Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. i w ten oto sposób nawet tak małe koło jak 16" wygląda rewelacyjnie
  2. michu93 odpowiedział(a) na mcm temat w Inne marki
    no nie źle, teraz automat i tył napęd całkiem fajnie się prezentuje i ciekawie przerobiony przód - bo chyba coś jest przerobione, mam rację?
  3. 2x2zł w multi multi
  4. no GILI, niech ta wiosna się zaczyna ja już powróciłem do golfa 1.6TD nareszcie diesel zobaczymy co będzie się działo.
  5. michu93 odpowiedział(a) na insane_Infinity temat w Inne marki
    noo nareszcie będzie można pooglądać sensowne w123 czekam na postępy
  6. ładniejsze te zdjęcia chyba naturalne by były
  7. jeszcze 318 i najlepszy silnik - M316
  8. ale tutaj do baku po odpowietrzeniu i odpowiednim przechyleniu pewnie wchodzi z 70-75l
  9. michu93 odpowiedział(a) na michu93 temat w Inne marki
    dzisiaj oficjalny raport spalania: 7.6l powiedzcie mi - dużo głośniej będzie bez środkowego tłumika?
  10. michu93 odpowiedział(a) na michu93 temat w Inne marki
    bez OT mi tu
  11. michu93 odpowiedział(a) na michu93 temat w Inne marki
    właśnie.. myślałem, że tak z 5-7l będzie, a tutaj mi 7-8 wychodzi.. no ale nic, zobaczę co będzie. Najwyżej wrzucę gazior, bo jeździ się naprawdę za***iście szczerze mówiąc mi się bardziej w środku podoba niż na zewnątrz e30 bym chętnie wziął, chociaż wolałbym jakiegoś mietka 190/124
  12. michu93 odpowiedział(a) na michu93 temat w Inne marki
    no ale niektórzy twierdzą, że się nie da no ja nie mam gazu, a dałem trochę więcej. Ale szukałem audi, golfa, passata, astry, vectry, fiestę, escorta, civic, 323, e30 (e30 4d 2.0 + lpg w niebieskim metaliku, bardzo ładna - poszła mi z przed nosa.. 990zł byłą cena ), e34 i innych takich dupowozów.[br]Dopisany: 17 Luty 2011, 22:07_________________________________________________podłączyłem dziś webasto, bo znalazłem kostkę. niestety nie mam zielonego pojęcia jak je uruchomić jest tu ktoś obcykany, kto pomoże rozkminić mi prostokątny sterownik webasta? na necie nie mogę za bardzo nic znaleźć, a jak coś znalazłem to zero reakcji, a wyświetlacz działa i reszta funkcji..
  13. Byle byś e39 nie kupił jakieś nie pewnej bo szybko stracisz ochotę na BMW no a motocykl podstawa chyba jak każdego auta. technicznie to e46 i e39 mają te same silniki i reszta bardzo zbliżona. Więc nie wiem, dlaczego miałby odrazu miały tracić na to auto ochotę.
  14. michu93 odpowiedział(a) na michu93 temat w Inne marki
    slepy - dajesz 2 kafle i jest twoja ragga - kwitnąć nie kwitnie, tylko ostatni tłumik ulega biodegradacji a na gg to nie było dobijanie targu, tylko dogadanie ceny, za którą ewentualnie jakby mi wszystko pasowało, mógłbym ją wziąć
  15. michu93 opublikował(a) temat w Inne marki
    W piątek znalazłem mazdę 323. 10km ode mnie. Lekko uszkodzona, ale sprawna i jeżdżąca. Na gg się potargowałem, ale nie chciał zejść. Następnego dnia podjechaliśmy obejrzeliśmy i zaproponowaliśmy jeszcze lepszą (dla nas) cenę (bo już "nie byliśmy" tymi samymi co na gg ). Gość miał się zastanowić do niedzieli, ale już po godzinie napisał smsa, że się zgadza. No to w auto i jazda. Tak to w skrócie wyglądało. A teraz konkrety o samochodzie: Mazda 323 1993r 1.3 16v 75 koniuff, gotowych objechać nie jedno auto z silnikiem 1.6,1.8, to gwarantuję Waga samochodu: 955kg Wyposażenie: -wspomaganie -el. szyberdach -central zamek -webasto (nie wiem czy jest reszta osprzętu czy tylko włącznik, bo nie działa i nie ma kabli) -radio i 4 głośniki -abs. Jak na fotkach widać, uszkodzona maska i atrapa, oraz mocowania lampy prawej (zaspawane). I nie ma listwy na przednim prawym słupku (urwana) Ale to nie jest problem Narazie taka sesja podwórkowa, kołpaki przednie w garażu, bo nie pasują na te felgi a nie chciałbym zgubić w razie czego.
  16. szkoda czytać.. chcę się poradzić, to źle? dzięki za odpowiedzi. zamykać!
  17. czepiać ludzi? czego? nie chcę tego auta za te 4 złote kupić. chcę tylko na czysto sprawę załatwić, żebym nie był dalej zobligowany do zakupu itp.[br]Dopisany: 16 Luty 2011, 19:11_________________________________________________i jeszcze coś, czy dostanę powiadomienie, jeżeli sprzedający zacznie ubiegać się o zwrot prowizji? mam wtedy 7 dni na złożenie wyjaśnień, więc wtedy bym coś napisał. bo jak rozumiem jeśli sprzedający nie będzie się ubiegał o prowizję to sprawy nie ma - tym samym nie mam czym się martwić. i w jakim okresie sprzedający może ubiegać się o zwrot prowizji? może jednak odrazu napisać wyjaśnienie?
  18. Witam. Chciałbym uzyskać od was porady w powyższej sprawie. Napisałem mail'a do allegro: > Witam! > > Chciałbym zgłosić, iż zawarłem transakcję na allegro (nr aukcji: 1454243107) > z kupującym ewcia86_2009. Jednak po konsultacji telefonicznej sprzedająca oznajmiła > mi, że cena za przedmiot jest inna niż w opcji "kup teraz" a mianowicie > zamiast 4zł wynosi 4000zł. Chciałbym wycofać się z transakcji, jednocześnie zgłosić, > iż sprzedająca mogła chcieć uniknąć kosztów prowizji dla Państwa firmy, dlatego > cenę "kup teraz" podała 4zł. > > Chciałbym jeszcze dostać od Państwa odpowiedź, czy ta wiadomość dla państwa i > poinformowanie sprzedającej o wycofaniu się z transakcji wystarczy? > > Pozdrawiam i czekam na odpowiedź! > W odpowiedzi od allegro dostałem: Dziękuję za wiadomość. Przepraszam za wydłużony czas oczekiwania na odpowiedź. Informuję, że doszło do zawarcia prawnie wiążącej umowy, która obliguje strony transakcji do jej sfinalizowania. Informuję, że jeżeli transakcja nie zostanie ostatecznie sfinalizowana, wówczas Sprzedający będzie mógł się ubiegać o zwrot prowizji. W takiej sytuacji Kupujący zostaje poproszony o złożenie wyjaśnienia dotyczącego przebiegu transakcji w ciągu kolejnych 7 dni. Od jego treści zależy decyzja o przyznaniu Sprzedającemu zwrotu prowizji. Formularz wyjaśnień można znaleźć pod adresem: [adres nikomu nie potrzebny ] Jeżeli Użytkownik nie złoży powyższego wyjaśnienia, Sprzedającemu zwrot prowizji zostanie przyznany automatycznie, a Kupujący może otrzymać ostrzeżenie. Otrzymanie trzech ostrzeżeń w wyniku wszczęcia procedury zwrotu prowizji przez trzech różnych Sprzedających powoduje automatyczne zablokowanie konta. Strony zachowują prawo do wystawienia komentarza, nawet jeżeli transakcja nie została sfinalizowana. Przydatne informacje: http://www.allegro.pl/help_item.php?item=805 Pozdrawiam, Co teraz zrobić? Czy napisanie w tym formularzu o tym, że cena różniła się w opcji "kup teraz" i w realu wystarczy czy coś jeszcze im narzeźbić? miał ktoś może taki przypadek?
  19. albo postanowił zmienić na e39 :gwizdanie:
  20. komputerem, nie po liczniku.. ale właśnie, taka możliwość była chyba dopiero po 2001r
  21. lepiej zrób zdjęcie a środkowy słupek to masz na myśli między drzwiami przednimi i tylnymi, tak?
  22. co to za problem zrobić 30tyś.. pół roku - rok i juz jest
  23. to są małe ogniska, które zazwyczaj się nie rozprzestrzeniają po jednorazowym zabezpieczeniu. takie miejsce jest jeszcze w poliftach w sedanie na tylnej klapie przy listwie nad rejestracją. inne ogniska są powodowane przygodami blacharskimi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.