Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Damian

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Damian

  1. Boże jak tanio
  2. 75€ za cały apartament czy od osoby?
  3. Kibel
  4. Gracjan jest kox Ale usunięcie klimy mimo że to zabawka w takim aucie to przynajmniej jak dla mnie bezsens komplety
  5. Mistrz drugiego planu Znajomi - Wiocha.pl - Absurdy polskiego internetu
  6. Damian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A8/S8
  7. Damian odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Stary! Normalny piłkarz nie ucieka z klubu bez zgody tylko po to żeby sobie pograć w golfa w Argentynie
  8. Damian odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Współczuję
  9. Po prostu podnieś auto do góry na gwincie ;-)
  10. Damian odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Por que? Cavani podobno w Chelsea
  11. Damian odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    :grin::grin: btw. jeśli chodzi o Guardiole w Bayernie Życzę mu powodzenia w Monachium i myslę, że coś napewno zdziała. Najbardziej współczuję BVB w meczach z Bayernem bo napewno Pep będzie się nia nich podwójnie motywował. Ale wg. mnie Guardiola ma jeden problem o którym jakiś czas temu pisał m.in. Graham Hunter - mianowicie chłopak nie lubi presji a co jakiś czas temu powiedział Jurgen Klopp??? "będę dla Guardioli tym kim był dla mniego w Hiszpanii Mourinho" Będzie ciekawnie:banan:
  12. Damian odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    A póki co monotonne okno transferowe. Ciekawe gdzie będzie grał Lewandowski? Chodzą plotki że w M jak Miłość
  13. Damian odpowiedział(a) na moskal temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    To auto jeszcze istnieje wogóle ?
  14. Z forum od Chestera?
  15. A drzwi kiedy ?
  16. Przehujaste jest to koło
  17. Puma dalej kasy nie mam na koncie k**wa!
  18. Btw. Ty chciałeś kupić nowe felgi a przeciez ja mogę wziasc0fakturę na siebie. Zapomniałem całkowicie o tym
  19. Jakiś postęp ?
  20. Damian odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Nic się nie stało! Polacy nic się nie stało
  21. Ja miałem kiedyś 17 bardzo podobne ori i produkcja była DE i i wszystko było wytloczone na ramionach od środka.
  22. Powinno to wyglądać. ;-)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.