Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

maciejski

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez maciejski

  1. ale jak to z podziemnego ukradli? to gdzie mieszkasz? na jakims osiedlu zamknietym? nie ma tam kamer? u mnie jest kilka, w ogole garaz podziemny jest otwierany na oznakowane piloty (jeden pilot, jedno ID, do jednego miejsca) czyli jak ktos otworzy brame to mozna skumac o ktorej kto otwieral.
  2. NIE pier**l! To byl tylko Twoj garaz-blaszak czy np. wspolny podziemny? Bo u mnie w podziemnym mimo kamer za***ali komus alusy zdejmujac je z samochodu w ogole to mi tez tak kiedys za***ali alusy z Audi 80 w okolicach akademikow PG :/ Miales w ogole AC? Myslalem, ze jak wylapali tych typow co kradna Audi/BMW/VW (jednego powineli z wielkim hukiem na moich oczach na parkingu w Tesco w bialy dzien) to juz w Gda bedzie spokoj a tu lipa.
  3. kto mi powie np. czemu w etce nie ma klockow hamulcowych o oznaczeniu 8E0 615 415 H a ja takowe trzymam w rece? podobno sa od 288 na tyl, producent TRW, ogladalem tez zaciski, ktore przyszly i o dziwo nie moge nigdzie znalezc numeru, jest znaczek audi, jest kilka cyferek dziwnych ale nic poza tym, na jarzmach tez nic nie ma, nie powinny byc oznaczone?
  4. pukalo mi na zimowych i na letnich, wiec kolo sie nie odkrecilo na pewno.
  5. heh, ja zmienilem wszystkie wahacze z przodu, drazki i mi nadal puka w prawym kole, dzwiek gluchy, na nierownosciach, obstawiam amortyzator, ze ma luz i wali, bo to jakies gowniany amorek, lewy na nierownosciach mi piszczy (zgaduje, ze to amor).[br]Dopisany: 28 Maj 2010, 11:22_________________________________________________zapomnialem dopisac, ze na diagnostyce amorkow oczywiscie wychodzi, ze sa sprawne i nie pukaja, a na dziurach wali ;]
  6. z 288 na 312 to zamienil stryjek siekierke na kijek, nie zebym polecal jakos szczegolnie 320 ale nie wiem czy odczujesz zmiane na 312, ja wsadzilem 320 i nie czulem na poczatku bo sie docieraly ale przy wysokich predkosciach czuc, co do opcji, ze masz 320 przod a tyl seryjny (245mm) to nie ma bolu, hamuje dobrze i nic sie nie dzieje ale tak czy siak dzis ma przyjsc do mnie 288mm na tyl, bo trafilem tanio ps. 320mm nie bylo w S4 B6/B7, tam byly 345mm
  7. nie wiem czy sie zrozumielismy, ja mowie, ze rurki te koncowe, ozdobne sa za male (60mm), jaka jest srednica wydechu 3.0tdi to nie wiem ale imho 50mm srednica wlotu to za malo, tam jest chyba 55? ja proponuje zmierzyc srednice wlotu i dobrac do tego srednice koncowki ozdobnej w okolicach 70-75mm, musialbys przymierzyc i zobaczyc czy miesci sie w zderzaku
  8. jesli pytasz o oryginał Audi to na pewno nie dostaniesz, bo w B6 nigdy nie bylo 4 rur, mozesz podciac zderzak S4 na 4 rury ale musisz miec mega kumatego i starannego typa od rezania plastikow, bo inaczej wyjdzie lanos-siatka-ogrodowa-tuning jak nie to zostaje Ci albo szukac szczescia na allegro albo przygotowa duzo kasy: Rieger - http://www.a4mods.com/pics/FAQ/Appearance/photo16uw6.jpg Oettinger - http://www.a4mods.com/pics/FAQ/Appearance/6066img00110hwky6.jpg Kerscher - http://forum.audisportsclub.gr/uploads/post-4-1133054236.jpg ABT - http://www.a4mods.com/pics/FAQ/Appearance/abtbar8.jpg IMHO wszystkie te firmowe zderzaki wygladaja jak transformersy i ogolnie wies-naklejka-rajger-pajonier-tuning ;]
  9. moim zdaniem to na pewno nie bedzie pasowac do B6
  10. 60mm to piard-rurka, za mala srednica imho
  11. to jest imho zderzak od S4 ale jest dziwnie niski, wiec to moze S4 Cabrio?
  12. ale kolega chce miec z tylu 4 rury a nie 2.
  13. jest mozliwosc dostania prawego (dieslowego!) ale nie bedzie mial na koncu dwururki jak ten co pokazales, uklad wydechowy na dwie strony w dieslu to w 100% przypadkow pojedyncze koncowki, dwie koncowki ale proste masz w S4 B7.
  14. tzn chodzilo mi o to, ze wszystko takie jak dostajesz z nowym samochodem, bo typ to bierze z w miare swiezych rozbitkow.[br]Dopisany: 20 Maj 2010, 21:25_________________________________________________a do B6 tyl 288mm od B7 2.0TFSI QUATTRO pasuje czy musi byc od FWD?
  15. klocki i tarcze ori, zacisk jak zacisk, nie znam nie ori ;] za ile to sie dowiem jutro/po jutrze, bo typ ma cos przyciagnac z Niemiec, zobaczymy jaki stan, potarguje sie i napisze.
  16. nic gotowego nie dorwiesz, sa dwa wyjscia, kupic wydech od 2.5TDI B6 FWD i wstawic koncowe tlumiki jakies ulter czy cos z podwojnymi koncowkami albo do koncowych z pojedyncza koncowka dospawac podwojna w dol na kazdym ale to troche kombinacji
  17. ja na 99% jestem w stanie zalatwic na przod 320/321mm zacisk z jarzmami, tarcze i klocki.
  18. niby to to samo co Audi (swoja droga porownujecie do B7 a przeciez B7 to jest dokladnie to samo z boku co B6) ale jednak Audi B7 z przodu i tylu wyglada za***iście a Seat nie bardzo, szczegolnie z przodu jest tragedia dla mnie, ogladam codziennie takiego Exeo na parkingu i z boku identyko co moj ale przod padaka, a z tym wysokim zawieszeniem i felgami bodaj 16" to wyglada jak woz drabiniasty i mocno spierdolone stylistycznie "wannabe" Audi B7
  19. za komplet zaciskow 200zl
  20. maciejski odpowiedział(a) na maciejski temat w 1.9TDI
    12 nie posiadam, w tej poczatkowej czesci "dziury batnetowej" bagnet lata sobie bardzo swobodnie, mozna nim machac po 2-3 cm w kazda strone
  21. ~200zl.
  22. maciejski opublikował(a) temat w 1.9TDI
    siema, nie wiem jakim cudem ale zniknal mi bagnet (nie wiem czy podpierdolil mi go ktos czy co, nie wazne), kupilem nowy i: a) nie wchodzi do konca (ocb? przeciez nawet jak rurki prowadzacej bagnet nie ma to powinienem byl trafic "w dziurke", motalem sie z 30 minut i za ch*ja nie trafilem ani razu i nie schowal mi sie caly) jest luzny (prawdopodobnie nie ma tej rurki plastikowej w ktora sie wsadza bagnet) co jest, k**wa mac, grane?
  23. no dobra bo facecik mi oferuje 288cm na tyl z B7 i chyba sie zdecyduje, rozumiem, ze pasuje to do B6 pnp?
  24. jaki przod i tyl jest w BRD? bo facet nie moze mi zmierzyc tarczy, bo nie ma, pisze mi tylko, ze do silnika 2.0TFSI i 2.0TDI 170KM ale 2.0TFSI to z 3 rodzaje byly...
  25. ee nie chce mi sie wierzyc, po BRD to mozna latac za najstarszymi 3.0TDI w budzie B7, nie mowie, ze szybciej ale mozna dotrzymac kroku a one maja wysokie 6 (6,8?) do 100km/h, wiec 7,2 jest realne dla BRD w budzie 1.9TDI a tym bardziej ~8s dla 170KM 1.9TDI po czipie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.