Treść opublikowana przez rafi10612
- B7 Crew
-
B6 DIVISION
Zaznaczona jest opcja ze podgrzewana przednia szyba a szyba nie widać żeby wpadala w fiolet Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
Zmieniałem wczoraj koledze na mgiełki. Zamontowane adaptery od szyby. Sprysk wpiety i psiuka do połowy szyby bez docinania Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
Zamontuj od szyby to się oddali i będzie wyżej psiukal Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
U mnie jeden ok 0 pokazuje. Test po włączeniu świateł jest. Błędów brak Jak chcesz to przyjedz to podmienimy odemnie. Przejedziemy te 50 km i zobaczymy co się stanie U mnie też był problem z samopoziomem. Poprawiłem wiazke i działa Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Szukam podgrzewanej szyby do B6. Ktoś cos słyszał? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
podgrzewana multifunkcyjna kierownica + tasma airbag + okablowanie + moduł
Wyczytalem na forum w innym temacie ze nie występowały fabrycznie. Chce to potwierdzić bo być może szukam czegoś czego nie ma Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
podgrzewana multifunkcyjna kierownica + tasma airbag + okablowanie + moduł
Czy są Ori kierownice które występowały w audi a4 b7 czy tylko pasujące od audi a6 c6 Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Panowie potrzebuje numer poduszki do kierownicy z audi tt Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Sorry. Pisane przez słownik na telefonie. A że szybko to nie zobaczyłem Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Tylko pamiętaj żebyś dokładnie opisał co masz i co potrzebujesz żebyś nie narzekała potem ze inaczej zrobione Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Miałem wczoraj problem z pisaniem na forum przez komputer Dokładnie jak kolega wyżej napisał . Zadzwonić i powiedzieć co się ma i co się chce i to zrobią Miałem od nich przejściówki i wykonanie super Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Jest firma co ogarnia przejściówki. Myślę że i tobie zrobili by przejściówkę tylko do wpiecia w kostki bez lutowania Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
Super auto. O takim marze Tak z ciekawości jaka cena bo nie widzę żeby bylo wystawione na forum Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Napisz do Mara4 . On rozbiera auta to może coś będzie miał Ewentualnie do turzola. Kiedyś to sprzedawał Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Dlaczego dokladka nie jest w kolorze?Ta fota jest nie aktualna. Wysłałem foto na Pw Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B8 TrOOOOp
Łukasz ja mam wkłady grzane i fotochrom do b8 lift jakbyś chciał Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
U mnie też świeci na pomarańczowo a raczej miga i wyje alarm :/ Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Lampy przód b7
Numer lampy. Europa ma 8E0 Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Tak . 10 pin Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Dokładnie tak jak kolega wyżej pisze Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Sprzedaż A4 b6 Avant na części, czy w całości
Moim zdaniem 14 tys zrobić lepsze zdj i pójdzie. Fajne wyposażenie i ktoś to weźmie Za więcej nie pójdzie bo nie jest full. Środek fajny ale z zewnątrz zwykła Gdybyś chcial na części to coś ok tego wyciagniesz ale to trochę potrwa Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Sprzedaż A4 b6 Avant na części, czy w całości
Popraw drugie zdj bo nie mogę zobaczyć co tam jest . Fajna opcja ,nie full ale dużo nie brakuje Co do historii to sam zaczęłes tworzyć i nie dziw się ze masz takie komentarze a nie inne Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Sprzedaż A4 b6 Avant na części, czy w całości
Jeszcze nie tak dawno był opisany przypadek kolesia ci kupił B6 2.0 Alt który wyszło ze był po powodzi. Wzięty od handlarza jako okazja a to była niezła mina. Koleś po jakimś czasie go wystawił na sprzedaż Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Mój pierwszy samochód tez był mina. Troche porobiłem i wolałem stracić niż się znim dalej męczyć. Kupowałem go chcąc szybko jakiś mieć z osobą która niedokońca się znała Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Sprzedaż A4 b6 Avant na części, czy w całości
Kolega cie na minę wsadził. Kupił od Turka który to kupił od Niemca. Może niemiec nie kręcił ale turek napewno Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka