Treść opublikowana przez f16mysliwiec
-
[B5 1Z] Czy to drogo za wymiane paska i napinacza ?
Nie z razrządu tylko z osprzętu !!!!!!!!!!!!!
-
[B5 1Z] Czy to drogo za wymiane paska i napinacza ?
tylko pamietaj zebys odwiedził jakiś porządny zakład a nie jakiś partaczy Jeśli chcesz to mogę podać Ci kilka namiarów na dobre warsztaty w W-wie i w bardzo przystępnej cenie. Części też uda się załatwić taniej, jak coś :gwizdanie: Pozdrawiam To wysyłaj chetnie podjade
-
[B5 1Z] Lampeczki drzwiowe - gdzie je wsadzić ?
Narazie jedna fotka tak na szybciocha reszte zrobie juz po podlaczeniu kabelków bo anrazie wsadziłem tylko lampeczki i kable wyprowadziłem z drzwi , i przy okazji wsadzilem glosniki w tylne drzwi co widac na fotce <img src="http://img134.imageshack.us/img134/6962/p1030039vm9.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> iebie bede to samo rezal, lampeczki juz mam A gdzie sie wpeniesz z instalacją amsz juz jakis plan ?
-
[B5 1Z] Skąd pobrać sygnał otwarcia drzwi ?
Ale gdzie dokladnie się wpiąć w kturą kostke ktury kabel ??
-
[B5 1Z] Czy to drogo za wymiane paska i napinacza ?
Tak myslalem pojechalem na diagnostyke bo mi cos szuralo i tarlo no i tak mi powiedzieli
-
[B5 1Z] Czy to drogo za wymiane paska i napinacza ?
800zl Czy to drgo za wymiane paska i napinacza soprzetu w 1z? Oczywiscie w cenia pasek i napinacz zamienik z intercars
-
[B5 1Z] Lampeczki drzwiowe - gdzie je wsadzić ?
Narazie jedna fotka tak na szybciocha reszte zrobie juz po podlaczeniu kabelków bo anrazie wsadziłem tylko lampeczki i kable wyprowadziłem z drzwi , i przy okazji wsadzilem glosniki w tylne drzwi co widac na fotce <img src="http://img134.imageshack.us/img134/6962/p1030039vm9.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" />
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
Nowe Fotki : <img src="http://img207.imageshack.us/img207/9025/p1030084bi1.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img207.imageshack.us/img207/7816/p1030086jk0.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img510.imageshack.us/img510/4453/p1030091rm3.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" />
-
[B5 1Z] Skąd pobrać sygnał otwarcia drzwi ?
Skad pobrac sygnal otwarcia drzwi ?? Chicialbym wkoncu podlaczyc lampki w drzwiach, poniewaz wkoncu je wsadzilem tylko teraz gdze najlepiej sie wpiac z nmi ?
-
[B5 1Z] Lampeczki drzwiowe - gdzie je wsadzić ?
Gdzie dokładnie moge wpiac sie w instalacje z światełkami drzwi tymi czerwonymi, tzn zalozylem juz swiatelka czerwone co powinny sie zaswiecac po otwrciu drzwi ale teraz szukam sposobu jak i gdzie wpiac sie w instalacje, chodzi mi o dokladne miejsce, zeby mi one sie zaswiecaly po otwarciu drzwi
-
[B5 1Z] Turbosprezarka a olej mineralny?
280k km? To dopiero się dotarł. Jak przyjechal z neimeic to niechcieli uwierzyc ze to 280 bo za ladnie chodził i za cicho wiec mu wlali minerala i sie qr** zaczelo..... , a pozatym to trafilem o tye dobrze ze ktos przedmna turbinke wymienil hehehe
-
[B5 1Z] Turbosprezarka a olej mineralny?
Mi opacac w warsztacie zalal tez mineralnym bo mam 280km , przejechalem jakies 5tys km i sielnik zaczol glosniej chodzic, wiec szybko zmieniam na pulsyntetyk Motul 6100 Sy... a przed tym plukanka Engine Cleanem Motula
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
Kurde niemiałem skąd wziąść innych , a te w rzeczywistości są bardzo ciemne tylko tak od flasha wyszły prawie białe heheh, zrobie fotke jak będą w samochodzie to wtedy , może zmieni to klimat hehehe
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
Ramki chrom plus tarcze nowe (stare byly od anglika) <img src="http://img103.imageshack.us/img103/1830/p1030023xe9.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img172.imageshack.us/img172/3024/p1030022pv7.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" />
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
Zamówiłem już tarcze specjalnie przerobione heheheh bo narazie mam obrotu do 7500 hehehe
-
[B5 1Z] Lampeczki drzwiowe - gdzie je wsadzić ?
Dzieki juz umiescilem je pokazejutro fotki jak wyszlo
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Pewnie kupiłes licznik Jager jesli tak to standardowa usterka a naprawa to koszt min 300zl wiec gość ktury ci go sprzedal wie co robil, i prubuje pozbyc sie złoma
-
[B5 AFN] Tak nieśmiało i mój wykres
Po wywaleniu kata, zostawieniu puszki po nim jest zajebsicie turbinka swiscy ze talala
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
A działą ci kontrolka imo ? w tym z 2001?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
i j k ci poszlo ?? z montarzem?? tempomatu i fisa?
-
[B5 1Z] Lusterko wewnętrzne fotochrom - czy ktoś podłączał ?
Aha hmmm ciekawe jak to bedzie banglac
-
[B5 1Z] Lusterko wewnętrzne fotochrom - czy ktoś podłączał ?
Kupilem okazyjnie na allegro Lusterko wewnetrzne fotochrom http://www.allegro.pl/item521239422_lusterko_wewnetrzne_przyciemniajace_audi_a4.html Powiedzcie da sie to zalozyc do a4 96r 1z
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
ja juz to przerabialem niejest to pin18 , tylko jest to w zoltej wtyczce zolty cienki przewod drugi od strony nadkola
-
[B5 1Z] Z minerala na FULL syntetyk ?? i gdzie w Warszawie wymiana ??
Akurat z nich iejestem zadowolony , bylemj juz u nich z innymi rzeczami
-
[B5 1Z] Z minerala na FULL syntetyk ?? i gdzie w Warszawie wymiana ??
Nowlasnie szukam fachowca który sie wypowie ja mam na blacie ponad 280tys pozatym turbinka jakies 50ty temu wsadzona byla nowa w belgi