Treść opublikowana przez sławek85
-
ile może być warte
Panowie ile może być warta felga od b6 /s4 nowa nie używana i opona 225/45R17 DUNLOP SP SPORT 9090 tez nowa
-
Zasysanie powietrza przez wlew oleju
Wymień zawór na orginał
-
Czy wycierać auto?
Kupiłem irchę naturalną i zobaczymy jak będzie
- Zaślepka soczewki
-
Zaślepka soczewki
Kupie zaślepke do lampy przedniej od stony kierowcy ta co zakrywa soczewkę
-
Domykanie szyb bie działa
ok spróbuje z tymi szybami a jak nie to poszukamy czegoś innego
-
Domykanie szyb bie działa
Domykanie i otwieranie szyb z kluczyka przestało działać. Otwieranie klapy działa. Jaka przyczyna?
-
Czy wycierać auto?
Która lepsza?
-
Zasysanie powietrza przez wlew oleju
kolego u mnie jest ok i nic nie zasysa zawór morze masz zepsuty .Zrób test tego zaworu . odpal auto i zatkaj go palcem i wtedy odkręć korek wlewu oleju .Wymień na nowy orginalny lub używkę orginalną . Jak chcesz to mam taki zawór kupiłem używany ale nie potrzebnie .
-
Czy wycierać auto?
Panowie czy wycierać auto po myciu a jak tak to czym?
-
Gdzie znajuje się regulator fazy rozrzadu?
Pierścienie hakujące są ok bo ściągałem koła i wymieniłem bo jeden był ułamany. Chodzi mi p pojedynczy stukot podczas rozruchu na ciepłym silniku trwa około 1 sekundy ale ale tylko po jakimś czasie od zgaszenia . Tak jakby olej schodził z silnika . na zimnym tego nie ma ale i na ciepłym też nie zawsze jest. ciśnienie jest ok bo mierzone było na ciepłym i na zimnym , smok jest czysty , olej 5w 40 VALVOLINE MaxLife pierścienie szczelne nowy rozrząd brak wycieków. dla tego morze te symeringi w tych zaworach puszczają .Jak olej się nagrzeje o już nie jest taki gesty. szklanki też trzymają ciśnienie. Na vag-u zero błędów. Jutro dodam filmik ---------- Post dopisany 23-10-2013 at 19:12 ---------- Poprzedni post napisany 29-09-2013 at 12:48 ---------- Panowie taki mia chodzi na ciepłym jak postoi około 20 minut po zgaszeniu po ponownym odpaleniu ---------- Post dopisany at 19:13 ---------- Poprzedni post napisany at 19:12 ---------- chodzi mi to te stuki przez pierwsze sekundy ---------- Post dopisany at 19:16 ---------- Poprzedni post napisany at 19:13 ----------
-
Plamki na szybach
a to nie uszkodzi szyb? ---------- Post dopisany at 18:14 ---------- Poprzedni post napisany at 18:12 ---------- nawet po umyciu płynem do mycia szyb pozostają tak jak by płyn zasechł i nie chciał zejść
-
Plamki na szybach
takie jak po myciu szamponem lub po chlorze nie wiem. nie da się tego jakoś usunąć
-
Plamki na szybach
Jak pozbyć się białych plamek na szybach po myciu auta . Próbowałem płynu do mycia szyb ale wraz plamki są. Co zastosować ?
-
Egr?
są dwa egr i nie jest to żaden mpi masz od strony ściany grodzowej zaraz za czujnikami położenia wałków rozrządu a wygląda to tak AUDI A4 3.0 V6 ZAWOR EGR 06C131102A 06C131101 (3598937254) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. AUDI A4 B6 A6 C5 3.0 ASN ZAWÓR EGR 063131101 (3577781163) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Blokada rozrządu?
Blokada rozrządu AUDI VW 3.0 V6 benzyna Warszawa (3556968163) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Blokada rozrządu?
Ma ktoś do sprzedania blokadę rozrządu do 3.0 [asn] morze być urzywana
-
Zapalająca się kontrolka ciśnienia oleju w Audi A4 B6 3.0 ASN
Ronivw jak ci idzie z twoim autem. Ja mam zamiar zrobić fazator rozrządu wymienić w nich uszczelniacze .
-
niskie ciśnienie - remont, co dalej ?
Na blokadach robione?
-
niskie ciśnienie - remont, co dalej ?
Zmieniałeś rozrząd? Kolega z tego forum tez miał taki przypadek i okazało się ze pasek się rozciongnoł tak samo robiło się jak u ciebie.
-
Uszczelki - czym konserwowac?
wiem właśnie ze płyn hamulcowy niszczy lakier więc pytam czy to prawda ze dobrze działa na uszczelki i czy nie niszczy ich
-
Gdzie znajuje się regulator fazy rozrzadu?
A powiedz mi za co odpowiada praca regulatora fazy rozrządu. Co by się działo np jak by jeden z symeringów na tym fazatorze przepuszczał by olej?
-
Uszczelki - czym konserwowac?
To nie wpływa na uszczelki w zły sposób? Ktoś próbował ten DOT na uszczelkach? ---------- Post dopisany 26-09-2013 at 16:37 ---------- Poprzedni post napisany 24-09-2013 at 16:12 ---------- Panowie jak ten dot?
-
Gdzie znajuje się regulator fazy rozrzadu?
a od strony ściany grodziowej na wałkach są czujniki położenia wałków rozrządu ?
-
Gdzie znajuje się regulator fazy rozrzadu?
Panowie gdzie znajduje się regulator fazy rozrządu w [ASN] od strony kół rozrządu czy od strony ściany grodziowej ? Czy to to jest?