Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Radol

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Radol

  1. Bardzo ładny kolor i felga Jakieś plany itd. Wstawiaj graty od polifta i będzie mega
  2. Która z tych opcji pozwala na odbieranie sd/aux/usb/cd na raz?
  3. Radol odpowiedział(a) na bialyz temat w Audi A4 B5
    Proponuje sprawdzić multimetrem napięcie Jak nie masz, to wystarczy kupić jakiś chiński za 10 zł...
  4. Ta 2 zmieniarka potrafi obsłużyć usb/jack/sd i do tego jeszcze zmieniarkę cd która mam w bagażniku?
  5. Radol odpowiedział(a) na Mlodysnk temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Bardzo ładne. Jakies plany? Felga mi sie podoba masz relingi chrom, bedziesz dokladal ramki szyb w chrom? Szerokosci życzę
  6. Fajny avancik Moduł fajna sprawa, też planuje to wstawić u siebie. Żarówki od długich wymieniłeś na bardziej zimne czy mi się wydaje?
  7. Dzieki. Tobie również,bo widzę, żę u Ciebie lista modow ciagnie rośnie bardzo fajnie podpatrzec jak efekty ciezkiej pracy wygladaja u kogoś zwlaszcza jak ma taki sam kolor auta
  8. Spotkałem się z opinią że 14 letnie bose gra gorzej od nowych średniej klasy głośników. Myślę, że będę teraz zbierał kasę i jak trafi się coś co planowałem wymienić w super cenie to kupie Gwint i tak wejdzie dopiero po zimie, może do tego czasu będzie xenon, głośniki i kilka innych ciekawych rzeczy
  9. Bose to chyba zly pomysl, wole 16cm glosniki do przodu zreszta to bedzie mialo sens po wygłuszeniu i wymianie radia
  10. Narazie te xenony nie sa mi do szczescia potrzebne, bo nie jezdze po nocach, ale zastanowie sie nad tym jakies inne propozycje po xenonie? ^^
  11. Czyli od kogo? to jest jakis zestaw p&p z zaslepkami itd.
  12. Sam xenon to jeszcze spoko cena, gorzej ze spryskami(zderzak troche kosztuje), poza tym nie mam homologacji
  13. Chce uzbierac wiecej kasy i kupic cos konkretnego gwint/chip/recaro/2din z navi/lepsze audio/xenon + spryski/18" to na pewno po zimie... teoretycznie chip najlepiej bo zmniejszy sie spalanie
  14. Robią, robią i to jak Mam teraz dylemat co modyfikować dalej
  15. Niestety nie mam umiejętności robienia ładnych zdjęć więc wstawiam to co mam Kierownica pójdzie kiedyś do obszycia Ledy może nie świecą jakoś super dobrze co widać na zdjęciu, ale mi się bardzo podoba Opony na zimę kupiłem Kleber
  16. Klucz spline m12 to nie bedzie ta złodziejka od kół?
  17. Hamulce juz czekają na montaż, więc nie będę kupował nowych. Żeby weszly 312 to chyba musze mieć większe jakieś mocowanie przy nastepnej wymianie to zrobię. Niestety obudzilem się za późno żeby wsadzić większe.
  18. Przeszukałem allegro i nigdzie nie widzę różnic w tych kierownicach. Wszystkie 3 ramienne są dla mnie takie same Co do wieloklinu mam ok 26mm
  19. Musisz sam zdecydować U mnie już czekają nowe hamulce ferodo 288mm i świeży płyn. Niestety z montażem muszę trochę poczekać, bo w obecnej chwili nie mam gdzie Opony na zimę też trzeba kupić, myślę ze wybiorę Polska firmę Kleber Troche budżet mam niski , ale może do końca roku wpadną xenony, kierownica 3 ramienna i full led wewnątrz auta Co będzie dalej... czas pokaże... Wpadła mi w łapki kierownica 3 ramienna w śmiesznej cenie. Jeszcze jej nie montowałem, bo nie mam klucza do odkręcenia środkowej śruby Do tego mam już led w środku, mega wypas, polecam każdemu Ktoś orientuje się czym różni się kierownica z 94-99 a kierownica z 99-01 (cały czas mowie o 3 ramiennej)
  20. Dołączę się do tematu. Jestem zielony w detalingu. Jaki wosk do koloru LZ5L. Ogólnie chce przygotować auto do zimy, niestety nie mam żadnych środków chemicznych i akcesoriów do aplikacji. Z miejscem do mycia ręcznego tez lipa Możecie mi coś polecić w rozsądnej cenie?
  21. Sprawdź ofertę na http://aceef.pl/ Do odlutowania wyświetlacza używałem hotair i delikatnie podważałem pincetą. Jeśli wyślesz cały licznik musisz wiedzieć, że immobiliser nie pozwoli odpalić Ci auta.
  22. Wyświetlacz naprawiany był w aceef. Ja go tylko wylutowałem. Cały zabieg kosztował 75zł.(z wysyłką) Bardziej opłaca się wysłać sam wyświetlacz niż cały licznik. (tańsza usługa i jeździć można) Myślę, że jakbym dorwał materiały potrzebne do samodzielnej naprawy to tez dałbym rade
  23. Radol odpowiedział(a) na ADAMJANA4 temat w Audi A4 B5
    Z tego co widzę to silniczek od audi ma dłuższy "bolec" od fabii i od punto mają krótsze, do tego silniczek od punto jest większy gabarytowo. Swoja drogą czemu chcesz to zamieniać jeśli ceny są podobne?
  24. Na pewno nie tylko tym można go zastąpić wystarczy sprawdzić datasheet naszego Omrona G8N-1 co znajdziemy po wpisaniu w google "G8N-1 12DC" i szukać zamiennika który ma przybliżone parametry Zauważyłem, że przekaźnik który użyłeś ma inną rezystancje cewki i maksymalny prąd styków. Jeśli wszystko działa odpowiednio, to wynika z tego, że mamy szeroką game zamienników U mnie jak pisałem wcześniej nie było potrzeby wymiany przekaźnika ponieważ był sprawny.
  25. Może takie coś będzie przydatne?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.