Treść opublikowana przez Wandej
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Właśnie kupiłem zaciski po 40zl takie. Tarcze i tak raczej trzeba nowe dać ale tarcze nowe za 300zl można kupić Tapnięte z SGS5
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Tak ryju. Ale to bardzo kiepska cena za taki zestaw:wink:Tapnięte z SGS5
-
System operacyjny Android
Włączają mi się ostatnio używane okna.
-
B6 DIVISION
Teraz u niego poleżą do wakacji i ci przywiezie bo powie ze nie umi a pózniej przyjedzie cwiara i zabierze je ze sobą i sprzeda Chopinowi ,a Chopin ro***bie auto sprzeda na części kupie je ja pojadę do domina je montować najebiemy sie i nic z tego nie będzie,pózniej przyjedziesz ty powiesz "o k**wa... Moje moduły" zabierzesz je ze sobą i znowu bedą leżeć po stolikiem Ty to gupi jesteś Faktycznie nie znam Cie klysiu ale faktycznie j**niety dobrze jestes Ja ostatnio zatankowałem full zbiornik 65zl za 295zł jak leciałem na oem weszło za ponad 360zł
-
Przejście na czerwonym świetle bez mandatu?
Już widac jak sobie zachód z ciapatymi radzi więc niech nas nie pouczają lepiej
-
Platforma cyfrowa NC+
Mordo a można dorzucic w jakiejś dobrej cenie VOD? Bo ostatnio ojciec negocjował umowe i fakt zeszli z ceny troche ale zabrali vod z ktorego ja korzystałem dosyc czesto
-
B6 DIVISION
Człowieku piszesz tak kwadratowo że ja cię czasem nie ogarniam Jak to dzisiaj mi napisał "skolko" jak zapytałem co to znaczy to stwierdził że to zapytanie "jaka cena" Pojdziesz kurfa znowu do gimnazjum zobaczysz
-
B6 DIVISION
Mordy możę ktos wrzucic foto spojlerka nadkola z osłoną silnika? Bo Mefju nie wie jak to wygląda
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Daj Piotrkowi numer do niego:decayed: Tapnięte z SGS5
-
Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon
Wandej, jeździłeś już na nich w nocy? Jeśli będziesz dużo jeździł w nocy to nie wiem czy wytrzymasz to psychicznie, można się zamęczyć od wpatrywania w drogę gdy nic nie widać. Umiesz czytac? Mam bixenony i założyłem te zarówki po to żeby nie było w lampie różnych kolorów. Teraz w zasadzie mam na długich jeden kolor światła Cała niebieska. Nightbreaker był z niebieskimi paskami na górze i dolne a na środku banki bez koloru. ta jest cała niebieska. Światło to ma mało wspólnego z niebieskim raczej bardziej wyglada jak xenon
-
Magazyn Telewizyjny Top Gear BBC - odcinki
Pierwsze odcinki mistrzowski a w szczególności drugi Aż dziwi mnie że te auta wytrzymały busz :decayed:
-
System operacyjny Android
Mój ten kombajn znowu sie zaktualizował i już jest lepiej Chyba nie wskoczył na nowsza wersje ale az się zresetował przy aktualizacji. Teraz chodzi szybciej tylko nadal drażni mnie to przełaczanie ekranów itp podczas rozmowy ma ktos podobny sprzęt moze?
-
B6 DIVISION
tasz jaździ ciągle a Tobie żółtki już przesłali tą palete? Od chińczyków tylko wałki do 2.5tdi Pany a kubecznik ma ktos sprawny dla mnie? Podswietlany no chrom
-
B6 DIVISION
Kajak to kiedy auto odpali?
-
B6 DIVISION
Pany który chce blaszki s4? 2kpl na zbyciu po 150zl Tapnięte z SGS5
-
B6 DIVISION
Na poprawę humoru https://www.youtube.com/watch?v=HY485XRkdoo
-
B6 DIVISION
No tak myślę że słabe sprężyny juz sa:wink: u mnie poprzednie tez denso miałem 3 lata i po za tym ze skrzypialy zbierały dobrze Tapnięte z SGS5
-
S4 V6 3.0 ile oleju wchodzi ?
jakby ktoś szukał nadal info to wchodzi 6.8l dokladnie
-
Opinie na temat silnika 2.7BiT w Audi S4/RS4 B5
Doyebałem Ale to faktu nie zmienia że Buba c**jowo się zachowął
-
Termostat ALT 2.0
Termostaty sa teraz dostępne za maks 300zł całe z obudowa gates lub vemo A co do swiec to mozesz zastosowac tt`ki a aucie zagazowanym. bez gazu lepiej zapodac NGK V-line23 3-elektrodowe. Każdy gazownik powie że lepiej swiece dac z 1 elektrodą do gazu. i są w zasadzie 2 razy tansze A po za tym piszesz ze szyciej olej znika od termostatu 100 stopni? przeciez olej pracuje w temperaturze pewnie około 120 stopni
-
Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon
Ja dzisiaj zapodałem h7 cool blue hyper mam teraz trixenon A na powaznie to nieźle świecą na biało całkowicie. Ile wytrzymają? Nie moge się wypowiadac bo będa siedziec tylko w długich. Ale efekt jest konkretny Do tego wpadają jeszcze h11 w halo nightbreaker i żółc zniknie z przodu
-
Piszczące hamulce w Audi A4 B6
hehe no tak co do tego nie ma żadnej wątpliwości że hamuje tylko czemu w koło mają wszyscy wiedzieć że hamuje, stoisz w korku i wszyscy patrzą na ciebie jak jedziesz metr po metrze miały byś mega super te ferodo ds a do mnie to jest szajs , chyba że z tarczami OZ bedzie się to inaczej zachowywać To nie szajs. Opchnąłem tych klocków kilkanaście kpl i jestes pierwszy któremu popiskują. Róznicy w hamowaniu nie czujesz?
-
B6 DIVISION
Te wycieraki co mi odesłałeś zbierają u mnie aż miło
-
B6 DIVISION
Weź to smalcem powmaruj:decayed: Tapnięte z SGS5
-
B6 DIVISION
ten dolny co trzyma mechanizm podpierania lędźwi drugi raz już urwałem I niech tylko który zasugeruje żebym schudł Józek Ty w drutach masz doświadczenie :polew: