Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chopin

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chopin

  1. chopin odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no panie aż sobie zdjęcie w bukowinie zrobiłem żeby pokazywać że b6 na pompkach też potrafi przekroczyć 4.. bo większość twierdzi że 350 to maks i nowy silnik , także szacun A z ciekawości Marianek jaki program masz u siebie ?
  2. chopin odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    wałek rozrządu wytarty praktycznie na okrągło i jedna ze szklanek dziurka na wylot Przez chwilkę myślałem nad tym co piszesz ale nie ogarnę $$$$ za żadne skarby a jak by to robić to bez Q by się nie obeszło więc dodatkowo $$$$ Marianek ogarnąłeś już części ? bo mam własnie do oddania cały komplet. kupiłem w wyniku błędnej diagnozy do siebie
  3. ostatnia wersja jaka wyszła z fabryki , 115 KM , silniczek dobry , mam taki w drugim A4 , ma nalatane 315 tys obecnie i jeździ cały czas bezproblemowo tylko trza dbać, regularne wymiany oleju , i dobry olej przede wszystkim
  4. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  5. zdjęcia super tak się wszyscy ze mnie śmiali a jak tera się fajnie ogląda wiadomo , mam ten talent do robienia zdjęć
  6. Wielki piątek to czas przygotowań do świąt , do niektórych przylatują rodziny z różnych stron świata a Ty mi tu ze spotem wyjeżdżasz - zlituj się, po świętach to jak najbardziej - każdy wie że ja zawsze jestem:hi:
  7. witamy serdecznie i zapraszamy na spoty co niedziele o 17
  8. ale Ty wywalałeś co ? wycinałeś całą puszkę czy jak ? ja tylko sam wkład z puszki i różnica jest mini minimalna.
  9. no to i ja dodam coś od siebie
  10. ty go tak nie popędzaj bo pewnie nie wie które wrzucić, jak tam pewnie z 1000 zdjęć i to tylko jednego auta Lolek Ty sobie uważaj bo na ślub nie przyjade
  11. ale nie rozumiem z czym jest dramat ? u mnie po wybiciu samego wkładu nie czuje żadnych zmian oprócz przyrostu mocy i tego że turbinka w końcu ładnie oddycha także nie wiem o czym piszecie
  12. Wroce do domu to wrzuce ---------- Post dopisany at 21:29 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ---------- Ja jestem za. Ty nawet nie masz wyboru chłopcze Ty chłopcze nie bądź taki hojrak bo ostatnio u Nelsona to cienko z Tobą było Cwiara wrzucaj Gniadego na jednym kole
  13. kumpel kupil auto z katem sprawnym ,pojezdzil 3 lata i powiedzial ze dostalo mocy ,okazalo sie ze kat sie wypalil w srodku a resztki tego czegos gdzies wpadly pewnie do srodkowego tlumika albo juz wylecialo to ja nie lubie czego takiego jak kat i wycialem u siebie auto odzylo i lepiej ciagnie dlatego mówiłem od razu . Wywalać to dziadostwo bo silnik się dusi i EGRa zaślepić. Klape gaszącą zostawić a w aso jest oryginalna zaślepka do egra z mega grubej blachy i turbina od razu odżyła i z 10-15 KM więcej jak ktoś chce moge podać nr części
  14. to sie nie chwal bo nie ma czym :grin: ja jestem jak zawsze
  15. oczywiście że Dresden. Na berlin modernizują autostrade
  16. Oli wiem wiem. Akurat temat kosmetyków mam mocno zgłębiony ale nie inwestuje tera mocno w to bo jade do Griffego na pełny detaling z korektą SwissVaxa i po tym przejde na wyższą półke niż megs
  17. Meguiar's
  18. Dzisiaj się zapowiada piękny dzień, także idziemy pucować moją piękną niunię i kładziemy później politure :ad: i jakaś sesja może będzie to może w końcu będą jakieś fajne foty Kylomc z Tobą wszytko Oki ? Bo wczoraj to szok mógł być a dzisiaj łeb nie napitala ?
  19. chopin odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    to co mam się szykować z Wrocka ? na którą godzinę ?
  20. :grin: Fizyk w Jeden z dziesięciu oraz jego zainteresowania - YouTube
  21. ja dam banankowi
  22. Huby/Gaj ul. Piękna
  23. ale to tylko w kanale bo tam nie łapią kamery
  24. chopin odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    to ja z chęcią mogę nawet z Wrocka przyjechać na taką impreże
  25. nie wiem z której strony ... już wole golfine ! aaa BRY ! Gofra to możesz wolec. Wrocilbys zadowolony z pabiedą za 2K ojro a tak na serio to jak kurak poleca to gość musi być sprawdzony Kurak poleca bo nie miał doświadczenia z kim innym. Przeczytaj troche o nim. Facet nawet nie ma własnego kompa żeby sprawdzić cokolwiek w aucie i z wielkim bólem kupił miernik lakieru jak go zaczęli jeździć na forum że tyle kasy bierze a nic w ogóle nie sprawdza w aucie. Pare ładnych bubli z nim przywieźli. Niemcy już też teraz umieją cofać i modzić - uczą się od nas. także tego

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.