Treść opublikowana przez chopin
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy ,
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
i bedzie "toca toca toca" :D Zagrane na fortepianie
-
Spoty wrocławskie
mieszkam Zagrane na fortepianie
-
Spoty wrocławskie
siemanko Zagrane na fortepianie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj zapraszamy na nasze spoty , Most Milenijny , Niedziela godzina 17
-
Spoty wrocławskie
no wcześniejszego nie moge
-
Spoty wrocławskie
no ja nie widze takiej opcji już jest
-
Spoty wrocławskie
ale przynajmniej masz już inny status "PASJONAT" :grin: nad czym wcześniej ubolewałeś
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
ja bede startował ok 16 z Wrocławia
-
Spoty wrocławskie
będziesz u siebie przekładał ?
-
B6 DIVISION
siemankoo na nowych włościach
-
Spoty wrocławskie
siemanko w new world
-
Spoty wrocławskie
ja w wawie zbijałem
-
Spoty wrocławskie
idź teraz na zbijanie pkt. Płacisz 3stófki i 6 pkt ściągają
- B6 DIVISION
-
[B6 AVF] Czarny CWIAROWÓZ
- Moje A4 B5 1,9 TDI AVANT
Nie ma za co , cała przyjemność po mojej stronie jak tak dalej będziesz działał z autkiem jak do tej pory to będzie służyło długie lata i kolorek nam się udał nawet- [B6 AVF] Czarny CWIAROWÓZ
myślałem o tym kiedyś Ryju a ogarnąłeś już to powitanie ? bo jak sie okaże że nie będzie sie ze mną mógł przywitać to nie kupuje :grin:- [B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
ten tu modzi , wszystko pięknie ale jak na imieniny dzwoniłem żeby życzenia złożyć to nie odebrał czort jeden- B6 DIVISION
ten to sie obudził po latach świetlnych- B6 DIVISION
Tylko przód tył trzeba rezać... memory five wladi i wszystko jasne :-) Akurat... chyba z C6 Ci się pomyliło... dlatego własnie pytam, bo że z c6 wchodzą to wiem a są w fajnym stanie do wzięcia z c5 w super pieniądzu , tylko czy w ogóle jest sens ? chodzi tylko o przód- B6 DIVISION
Pany , czy ktoś z was wie czy do b6 tylko na przód fotele z A6 ale C5 podejdą ?- Spoty wrocławskie
internet. Viaken.pl- Spoty wrocławskie
ale to zależy jakie auto i jak bardzo wyeksploatowany kat. Ja za swojego dostałem 150 bo był w miare rześki. Z golfa siory 110 a kumpel a4 180 zł. Najpierw mielą , później badają spectrometrem jaka zawartość platyny, i wtedy mnożą razy cenę z danego dnia , więc nie można jednoznacznie powiedzieć ile dostaniesz za kata- Spoty wrocławskie
Ulica sułowska, wylot na trzebnice, zaraz za biedronką - Moje A4 B5 1,9 TDI AVANT