Treść opublikowana przez j4s2c2vr
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
W skrócie: - Wydajniejsza - Nowa - Tańsza Biorąc pod uwagę dwa pierwsze punkty, zakładam, że dłużej pochodzi, albo inaczej mówiąc dożywotnio dla mojego auta.
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Pompa to EPMAN 320, nie wiedziałem, że to takie maleństwo jest Pewnie niebawem moja pompa S4 bedzie na sell Druga zabawka to alternatywa dla zaworka N75, od sterowania suszarką.
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
napisz tego linka do majfrienda plz
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Dzięki za podpowiedź... muszę się jeszcze rozejrzeć w temacie. Tymczasem przyszły kolejne cześci układanki: Może w weekend zamontuję
-
A4 B5 on Land Rover, zabudowa bagażnika
Bagażnik mi się podoba. Faktycznie te oparcia czymś jeszcze by się przydało zakryć.
-
Sambabraun pearl b5 by Brzeziak
Nie wiem jak wielki FMIC planujesz, żeby aż z kratek trzeba było rezygnować... U mnie się mieści całkiem spory i wszystko z serii zostaje. Spryski, halogeny i kratki.
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Może mi ktoś napisać jaki ma numer przeplywka od vr6? Ona jest 3 calowa tak? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
N75 i węże podciśnienia.
Wybaczcie, że odgrzewam kotleta, ale może mi ktoś powiedzieć jak wygląda podłączenie MACa zamiast N75? Które kroćce gdzie wpiąć i kabelki jak idą? Dobra nieaktualne... znalazłem podpowiedzi... Jeszcze tylko elektrycznie rozgryźć temat mi pozostaje... mam nadzieje, że w MACu są kabelki oznaczone jakoś... https://www.google.pl/search?q=MAC+solenoid+schematic&hl=pl&site=webhp&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwiH-rXj_t_TAhXE1iwKHc31AH4QsAQIIQ&biw=1920&bih=952#hl=pl&tbm=isch&q=MAC+solenoid+schematic+1.8t&imgdii=zg9Sll6KtkN1UM:&imgrc=xzbTm2pmo7PceM: https://www.google.pl/search?q=MAC+solenoid+schematic&hl=pl&site=webhp&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwiH-rXj_t_TAhXE1iwKHc31AH4QsAQIIQ&biw=1920&bih=952#hl=pl&tbm=isch&q=MAC+solenoid+schematic+1.8t&imgdii=wv25afZWlKIYYM:&imgrc=xzbTm2pmo7PceM:
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Na blende z klapy proszę nie zwracać uwagi. Już się druga maluje proszkowo i będzie cacy na wieki w przyszłym tygodniu Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Hyhy No i nawet nie musiałem nic kupować. Przerobilem znaczek z mojego Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Opona 205/40 Falken. Dystans 15mm Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Właśnie skompletowałem zestaw wycieczkowy Prezentuje się tak: W środku jeszcze dwa uchwyty rowerowe schowane. Tak się zastanawiam, czy nie pomalować od razu na czarno
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Jak widzą taki blask, to pewnie olewają blachę, no chyba, że ktoś trafi na ich zły dzień :/
-
[A4 B5 '99 polift] tajusowy jaspis
Dystanse zawsze na plus Ogólnie bardzo dobrze się prezentuje i koło całkiem oryginalne.
-
[B5 APR] Black Avant Fresh&Clean V6
Podziel się tymi schematami na maszynkę do rolowania, to bym sobie może taka zrobił Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
[B5 APR] Black Avant Fresh&Clean V6
Kurde... zapomniałem, że to 17 przecież... [emoji14] Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
[A4 B5 '99 polift] tajusowy jaspis
Ważne, żeby służyło bezawaryjnie Co do zawieszenia, to przy seryjnych gratach nie powinnaś mieć z nim zbyt często kłopotów. Mi przy gwincie i ciężkich felgach wypadają może maksymalnie ze dwa wahacze w roku. W tym roku akurat żaden się nie wysypał, także luz Dziur raczej nie omijam, przyspieszam z nadzieją, że przelecę nad nimi
-
[B5 APU] Babcia z pazurem :)
Poproszę o więcej info na temat wydechu. Gdzie, za ile z czego... może być na priv
-
Avus silver rs4
Mi te pierwsze też bardziej pasują tutaj... Coś słychać nowego w temacie?
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
to aż się prosi o wywalenie lusterek bocznych i zastąpienie ich kamerkami hehe
-
[B5 APR] Black Avant Fresh&Clean V6
Dobrze Ci usiadł Ja muszę swojego podregulować, bo jakoś krzywo jest, każde koło inaczej. Chyba, że zawsze na nierównym go oglądam
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Właśnie za wysoko cały czas... Nie wiem co robic... chyba 19" trzeba szukac... Wczoraj jeździłem po lesie w Kampinosie i czułem się trochę jak inwalida. Na wycieczki poza miasto chyba drugi samochód muszę mieć Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Jakieś tam foty z naciągiem, dla wizualizacji. Dla pełnego efektu, muszę znaleźć czas na porządne mycie furmanki i obniżenie jeszcze na gwincie o jakieś 1,5-2cm.
-
Szalone Audi A4 B5 1.8T AWT
Przy 225 mogą wystawiać lekko. Widzę, że mi hosting zjadł zdjęcia. Zaraz Ci wrzucę jak u mnie wyglądało 225 z dystansem 15mm Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka Jednak Ci nie pokażę :/ Nie mogę znaleźć tych zdjęć, które robiłem przed i po dystansie... Lekki pogląd mogą Ci dać zdjęcia które chłopaki mi dodali do tematu, ale nie widać jak się układa koło z linią błotnika... :/ Nowych zdjęć z naciągiem jeszcze nie mam za bardzo... :/ Zrobiłem na szybko kilka fot... wrzucę do mojego tematu... tylko to już są na 205 oponie.
-
Szalone Audi A4 B5 1.8T AWT
Jak dasz naciąg i obniżysz to będzie ok. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka