Treść opublikowana przez michu93
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
witam również :]
-
[B5 1Z] Mój nowy nabytek - czarne TDI || by - cerB
no wiesz... kazdy ma swoj gust a o tym sie nie rozmawia... fakt. ze pewnie by sie udalo doprowadzic do tego ze moj 95 rok by wygladal jak 98 ale oryginal to oryginal
-
[B5 AJM] Navi+, Xenon, 17", 1BE, Pół skóra, 131km
to przełomowa chwila w życiu każdego człowieka... byle do 200k, później już z górki... autko mi się bardzo podoba :] felki najlepiej 17 sie przydadzą to takiego ładnego wózka a ja moze za 8k
-
[B5 ADP] Audi A4-poprawiania fabryki ciąg dalszy [lusterko fotochromatyczne]
ładna podobna do mojej
-
[B5 1Z] Mój nowy nabytek - czarne TDI || by - cerB
mi sie bardziej podoba jak jeszcze jest a4 i 1.9 tdi :] bo jak bym przed kimś jechał powiedzmy jakieś audi w benzynie i by mi nie dal rady to by wiedział jak nisko upadł
-
[B5 1Z] Mój nowy nabytek - czarne TDI || by - cerB
teraz jak przeczytalem opis milczek.mk to przypomnialo mi sie ze zapomnialem o przebiegu ktory wynosi 192000 i jest udokumentowany ksiazka ktora jset prowadzona bez przerwy do dzis:]
-
[B5 1Z] Mój nowy nabytek - czarne TDI || by - cerB
a wiec tak: zapomnialem napisac ze w bagazniku nie ma dywanika - tak juz przyjechala oraz nie ma dywanikow w srodku sa tylko 2 malutkie gowniane wiec to napewno zaloze ogolnie za duzo robic nie bede bo chce ja sprzedac -przykleje znaczek audi i napisy a4 1.9 tdi na tylnej klapie i w sumei to by bylo wszystko a jesli nie sprzedam to: -zaloze emblematy -jakis felunek zaloze i zastanawiam sie jakby lampy po lifcie 1 albo 2 tylne wygladaly w tym kolorze... i moze bym blende zalozyl :]
-
[B5 1Z] Mój nowy nabytek - czarne TDI || by - cerB
skrytykowali wszystko co sie dalo i poszli... jak kiedys bede mial okazje na autostradzie albo gdzies to zobacze ile pojdze i fotke strzele :]
-
[B5 1Z] Mój nowy nabytek - czarne TDI || by - cerB
ta prędkość to mowie wam to co mi gościu powiedział a z kuzynem sam jechałem jakieś 208 na godzinę - tak licznik wskazywał.
-
[B5 1Z] Mój nowy nabytek - czarne TDI || by - cerB
wiesz... wystarczył by mi pierwszy lift ale nie zaszkodził by II kuzyn ma 1995 rok audi a4 tez 1Z i jechał 215 a z tym rzucaniem sie w oczy to jest tak ze ona na zywo wyglada o niebo lepiej
-
[B5 1Z] Mój nowy nabytek - czarne TDI || by - cerB
w końcu kupiłem kolejne audi a4 z którego już jestem bardzo zadowolony autko zjechało z taśmy w 1995 roku a zamontowali do niego silnik 1.9 tdi 1Z czyli 90 kucyków gotowych zostawić w tyle nie jedna benzynke. Jego wyposażenie to klimatronic 2 el szybki i lusterka 2 poduchy 2 podłokietniki no i resztę standardzik . Autko przyjechało 2 dni temu z Holandii na kołach oczywiście - koleś co nią wracał mówił ze licznik nią zamknął . przebieg w tej chwili to 192000 i jest on udokumentowany książka serwisowa prowadzona do konca do dnia dzisiejszego, nawet mam 3 kluczyki co jest rzadko spotykane no to teraz fotki: auto wieczorem prezentuje sie po prostu bosko, dzisiaj już nią trochę pośmigałem i w zasadzie auto zwraca na siebie uwagę swoim kolorem. tutaj są miniaturki zdjęć jak sie ciemno robiło, nie wrzucam całych bo wiem ze niektórzy mogą mieć neta tak jak ja 256 i w dól... acha i jeszcze jedno - wiecie ze ja z autem sie nie zenie, i ogólnie czaje sie na a4 1998rok ( po lifcie ) także autko idzie na sprzedaż oceniajcie, krytykujcie,
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
dobra ciezki dzien za mna ciezki tydzien przed nami - ja spadam - elo :]
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
nie wiem po co im wszystkim to foto, przeciez to kawalek papieru z jakiems rysunkiem i troche atramentu... mi by wystarczylo
-
Ceny paliwa marzec 2026
ja dzwoniłem z tym problemem do firmy gdzie był założony gaz i mi powiedzieli co i jak. Co ciekawe auto przejechało tyle samo co powinno przejechać na tych 42 litrach.
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
mozemy sie zrzucic na autobus bo rafalekx stawia napoje
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
no to jadę z Wami chłopaki. jaką wódkę pijemy? zimną [br]Dopisany: 25 Sierpień 2008, 00:09 _________________________________________________a ktos musi prowadzic, tym kims moge byc ja :gwizdanie:
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
To do wtorku/środy chłopaki... Ja jadę... yyy wiecie gdzie nie spiesz sie tak, bez zbednych emocji prosze cie bo jedziesz zobaczyc tylko bluzke
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Wybaczę pod warunkiem, że dostanę foto z dedykacją i jedyne w swoim rodzaju tylko dla mnie rafalekx tylko dla ciebie ale opublikowane na forum
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
rafal to jest zwykle rs4 :gwizdanie:
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
ogolnie nie ma sie narazie czym chwalic bo nie mam fotek bo niedawno przyjechalem... co tu pisac 1.9 tdi 90 kucy autko jest czarne ma klimatrona i inne przydatne pierdoly z tasmy zjechalo w 1995 co tu jeszcze dodac moze to ze idzie jak burza
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
elo wszystkim :] mi sie tydzionek zaczyna spoko :] kupilem wózek
-
Różnica w nagłośnieniu seryjnym (przed/polift) albo (radio inne/oryginal)
to radio to concert
-
Nowe policyjne fury..
a kojarzycie cos takiego: albo
-
Ceny paliwa marzec 2026
najlepsze chociaz kiedys jak mialem mercedesa 190 i gazu do butli mi wchodzilo 42 max to tam mi wlali 48 tylko za pozn sie skalme;/
-
gg w noki 5200 - jak ustawic telefon?
jestem niestety w orange