warsztatach i takich nieuprzejmych kutasow to w zadnym miescie nie spotkalem), wiec cena byla wysoka (nie pamietam dokladnie ile).
-
[B6 AVF] Przegrzewanie silnika i brak ogrzewania
to na 100% pompa wody, mielismy taki sam przypadek kiedys na autostradzie w Niemczech, przekraczalo sie 80-90km/h i temperatura gwaltownie skakala, jak sie jechalo grzecznie 70km/h to temperatura wynosila 90 stopni nie goniles przypadkiem zbyt mocno furki po autostradzie (okolice 230 licznikowych?)? Bo mi po takim czyms wysypala sie pompa i podobno to standard, lepiej uwazac na to, bo mozna przegrzac silnik :/
-
[B5 AJM] Bezpieczna granica dla silnika ?
to w AWX/AVF byly kute tloki i korby?
-
[ALL B6] Zacisk tarcze S4 B6
trabi sie o tym juz chyba z 20 stron postow, tak, pasuja, czemu mialyby nie pasowac? tylko tarcza ma 345mm, najmniejsza felga to 17 i chyba nie kazda.
-
[ALL B6] Stukanie w kole po zamianie 288 na 321mm
luzu nie sprawdzalem, jak bede cos robic to posprawdzam, jarzmo mam przykrecone i ono w ogole sie nie porusza. Z tego co zauwazylem to po wyginaniu tego drutu cos sie spsulo i coraz bardziej wali i na wiekszej ilosci dziur czyli wychodzi na to, ze wali ta druga czesc (nie jarzmo) i w sumie zabraklo mi pomyslow co z tym zrobic.
-
[ALL B6] Stukanie w kole po zamianie 288 na 321mm
w sumie to nie wiem jak opisac a teraz zdjac nie moge :/ najlepsze zdjecie jakie mam