Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. OR?
  2. fajne autko AFN daje radę a co do felg to mi kolor nie podchodzi - za bardzo się ta stal świeci ale zobaczymy jak założysz.
  3. mrogal - apropo radia w skórze to ma jeszcze elektryczne poduszki
  4. no ładne autko i kolor felgi teraz też, ale lampy przod i tył... nie będę komentował.. zamieniłbym się z tobą na drewienko gdyby to był europejczyk
  5. a gdzie fotki? bez fotek temat zostanie zamknięty..
  6. dlaczego brzydko? brzydko to jest jak się po placku świeci, dlatego zawsze po spryskaniu wycierasz szmatką i jest efekt matowy i elegancko się utrzymuje
  7. czlek by sie zaje... myjac auto w sloncu, zanim dokonczysz drzwi klamka wyschnie dlatego mycie w cieniu a później do garażu i w cieniu i w przeciągu schnie mamy garaż otwierany z dwóch stron
  8. Ja oczywiśćie też ręcznie na podwóreczku - co sobora, chyba, że czasem jeszcze w tygodniu Do mycia służą różne preparaty oraz specjalna rękawica z odpowiednim włosiem. Mycie auta tylko w cieniu! Mycie szyb tak samo (płyn lub pianka i microfibra - do suchego). Ew. jak zostaną jakieś plamki po wodzie to mam fajną szmatkę, która na sucho to usuwa Do felg szoczota i rękawica. Niestety nie mam karchera.. może na lato się sprawi Wnętrze - odkurzacz, szmatka zwykła i plack. Ostatnio dokupiłem jeszcze plack do plastików i popryskałem dokładki i wszystkie zewnętrzne dodatki z plastiku czarnego. Zrobiłem fotki ale jak zwykle telefonem i nie widać efektu
  9. Ostrów Wielkopolski stacja Intermarche ON za 4.19 Odolanów Bliska ON za 4.41 i wszystkie inne w tym obrębie podobnie.
  10. wrzuciłem fotkę ale coś nie chce śmigać.. to wrzuciłem teraz link do zdjęcia.
  11. Witam! Ciekaw jestem, jak by wyglądało malowanie po zaszpachlowaniu tego wgniecenia. Czy wystarczy pomalować rant błotnika czy trzeba malować cały błotnik? Tutaj jest link do zdjęcia bo nie chce coś wyświetlić na forum.. http://img717.imageshack.us/i/20100522631.jpg/
  12. tata nie będzie malował niczego, co innego jakby się trafiła klapa w tym kolorze.. jest jedna ale za 150zł
  13. hehe, jakby to ode mnie zależało to ja bym nie sprzedawał
  14. P.S. miałem okazję kupić soczewkę Valeo za 100zł ale jakoś tak wyszło... teraz żałuję.. poszukałbym drugiej w tej cenie i byłoby ciekawie [br]Dopisany: 20 Maj 2010, 22:58_________________________________________________ znowu to samo.. to czyli, że najlepiej nic nie robić i niech się psuje... następny właściciel będzie zadowolony. A to czy ktoś kupi to auto to nie ważne. Cena jest 14500 a nie zależy nam zupełnie na sprzedaży. Niech sobie wisi ogłoszenie. Jak komuś przeszkadz to już mówiłem wcześniej, że wypowiadać się nie musi. I więcej na ten temat nie gadam.
  15. Wyrzuciłem ten okropny znaczek OOOO z doopci jest goło i wesoło Wymieniony Olej i poduszki pod silnikiem. Już teraz choć byśmy chcieli to nie ma co wymienić Tutaj fotki z dzisiaj - pogoda dopisała więc autko umyte. Teraz do środka wlecą nowe dywaniki, bo te to jakaś porażka jest.. Oraz w przyszłym tygodniu klubowe rameczki a tutaj audio jakie jest podłączone do starego radia Grundig bodajże 4x30 czy coś takiego http://w171.wrzuta.pl/film/9BrL1lrofZ1/20100520053 lekkie zniekształcenia dzwięku, bo nagrywane telefonem. Tylne głośniki są Nokii, a przednie kiedyś mi się migło, że też, ale jutro rozbiorę i sprawdzę dla 100% pewności. W żadnej audi tak dobrze nie grało jak tutaj. Nawet w pasku bylo słabiej
  16. Odolanów Bliska Bioester na szyldzie 3.72 a na tablicy 3.69 ON 4.41
  17. Odolanów Bliska rano ON 4.42 a kilometr dalej na prywatnej 4.41 popołudniu Bliska 4.41 a prywaciarz miał po 4.30
  18. kolejna twoja wypowiedz z ktorej sie usmialem a niby co to za samochod :?: http://www.audi-vw-projekt.de/Audi%20Galerie/S2Limo-Bobby/s2limo-02-gross.jpg ok to już się nie wypowiadam, poprostu nigdy nigdzie nie znalazłem sedana, nigdzie nie widziałem i nic o nim nie pisało.
  19. nie, s2 to coupe, rs2 to avant a w sedanie nie było.
  20. Witam Panie i Panowie
  21. eee, lepiej pomyśl nad jakimś ori 18" i zderzaczki
  22. Rejonami? Tylko U nas - Ostrów - Kalisz to słaba ekipa jest Poznań jest silny ale oni chyba tam się boją ON Odolanów Bliska - 4.48 bez zmian.
  23. bo gnojówka ma lepszy niuton z dołu :gwizdanie: dlatego gnój forever
  24. kuzyn na 17" z oponami 215 z silnikiem 1Z obracał kółkami jak chciał a jak ktoś kupuje 1.6 to chyba nie po to, żeby się ścigać od świateł do świateł ale do bujania

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.