Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. nie jest źle... do mnie szwagier przyjeżdza 40km w jedną strone żeby autko wysprzątac ale to wpada raz na miesiąc
  2. mi się wydaje, żenie skończy się na samym silniczku... ale pewien nie jestem.
  3. no sory ale ponizej 300 zmieniary mp3 nie znalazłem...
  4. concerta do 250 jeszcze sie znajdzie ale zmieniara tez sporo kosztuje tym bardziej na mp3 gdyby tak nie było to nie siedział by u mnie JVC
  5. ale trzeba to zrobic samemu i miec satysfakcje z dobrze wykonanej roboty u mnie z reguły zajmuje się tym syn...
  6. nie no spoko bo chyba ykk sie wystrachał bo nic nie pisze... nie bój się ykk'u kolacje dokończyłem
  7. ykk dzieki za smaczny posiłek ku*wa... [br]Dopisany: 24 Styczeń 2009, 23:22_________________________________________________i mam po kolacji...
  8. do a4 nie pasuje inne podswietlenie jak czerwone, a samo radio jak dla mnie nie robi wielkiej roznicy czy bedzie srebrnno-czarne czy czarne. Sam miałem oby dwa w audi i w niczym to nie przeszkadzało.
  9. najlepiej nie dalco i inne biedronkowate szroty.. osobiscie polecam JVC
  10. wszyscy czekaja
  11. może i się dzieli, ale ja wolę te nie dzielone p.s. jarko peugeot mnie powalił na kolanka...
  12. ja nie mogłem narzekac... w dzień i w noc i w deszcz i w mgłe itp bardzo dobrze, lepiej od innych... :good:
  13. tylne są takie przymulone
  14. nie no co wy :gwizdanie: to są moje żarówki które mam od początku, właśnie mi jedna strzeliwła lewa żarówki to Philips Blue Vision czy cos 60/55 H4
  15. a masz aktualne zdjecia?
  16. nom silniczek fajny, i w ogóle faajna tylko te fele i tumik... masz welurowa tapicerke nie?
  17. takiego na zime [br]Dopisany: 24 Styczeń 2009, 17:25_________________________________________________[br]Dopisany: 24 Styczeń 2009, 18:03_________________________________________________ BMW w rowie [br]Dopisany: 24 Styczeń 2009, 18:27_________________________________________________[br]Dopisany: 24 Styczeń 2009, 18:29_________________________________________________Wchodzi babcia do autobusu i pyta kierowcę: - Synku chcesz orzeszka? - Poproszę. Na drugi dzień to samo, kierowca dostał orzeszka, ale mówi do babci: - To niech pani też zje. - Chłopcze, ja już nie mam zębów. Trzeci dzień znowu: - Synku chcesz orzeszka? Kierowca zaciekawiony pyta: - Babciu, a skąd masz takie dobre orzeszki? - Z Toffifee...
  18. cena pewnie tez by byla 1/3 normalnej, bo kto by go chciał :>
  19. no yyyy wklepałem w googla gril a4 b5 i takie cudo znalazłem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.