Treść opublikowana przez michu93
-
[ALL B5] Montaż podświetlenia nóg po otwarciu drzwi
za dużo. 3 diody (5cm) wystarcza w zupełności mocno świeci
-
[ALL B5] Montaż podświetlenia nóg po otwarciu drzwi
wiem, że są taśmy, już sam w poprzednich 3 autach montowałem taśmy przylepiec trzyma wystarczająco mocno, a z tyłu by trzeba znaleść odpowiednie miejsce właśnie, żeby butami nie haczyć.
-
[B5 1Z] A4 TDi
kombinuj kombinuj... jakoś napewno da radę najwyżej jeszcze dwa migacze pod zderzak zapodasz i będzie luz :gwizdanie:
-
Golf - w automacie.
łojezu... - przecież to jest tylko porcelanowy rower, dla ozdoby, tak jak stoją krasnale czy coś
-
[B5 1Z] A4 TDi
halogen pod zderzak :gwizdanie: a tak w ogóle to swietnie to wygląda
- Golf - w automacie.
-
Lexus IS 250 COMFORT - 2.5 V6, dual VVT-i 208 PS
wiem jak to idzie, jechałem tym jako pasażer w niemcowni naprawdę fajne autko
-
Golf - w automacie.
rower, rower, rower.. jakbym ci pokazał mój rower to byś z wrażenia przestał o nim wspominać
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
i ściągnij odrazu znaczek OOOO
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
noo, tłumik też masz fajny
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
powinieneś znać moje zdanie ja bym robił
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
chyba nad oklejeniem myślisz tak jak slepy oraz ja (przy golfie )
-
[ALL] Need for speed underground2 lan :)
ja bym chętnie popykał, nawet miałbym jeszcze 2 chętnych kumpli, ale sam mam wersję tylko demo..
-
[B5 AHH] Zamiast quattro RWD
chyba wstręt każdy lubi co innego
-
[INNE] Vw Passat b5 FL Highline
a czemu fl`a bys nie kupil ? hm tutaj akurat przedlift nie wchodzil w gre bo wg mnie jak na dziesiejsze czasy wyglada juz archaicznie. bo z wierzchu jest taki zwykły a w środku to nadal stare b5, no ale to dlatego nazwano go fl.
-
[B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
a ten znowu psuje. renowacja czy kolor?
-
[INNE] Vw Passat b5 FL Highline
passat rulez ale fl'a bym nie kupił mimo wszystko ładnie wygląda
-
[B5 AFN] [ALL B5] Audi A4 1.9 TDI
tak jak piszesz, moc podniesiesz kółko i będzie lansik zmień boczne migacze na białe i wrzuć foto wnętrza. a chwalić jest się zawsze czym
-
[ALL B5] Audi A4 by Elber ;)
wiem wiem
-
[ALL B5] Audi A4 by Elber ;)
zejdźcie z golfów...
-
[B5 1Z] A4 TDi
już czekam na foty
-
[ALL B5] Nie działająca klima.
panowie - problem tego typu. w pasku nie działała klima - była do nabicia oraz wentylator był zajechany. klima nabita itp oraz wentylator działa. niestety po włączeniu w samochodzie klimy nic się nei dzieje, nic nie cyka - poprostu nie działa. ale po podłączeniu klimy na krótko (w kostce koło zbiorniczka płynu hamulcowego) wszystko śmiga aż miło, wiatrak chodzi, w środku wieje jak z lodówki. co mam zrobić? dodam, że wcześniej klima (nie nabita) załączała się.
-
Golf - w automacie.
powtarzam któryś raz - najpierw karoseria, później reszta.
-
Moja Niunia
"patrzyć" raczej się nie da. Jak właścicielowi się podoba to ok, byle by nie oklejał auta znaczkami klubowymi bo tylko wstyd nam wszystkim przyniesie. Szczerze, za darmo takich lamp bym nie chciał dokładnie tak. lepiej ori polifty i wysmarować je na czarno nie oceniam auta, bo widzę tylko jedno foto.
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
felga średnia, ale wszystko co zmieniłeś to na wielki plus teraz się pięknie prezentuje, chociaż może jeszcze ten tłumik zmień i dobry kolor