Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. witam wszystkich chodzi o to, ze mam dysk c i d chciałbym sformatować oby dwa tylko nie wiem jak zrobić żeby było dobrze... czy najpierw sformatować dysk c zainstalować system i sformatować dysk d? czy sformatować oby dwa odrazu i później zainstalować system? pomóżcie mi, to mój pierwszy format który będę robił sam... i ogólnie drugi :] teraz chodzi mi o ogolne formatowanie
  2. noc z czwartku na piatek to najspokojniejsza noc z tego co slyszalem;] a z niedzieli na poniedzialek najgorsza
  3. ale tu dzisiaj wszystko szybko leci
  4. gdyby nie to ze nie ma alumow to bym powiedział ze to moja... babka co ode mnie kupiła a4 wyjeżdżała do Norwegii... ale to raczej na pewno nie ta... bo ona miała alumki... ale nie wygada to za dobrze....z dnia na dzień przekonuje sie ze nie ma sie co spieszyć... ale to jest głownie głupota ludzi... ponieważ wiadomo ze długo nie pada... aż popadało wiec cały kurz sie zmywa i jest zaje*iscie slizgo... ale co tu gadać... póki ktoś nie doświadczy to nie uwierz chyba...[br]Dopisany: 06 Sierpień 2008, 00:03 _________________________________________________i ta jeszcze ma dzielona tylna kanapę... czego moja nie miała
  5. zacznę wcześniej bo mnie muli i spać idę... mirek - sprzedałem swoja... ale ciężko mam coś wybrać bylem jedna oglądać audi a4 1998rok ale masakra - opisałem ja w "zakupie kontrolowanym" . następnie miałem wczoraj jechać po inna 1998 rok ale okazało sie ze nie miała elektrycznej regulacji świateł... co dla mnie jest ważne a gościu był trochę nie miły... ok milej nocki wszystkim :]
  6. http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C5991518 macie przyklad typowego golfa 4 ale nie 5-cio drzwiowego, nie 3-drzwiowego ale 2-drzwiowego
  7. właśnie niestety tez nie pamiętam... ale chyba było takie nie za duże albo właśnie duże... żółto fioletowe chyba ale nie pamiętam... dwóch używałem i jeden nie działał... ale powiem ze po spryskaniu całego auto... dokładki, progi, atrapa, kratki w zderzaku, lusterka, przedziałki szyb, opony,klamki to ledwo tylko mi na 2 razy tez to na stacji kiedyś kupiłem... na pewno na orlenie bo nigdzie indziej nie tankuje z reguły [br]Dopisany: 05 Sierpień 2008, 01:09 _________________________________________________karszer na maxa albo szlifiera [br]Dopisany: 05 Sierpień 2008, 01:10 _________________________________________________a atk na serio to nie mam pojecia... moze dobrze szmata ... nie wiem naprawde[br]Dopisany: 05 Sierpień 2008, 01:11 _________________________________________________narazicho wszystkim
  8. wlasnie niestety tez nie pamieta... ale chyba bylo takie nie za duze albo wlasnie duze... zolto fioletowe chyba ale nie paeitam... dwuch uzywalem i jedewn nie dzialal... ale powiem ze po spryskaniu calego auto... dokladki, progi, atrapa, ktarki w zderzaku, lusterka, przedzialki szyb, opony,klamki to ledwo stylko mi na 2 razy tez to na stacji kiedys kupielm... napewno na orlenie bo nigdzie indziej nie tankuje z reguly
  9. możesz takim sprayem ... działa sam sprawdzałem... tylko musi być dobry... albo mam również pastę na orlenie kiedyś kupiłem taka niebieska i tez działa... nawet sie nie zmywa tak szybko... a jeśli chodzi o spray to najlepiej przed myciem popryskać i później umyć :] efekcik jest
  10. polonez po malym tiuningu
  11. a co u was?? cos ciekawego sie dzis wydarzylo??????????????
  12. ykk , wiesz, trzeba rozgrzewac towarzystwo
  13. ykk wybacz !!!! :gwizdanie: to juz 2 razy sie pomylilem dzis...
  14. ajc ups 22 lata... zapomnialem sie... wiecie 40 na karku i juz sie rozne pierdoly zaczynaja... babcia mu lodowke zamyka
  15. ykk sie przyznać nie chce ze zona ma łańcuch i nim owija lodówkę i taka 5-cio kilogramowa kłódkę zakłada :] [br]Dopisany: 05 Sierpień 2008, 00:31 _________________________________________________a co o tej octavce sadzicie??? mi sie ogolnie nie podoba...
  16. avensis o ile sie nie byle :] toyota napewno jeszcze myslalem ze moze corolla pet3r tak ei da rady [br]Dopisany: 05 Sierpień 2008, 00:23 _________________________________________________zadna audi !!! pet3r sorka za ten kolor... pomyleczka :gwizdanie:
  17. witam kolejnego pięknego księżycowego dnia :] na początek kilka fotek z aktualnościami :] a wiec tak dzisiaj jechałem na zakupy i takie oberwanie chmury przyszło ze jechałem niecałe 30 i nic widać nie było... porównywałem właśnie ze na aparacie świat i drogę było widać lepiej niż na żywo... a 10 minut później i 3 kilometry dalej już było tak super... oczywiście tam tez lalo bo były ogromne kałuże i w tym czasie udało mi sie sfotografować skodę octavie przerobiona na wrc kiedyś jeździła po Sycowie teraz śmiga po Twardogórze. a w sobotę jak jechałem na basenik do Oleśnicy z moimi pociechami około godziny 10.15 jakieś 10km przed Oleśnica było coś takiego: ktoś źle z zakrętu wyszedł ale jakieś 150 miał na pewno oczywiście były pierwsze deszcze wiec ślizgu było... 100m dalej był już odholowany passat b5 granatowy z potrzaskanym przodem... później jechała karetka jedna ale nie na sygnale a kawałek dalej zapier*alala karetka na sygnale ale nic więcej o tym nie wiem... [br]Dopisany: 05 Sierpień 2008, 00:15 _________________________________________________ekipa??? a gdzie cerB ???
  18. inny glownie tylny blotnik oraz lusterka :] glownie
  19. niby czemu ??? dawkol-d1 wrzucaj dalej !!!
  20. dawkol-d1 no to dawaj ta zagadeczke
  21. daj wieksze fotonisko
  22. atom ariel nigdzie indziej nie pisze o innym aucie...
  23. e-klassa tam stoi co nie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.