Treść opublikowana przez adams78
-
[ALL B5] 1.8 vs 1.8 T-opinie na temat silników.
One seryjnie palą tylko trochę mniej, 10-12l.
-
[ALL B5] 1.8 vs 1.8 T-opinie na temat silników.
Jeśli żona jeździ jak znacząca większość kobiet, to nigdy nie wykorzysta możliwości T, a z Q skorzysta tylko na głębszym śniegu, na jakiejś bocznej drodze. Więc nie wiem czy to oczywiste Poza tym jaki jest sens zamienić model auta, który 100km robi za ~ 30zł na taki który spali za ~ 35 - 50zł (1.8 - 1.8TQ)
-
F1, Rajdy i Motorsport
Więcej szczegółów tutaj: http://f1.sport.pl/Artykul.82+M5603a09bb1b.0.html
-
F1, Rajdy i Motorsport
http://www.sport.pl/sport/1,65025,7309917,Robert_Kubica_po_Rallye_du_Var__Cel_zostal_zrealizowany.html Same problemy. Mam nadzieję że wystartuje kiedyś bez żadnych przeszkód na trasie
-
F1, Rajdy i Motorsport
O zgrozo! oby nigdy Jesteś człowiekiem małej wiary, lub słabo znasz świat wyścigów Ja myślę, że jeśli VW wejdzie do świata F1 to kwestia kolejnych max 5 sezonów
-
F1, Rajdy i Motorsport
Schumacher zostaje w Ferrari - co było dość oczywiste, więc koniec plotek o Mercedesie. Ale już są nowe: http://www.sport.pl/sport/1,65025,7301550,Kubica_w_Rallye_du_Var__Rajdowe_Variacje_Roberta_Kubicy.html A tu ciekawostki http://www.sport.pl/sport/1,65025,7302767,Raport__Auto_Motor_und_Sport___Renault_najmniej_paliwozerne.html http://www.sport.pl/sport/1,65025,7302905,Nowa_sila_w_F1__Volkswagen_chce_budowac_silniki.html Kiedy Diesel zapuka do F1?
-
F1, Rajdy i Motorsport
http://www.sport.pl/sport/1,65025,7279834,Robert_Kubica_nie_ukonczyl_rajdu_Citta_dei_Mille.html
-
F1, Rajdy i Motorsport
http://f1.sport.pl/Artykul.82+M517114de46f.0.html[br]Dopisany: 19 Listopad 2009, 09:42_________________________________________________http://www.rajdy.v10.pl/Topowe,Clio,dla,Kubicy,na,Rallye,du,Var,37227.html Powodzenia!
-
F1, Rajdy i Motorsport
Smok?
-
F1, Rajdy i Motorsport
Bicie piany, chodzi wyłącznie o medialny szum - jedno niedomówienie i już głośno o Mercedesie :gwizdanie: Zapomnijcie o powrocie tego kierowcy do F1 Jjaaaa...! Genialne stwierdzenie :doh1: Szczególnie biorąc pod uwagę fakt że Kubica nie jest kierowcą rajdowym i to jego drugi w życiu rajd
-
F1, Rajdy i Motorsport
Nie wiesz co masz w podpisie? Piszesz że pewnie jechałbyś lepiej, więc nie będę z Tobą dyskutował Pewnie nie, ale na Sportowca Roku pewnie tak...
-
F1, Rajdy i Motorsport
Hm...jakby to powiedzieć? Myślę, że tekst w podpisie wiele wyjaśnia.
-
[B6 AVJ] Potrzebna głowica
A co dolega tej którą masz?
-
F1, Rajdy i Motorsport
Spoko Nie wiem wg jakich kryteriów dobiera się kierowców, ale zastanawia brak Raikkonena i drużynowo Finlandii. Chyba że Kimi krzyknął kwotę przerastającą możliwości organizatora...
-
F1, Rajdy i Motorsport
Jak nie macie co robić, to oglądajcie Race of Champions Eurosport, dziś 13:00 (drużynowo) i 14:00 (indywidualnie). Polecam! Obejrzałem wczoraj - Schumi zebrał baty :bicz3: - i to od kogo!!! Od kierowcy Audi :gwizdanie: Brawo Ekstrom Fajna sprawa te KTM-y, dużo bym dał za jazdę próbną...
-
[ALL] Zwrotnice z B6 do B5
Nie wiem co jest w B6, ale mam zwrotnice alu z S4 I wiem że będą pasować do jarzm które chcesz zapodać
-
F1, Rajdy i Motorsport
W F1 zdecydowanie chodzi o kasę. Niestety
-
F1, Rajdy i Motorsport
A Ty nadal swoje - ciągle szukasz dziury w całym Ciekawe co by było gdyby.... N/t Toyoty pisałem parę stron wstecz Ale masz rację - poczekamy, zobaczymy
-
F1, Rajdy i Motorsport
Wiem, to mówił. I nie przespałem Kolejny optymista: Jak masz jakąś tajemną wiedzę to podziel się z nami, bo doopa to wynika z artykułu który cytujesz Panowie, błagam! Nie piszcie tekstów typu: Renault wycofuje się z F1, Kubica źle wybrał itp. bo to nijak ma się do rzeczywistości Fakty są takie: Kubica ma kontrakt (czego wielu kierowców nadal nie ma) w zespole w którym będzie kierowcą nr 1, Renault ma nowego sponsora i zatwierdziło budżet F1 na 2010 oraz pracuje nad nowym bolidem. Zamiast cieszyć się razem z Robertem, w typowy dla Polaków sposób szukacie dziury w całym i okazji do zwątpienia :ranting1:
-
F1, Rajdy i Motorsport
Już nie musisz http://www.f1.v10.pl/Polak,w,Brawn,GP,Wywiad,36852.html Tego nie wiedziałem. Borowczyk jara się laskami, a takiej wiadomości nie podał?
-
F1, Rajdy i Motorsport
Człowieku, weź coś na uspokojenie Portal który cytujesz podaje wiadomości równie wiarygodne jak jego nazwa. Ktoś rzuca plotę aby zaistnieć i od razu wielkie larum. Po co? http://www.f1.v10.pl/Renault,zatwierdzilo,budzet,na,2010,36896.html http://www.sport.pl/F1/1,96297,7220110,F1__W_Quadbak_Sauber_beda_jezdzic_kierowcy_BMW_.html Z nieco innej bajki: http://www.rajdy.v10.pl/Race,of,Champions,Ekstrom,wygrywa,Schumacher,drugi,36881.html Zły jestem, zawsze było w grudniu przed świętami - przegapiłem
-
F1, Rajdy i Motorsport
http://f1.wp.pl/kat,1775,title,Krytyka-Abu-Dhabi-wyroznienie-dla-Kubicy,wid,11650100,wiadomosc.html Sporo ma racji - Monza, Spa, Interlagos - tam emocje są gwarantowane. A tu? Hotel Yas i wkółko tylko o tym, bo na torze nic się nie działo. Ostatnie 5 okrążeń przespałem, co ostatnio przytrafiło mi się na Walencji... [br]Dopisany: 02 Listopad 2009, 17:45_________________________________________________Heidfeld miał swoje 5 minut: http://f1.sport.pl/Artykul.82+M543be35c81e.0.html
-
F1, Rajdy i Motorsport
Mam nadzieję że wątek nie umarł wraz z BMW Sauber F1 Team i z końcem sezonu http://f1.sport.pl/Artykul.82+M58455183fbc.0.html Zacznie się karuzela transferowa :gwizdanie:
-
F1, Rajdy i Motorsport
http://www.f1.v10.pl/Waga,bolidow,przed,GP,Abu,Zabi,36764.html
-
F1, Rajdy i Motorsport
http://www.rmf.fm/fakty/gallery.html?id=164195&p=2 Trudno mi uwierzyć że Hamilton bez problemu pokonał ten zakręt... W tempie wyścigowym będą kłopoty. Lewis, hamuuuj!!![br]Dopisany: 31 Październik 2009, 09:41_________________________________________________Uda się ? Trudno liczyć na podium w tej sytuacji: http://f1.sport.pl/Artykul.82+M52d8f6f8834.0.html