Treść opublikowana przez michu93
-
[B5 AEB] Moja Mała Ada na żyletki
gril na polifta i co za sprzęcik muzyczny masz? pokaż no ja drżą te m.in. lusterka i wrzuć zdjęcie wnętrza
-
[INNE] Vw Passat b5 FL Highline
nowak - muszę ci się do czegoś przyznać po dzisiejszej rejestracji na forum passata zwiedzam sobie i trafiłem na stronę z fotami pasków m.in. fl.. i na dużej feldze i odpowiedniej glebie to całkiem całkiem auto się robi :gwizdanie:
-
[B5 ABC] Ceglasty metalik. Xenon/LEDy/17stka - 1 strona
to skoro się nie zna to niech zrobi sobie zdjęcie jak to powinno być
-
[B5 ABC] Ceglasty metalik. Xenon/LEDy/17stka - 1 strona
niby fajnie ale jakoś nie jestem przekonany do perfory na kierownicy :gwizdanie: a co do znaczka to na bank sam go zmienisz - podejrzewam, że jest na klej
-
[A4 B5] Białe zegary.
wiem o jakie zegary ci chodzi, ale na początku zrozumiałem, że chodzi ci o białe podświetlenie a nie o białe tarcze na licznikach.. teraz wiem o co chodzi i już się wypowiedziałem wyżej na ten temat. Dlaczego nikt z czerwonych, różowych, zielonych się nie wypowiada?
-
[A4 B5] Białe zegary.
białe tarcze były chyba w jakichś S4 o ile to oryginał był.. a więcej w oryginale chyba nie było.
-
FACEBOOK
ja? nigdzie więcej nie zakładam żadnych kont na nk mam tylko po to, żeby pamiętać o czyiś urodzinach a i nawet z tego żadko korzystam
-
[A4 B5] Białe zegary.
przypatrz się dobrze.. w każdym 2000r są białe zegary
-
[B5 ABC] Ceglasty metalik. Xenon/LEDy/17stka - 1 strona
raczej nigdy nie będzie taka sama
-
[A4 B5] Białe zegary.
białe liczny czerwone wskazówki łącznie z wyświetlaczem kilometrów. od końca 1999r albo początek 2000r
-
Plastik w audiolach jest badziewny.....
aha, już wiem o co chodzi z tym tunelem.. oglądaliśmy kiedyś 98r z jasnym wnętrzem i właśnie farba tam schodziła...
-
[ALL] Audi 80 B2 2-door sedan quattro R32 3.2 VR6 24V turbo projekt !
projekt rewelka będę obserwował
-
Plastik w audiolach jest badziewny.....
plastiki w audi wg. mnie są bardzo dobrej jakości w porównaniu chociażby z innymi autami grupy wag: passat, golf, octavia czy toledo, gdzie w nich trzeszczy nawet latem a materiały są nie zbyt miłe w dotyku. Farba kauczukowa na uchwytach występowała w wersjach z innym kolorem wnętrza niż chyba standard, przynajmniej tylko tam zauważyłem ten przypadek. podłokietnik w audi - urywające się zawiasy - bez tego można jeździć dalej i dalej nic nie trzeszczy a w passacie b5 podłokietnik w stanie bdb będzie trzeszczał. Zawias schowa - z tym się nie spotkałem, chociaż mieliśmy już 5 a4. w passacie urywa się rączka od schowka, regulacja kratek nawiewu, popielniczka, która wchodzi do środka po podłączeniu czegoś do gniazda, w efekcie czego pękają plastiki i nie chce się trzymać. Audi wykonało dobrą robotę w modelu b5
-
FACEBOOK
to samo się tyczy fb
-
[B5 ABC] Ceglasty metalik. Xenon/LEDy/17stka - 1 strona
noo fajnie ten wydech wygląda a, że wysoko stoi.. no trochę tak, ale mi się tak jakoś podoba
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
będę miał na uwadze
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
wiem, już mi foto przysyłałeś kiedyś ale narazie nic..
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
nie, nie.. fotoszop ale byłoby kox
-
[B5 AJM] zdzira na 19kach
aju a nie planujesz przeróbek i felgi 20"?
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
a co do foli to żebyś czasem nie oklejał tylnych lamp na ciemno
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
a kiedy tą b6 opiszesz?
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
To Ty z podwórka wyjechałeś? od tego to on ma ludzi, którzy go wynoszą na asfalt.
-
Droga na Solinę,wybierać sie na 18'' ?
oj sory.. nie pomyślałem..
-
Muzyka w naszych autkach
dzisiaj znalazłem: Kim Leoni - Medicine (The Official Music Video)
-
Droga na Solinę,wybierać sie na 18'' ?
1.2? przecie to pali tyle co twoje 1.8t nie wiem jaka tam jest droga ale moja teoria jest taka, że jak ktoś jeździć umie to nie ma dla niego dróg nieprzejezdnych tak jak aju... kupił allroad'a