Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. juz kiedys chcialem to zrobic ale nie mam polaczenia chyba z netem... albo cos z danymi pakietowymi... patrzalem na stronie gg jak ustawic ale tam jest opmieszane i wogole... czy ktos ma w noki 5200 gg??
  2. uslyszany tekst dzisiaj w odolanowie w dino: maz do zony (chyba) gdy sprzedajaca miala podac facetowi reklamowki: F: mozna prosic jakies reklamowki? S-podaje po odejsciu od lady maz do zony: F: podala mi te reklamowki jakby mi robila laske Z: co? i poziej sie smiali z tego... :gwizdanie:
  3. dzis odolanow bliska ON 4.09 ON BIO 3.99
  4. a czy naglosnienie bosse bylo montowane rowniez seryjnie??
  5. chodzi o to ze w mojej audi 1995rok mialem radio pionka deh-2900 i oryginalne naglosnienie a wczoraja ogladaleem audi z oryginalny radiem (nie pamietam nazwy radio bylo charakterystyczne - pokretlo na srodku wciskane) tez podobno bylo fabryczne naglosnienie ale gralo rewel;acyjnie... i teraz czy to zalezy od radia (oryginal/inne np. alpine, pionek) czy przed pierwszym liftem bylo montowane inne naglosnienie niz po pierwszym lifcie?? z gory dzieki pozdro [br]Dopisany: 18 Sierpień 2008, 13:26 _________________________________________________to jak? zna sie tu ktoś na tym??
  6. orlen odolanow 4,2 ON oczywiscie ostrow BP 4,19 tez ON
  7. no właśnie my tutaj w dolnoslaskim mamy najlepsze paliwa w wielkopolskim tak samo... i zeby nie bylo - ja to stwierdzam :>
  8. ja zaczne od tego ze znowoz ogladalem samochody dzis ogladalem audi a4 niestety bita przod i tyl silnik gorzej jak w traktorze (glosno) fotel przetarty i wogole pozniej golf 4 zajesliczny http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C5960442 niestety gosciu byl zdziwiony jak z pod kanapy mu pokazalem szklo - bity prawa strona napewno uszczelki byly zdejmowane ktos na sile zdejmowal szyby wymieniane tylna tapicerka byla zamoczona glownie podsufitka takze tylnej szyby nie bylo kiedys pozniej jeszcze audi a4 w olesnicy super! auto zadbane bardzo w srodku dookola niestety miala chromy poduszka byla wystrzelona oraz troche glebokie rysy sie ciagly przez auto i tak mi niedziela minela :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Sierpień 2008, 23:36 _________________________________________________a poduszka w audi była wystrzelona ale zalozna już nowa tylko materiał kierownicy po bokach był rozszarpany jeszcze
  9. no to zaczynamy p.s. zmienta opis
  10. tu trzeba zmienić żeby od 23 już można było :gwizdanie:
  11. dzis sie spotkalem z na 4.39 oraz nawet 4.67 a 4.27 to juz bajka! zmiencie emotke bo tu wszyscy sie ciesza a nie... :gwizdanie:
  12. michu93 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    sikaniem i sr.... tym drugim niczego nie wskóramy... pomyślcie sobie jak by pozakładać felgi spinery i niech sie kreci a tu piesek podchodzi i mu... sie wkręca bolesne ale juz wiecej nie mial by czym paskudzic naszych opon :gwizdanie: na swiecie byloby wiecej suczek niz psow
  13. Polskę nie stać na wysyłki zdjęć za granice nawet droga mailowa
  14. w oparciu o tekst YELO wyrysowalem wam to w miare mozliwosci siedzialem przy tym ponad godzine ale wkoncu mi sie udalo mam nadzieje ze wam to pomoze zrozumiec jak ta wielka rodzina wygladala... tylko 6 osob [br]Dopisany: 14 Sierpień 2008, 13:32 _________________________________________________nie wiem czemu tak lipnie wyszlo
  15. http://www.allegro.pl/phorum/read.php?f=299&i=195380&t=195380 w miarę możliwości prosiłbym o poparcie... nie jestem pewien modelu b7 czy rzeczywiście produkcja jest zakończona... no ale :] możecie mnie poprawić
  16. nawet sie nie pozegnali to ja ez sie nie zegnam... nara
  17. wy jesteście niemożliwi
  18. open the topic!! czesc wszystkim szczesliwym posiadaczom auto z 8 kolkami :> szczegolnie tym z dopiskiem TDi
  19. a u mnie jezdza polonezem i fordem transitem chociaz ostatnio widzialem tez daewoo lanosa
  20. and my too... spokojnej i miłego dzionka
  21. ehh zadzwonie do goscia jutro i sie wypytam o wszsytko... jak dobrze pojdzie moze za lampkam,i po lifcie sie porozgladam :][br]Dopisany: 13 Sierpień 2008, 00:49 _________________________________________________rafal dobrej i milego
  22. i jeszcze jeden zostaje chyba ze tam jest jeden pusty :gwizdanie: jak sie autko podoba?[br]Dopisany: 13 Sierpień 2008, 00:35 _________________________________________________a gdy sa podgrzewane lusterka w audi to jest automatyczne czy tez jest wlacznik?? jeszcze nigdy nie widzial;em... ostatnio spotkalem sie tylko gdzie lusterka byly elektrycznie skladane
  23. http://moto.allegro.pl/item401389674_audi_a4_wlacznik_rolety_tylnej.html ??? tylna roleta??
  24. moze wlacznik/wylacznik swiatla w tylknej czesci?? moze kontrola albo asr srs albo inne zabezpieczenia... nitro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.