Treść opublikowana przez michu93
-
[8L AHF] Audi a3 8l
Ty mi tu nie pjertol tylko wróż co ze stacyjką mogło się stać?
-
[8L AHF] Audi a3 8l
w końcu dorobiłem się normalniejszego zdjęcia jak wygląda przód z czarnymi "kratkami" doczekała się nawet myjni ---------- Post dopisany 16-03-2014 at 20:37 ---------- Poprzedni post napisany 02-02-2014 at 19:19 ---------- Ojciec mi stargał aczę do domu. ALe bez niespodzianek się nie obyło. zj***ła się stacyjka. Zholowałem auto do kumpla pod blok i tam stało 2 dni a dzisiaj ojciec mi dzwoni, że stacyjka nie reaguje na kluczyk, tzn odpalił ją raz i już nawet zgasić jej nie mógł. W tym momencie stoi odłączona od aku, bo po podłączeniu zapłon się włącza, nawet bez kluczyka, co ciekawsze, nie czyta immo, stacyjki przekręcić nie idzie a kiera jest już zablokowana. O co tu chodzi? Co do reszty to jutro rozbieram, szukam części i składam
-
[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
z tą emotką zaproszenie wygląda conajmniej dziwnie jak nowy to bedzie klekal do miecza będzie pasowanie na władce postów?
-
[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
z tą emotką zaproszenie wygląda conajmniej dziwnie
-
Audi A3 8L 1.9TDI ASZ quattro
kooosa ostatnio prawie identyczną w Poznaniu widziałem, ale się jarałem chodzi mi o połączenie kolorystyczne
-
Kundel srebrny by mrogal
lezy w moim gabinecie w robocie ooooostatniiii http://i1245.photobucket.com/albums/gg590/mrogal/przodspryskikomplet_zpsc07946da.jpg chyba z zamówionych do tej pory
-
Kundel srebrny by mrogal
działasz, czy zderzak leży w garażu?
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
przygotuję Ci miejsce parkingowe w ognisku dwa krawaty będą parkowały w tym samym miejscu?
-
[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
co ty masz zrobione z tą wycieraczką kierowcy? taka pogięta...
-
[ srebrna a4 b5 ARG] mój projekt
to nie chodzi o normalne jeżdżenie. normalnie da się jeździć, ale na wybojach, gdzie kiedyś można było lecieć ze 120 to na takim setupie pojedziesz 90 to jest ta różnica i ten problem takiego zestawu ale na spokojnie to można jeździć
-
[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
Mi się cholernie podobaa teraz hamulców nie widać
-
[ srebrna a4 b5 ARG] mój projekt
spokojnie to może i się da
-
[ srebrna a4 b5 ARG] mój projekt
nie zbyt przyjemnie będzie ci się jeździło na takim zestawie. szczególnie przód będzie miał tendencje nurkowć na wybojach chyba, że masz conajmniej 1be
-
A3 8L by DASH
za***iście się prezentuje ten biały
-
Prędkość maksymalna a obroty.
6 bieg masz do tego, żeby ekonomicznie lecieć. a czemu 210km/h 4xxx rpm? a jakie macie opory powietrza chociażby przy takich prędkościach? silnik już nie ma mocy w tym zakresie obrotów na wysokim biegu i możesz mu deptać ale nie będzie miał siły jechać więcej. proste, wystarczy pomyśleć trochę.
-
Kundel srebrny by mrogal
- Kundel srebrny by mrogal
ogarniaj, ogarniaj, dobrze idzie korek wstydu masz pod klapką? i co to za gałka tam jest? tjuning?- [ srebrna a4 b5 ARG] mój projekt
to co to za silnik w końcu? agr to tdi i nie był montowany w a4. adr albo arg.- [ srebrna a4 b5 ARG] mój projekt
kjera de best.- [ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
a nie o to chodzi, bo ja wszystkie zdjęcia robię telefonem. tylko jak coś pokazujesz to możesz normalne zdjęcie zrobić- [ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
ten telefon to ci się rozyebać powinien. felga fajnie będzie wyglądać- XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
- Pomoc przy wypadku - pytanie
koleś wyjeżdżał z podporządkowanej drogi. ja jechałem główną. nic nie widziałem. Można zamykać.- S3 by Nelson
no i elegancko, fajnie się prezentuje a to to jest to 225KM czy 210KM?- [ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
no ciekawe jak na aucie będą wyglądać - Kundel srebrny by mrogal