Treść opublikowana przez michu93
-
Strefa Śmiechu
http://moto.allegro.pl/item497400691_audi_a4_a_9tdi_110km_czarny_metalik.html tjuning stary tjuning
-
Strefa Śmiechu
http://makus.wrzuta.pl/film/u38r9AwDRS/russiandrift
-
Strefa Śmiechu
http://www.youtube.com/watch?v=8ZsuUymtfXQ
-
[B5 AFN] moja A4 ;) --> Nowe Focie ;]
silnik kolor aby tapicerka sory i właśnie ta naklejka "pl" sio... pozdro
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
i jaki czas mu wyszedł? [br]Dopisany: 30 Listopad 2008, 22:11_________________________________________________jakies 5-6 sekund?
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
mmmm cichutko
-
[B5 AFN] moja myszka na 16" 1996/97r *naprawde ładna* [!] 1 mod! [!]
mam małe pytanko,które mnie ostatnie dni nurtuje...mianowicie: czy te tylne lampki u mnie mogą byc ori? ba jak patrzę na allegro to nawet 97 roki mają jeszcze te stare... jak myślicie?
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
[br]Dopisany: 29 Listopad 2008, 20:59_________________________________________________kurde moje okolice... ale chyba ktos nie tutejszy bo nie kojarze nikogo kto by mial taka a4...
-
[B5 ANA] Moje audi a4 b5 1.6 Sprzedane - aktualnie B6 1.9TDI AVF
No mi tez sie akurat ten kolorek tapicerki najbardziej podoba No dieselkiem bym nie pogardzil bo duzo lepiej jezdzi od benzynki bo ma duzy moment na ale jest drozszy i chodzi jak traktor za czym nie przepadam... sory jak kogos urazilem głównie mi chodziło o materiał tej tapicerki fajny ślizgi jest... kumpel ma taką w a6
-
[B5 ANA] Moje audi a4 b5 1.6 Sprzedane - aktualnie B6 1.9TDI AVF
nooo wg mnie właśnie ta tapicera jest the best :gwizdanie: a co do silnika... 1.8 czy 1.6 jeden ***, nie ma to jak diesel
-
Strefa Śmiechu
co za shit nagroda za najgorzej stjuningowany samochod roku hehe
-
[B5 ANA] Moje audi a4 b5 1.6 Sprzedane - aktualnie B6 1.9TDI AVF
no ładny ładny alke mi się wydaje że kolor to ty masz jednak czarny a nie grafit bardzo fajne plany, ale mam nadzieję że felgi też zamierzasz zmienic no i wrzuc jakieś fotki wnętrza || powodzenia
-
[ALL B5] Ukradli mi auto
masakra... kuźwa ostatnio sam mam stracha...
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
weź na kreske
-
Strefa Śmiechu
"ZOSTAŁ PRZYWIEZIONY ZE SZWAJCARII W PEŁNI SPRAWNY ,SAMOCHÓD TEN ZOSTAŁ USZKODZONY W POLSCE."
-
Ceny paliwa marzec 2026
Gdzie Ty tu ciągle pod ten Ostrów jeździsz sa tygodnie ze co dzien jestem w osw :] a ogólnie mam 40km tylko do osw...
-
[B5 AFN] Temperatura silnika 60-70*C - po długim czasie dopiero 90*C
termostacik jednak wymieniłem... żadne wielkie pieniądze a przynajmniej wiem, że mi nie siądzie w niedziele rano przy -14*C
-
Ceny paliwa marzec 2026
Odolanów...... 3.55 słownie: tszy piendzciesiont piendz [br]Dopisany: 27 Listopad 2008, 21:20_________________________________________________ oczywiścnie... :gwizdanie:
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
to tak jak z myciem okien, umyjesz i zaraz pada deszcz... ja tak mam jak myję autko... chociaż ostatnio chciałem na myjke wskoczyc przed zakupami ale stwierdziłem, że zrobię to po zakupach ale już nie umyłem ... bo się łozpadało...
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
rzuć jeszcze jakas podpowiedz...
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
nooo mamy w *** interesujący wątek...widac koledzy z forum już wydorośleli z takich zabaw... :gwizdanie:
-
Strefa Śmiechu
ale przy takim natężeniu ruchu z tego co wiem muszą mieć włączoną sygnalizacje... tym bardziej, że naginają przepisy...[br]Dopisany: 27 Listopad 2008, 15:45_________________________________________________inaczej... nie muszą miec dźwięków włączonych, ale "koguty" tak
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
- Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
tak tak, wczoraj wieczorem założyłem zimówki a dziś rano czarny asfalt widziałem... ale wiedziałem, że tak będzie...- A5 8T 3.0 TDI Q Tiptronic S-line
zawołała "tylko mnie kochaj!" "i żyją długo i szczęśliwie..." a to dopiero początek z z z z a a zz a a a z z zzz z za aa aazz a zajebiozzzaa!!! za takie a5 oddałbym swoją a4 i dał się ogolic na łyso iiii cos tam jeszcze jest QK - Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)