Treść opublikowana przez adams78
-
[ALL B5] Głuche sutkanie w tylnym zawieszeniu Quattro
Tuleje na zwrotnicy to 124zł. Może być kłopot ze śrubą mimośrodkową - warto ją sprawdzić przed robotą. Pozdr.
-
[ALL B6] Zawieszenie z 1.8T limuzyna do TDI Avant
Czy ja wiem, myślę że w tedei przód siądzie z 10mm więcej
-
[ALL] Czy słyszał ktoś o wahaczach "neckermann" ?
Neckermann? Jak są z tego samego materiału co ciuch w katalogu to odradzam Zresztą odradzam wszelkie egzotyczne i podejrzane marki - już lepiej skompletować używane ori w przyzwoitym stanie - polata dłużej niż nowe wynalazki.
-
[ALL B5] Głuche sutkanie w tylnym zawieszeniu Quattro
Jeśli na dolnym wahaczu padły tulejki, to pewnie na zwrotnicy też padła, no i warto sprawdzić górny wahacz. Właśnie wczoraj wymieniłem z prawej na dolnym i zwrotnicy, a okazuje się że na górnym też słabe. Trudno ocenić co puka - jak powymieniasz tuleje to tłumienie mocno się poprawi - wtedy można coś wykluczyć. Sprawdzałeś wahacz poprzeczny i łącznik stabilizatora? Ten drugi pada najszybciej. Odpowiednio 300 i 220zł Z kolei u mnie puka jak ruszam lub jak daję w palnik na 2., i trochę na 3. Ale najmocniej przy ruszaniu, myślałem że to wina tulei, ale teraz zastanawiam się czy to nie przegub
-
[ALL B6] Po obniżeniu z jednej strony wyżej
Sprężyny jakieś przyzwoite? Bo jeśli no name, to w sumie nie dziwi. Na zdjęciach było pięknie, bo można dociążyć tu i tam.
-
[ALL B6] Zawieszenie z 1.8T limuzyna do TDI Avant
GRazny, czytaj uważnie... verus chce nieco podnieść czarną. Raczej nie powinno być źle - możesz mieć przód nieco niżej niż tył, bo TDI nieco cięższe, a to akurat całkiem nieźle wygląda.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Ten tytuł należy do "japońskiego samuraja" Po prostu Badoer ma już swoje lata, a sukcesów nigdy nie osiągał. Tym bardziej dziwi dlaczego nie jeździ Marc Gene
-
F1, Rajdy i Motorsport
Zwracam honor Heidfeldowi - brawo BMW, brawo Robert No i brawo Fisichella i Force India. Jutro pewnie będzie gorzej, ale Pole Position jest!
-
F1, Rajdy i Motorsport
Nie mogę pojąć dlaczego to Badoer reprezentuje Ferrari. Mają przecież znacznie lepszego kierowcę - przypomnijcie jak się nazywa...kurde zapomniałem. Ma np. na koncie dobry występ w Le Mans. Brawo Robert - nie spodziewałem się takiego wyniku. Heidfeld chyba się asekurował, mówiąc że na tym torze bardzo trudno pojechać bezbłędnie - widać po czasie
-
F1, Rajdy i Motorsport
No proszę, Hujfeld pierwszy. Niespotykane!
-
[B5 AEB] Do wymiany tuleje czy cały wahacz ?
Peterka, podane przez Ciebie ceny potwierdzam praktycznie co do złotówki (w Bydgoszczy). Wszystkie ASO części mają z Kulczyk Tradex, cena zależy od kursu oiro. Warto przy zakupie domagać się rabatu, 5% to standard, jak ktoś ma już wejście to nawet 25% można wyrwać yayo, z przodu padają najpierw swożnie kuliste, co oznacza wymianę całego wahacza. Odradzam tanie podróbki, już lepiej używki np. z anglika.
-
AUDI S4 SID
SID pewnie też. Dacie radę im wszystkim na szybko?
-
AUDI S4 SID
Rozumiem, że ktoś reza auto za grubą kasę Ale nie kumam sensu modów trwających połowę poprzedniego sezonu i cały bierzący Kiedy zamierzasz czerpać przyjemność z jazdy tym bolidem, skoro za niespełna rok go sprzedasz? [br]Dopisany: 25 Sierpień 2009, 21:37_________________________________________________Poza tym zlecając taki projekt wykonawcy powinni to traktować jak oczko w głowie. A oni chyba lecą w kulki...
-
F1, Rajdy i Motorsport
Akurat na tym torze BMW wypadło przyzwoicie, bo nie ma szybkich zakrętów. Kolejne dwa wyścigi pokażą miejsce w szeregu... Ktoś podał wiadomość, że McLaren chce Kubicę. Nawet jeśli, to nie sądzę aby ambicje Roberta pozwalały na pozostanie kierowcą nr 2 w zespole A Ferrari? Sfera marzeń wg mnie... ale marzenia są po to aby je spełniać A skoro już tak spekulujemy, to co powiecie na zespół Williams-Renault + Kubica?
-
F1, Rajdy i Motorsport
Żadna nowość, nie trzeba pisać wydumanego artykułu aby to stwierdzić Przecież ideą F1 nie jest być najszybszą serią wyścigową za wszelką cenę :doh1: http://www.sport.pl/F1/1,96297,6935910,F1__Grupa_Robocza_ds__Wyprzedzania__walczy_z_wiatrakami_.html[br]Dopisany: 19 Sierpień 2009, 18:46_________________________________________________ To chwyt reklamowy, który nic nie zmienia. BMW szuka tym sposobem sponsora dla teamu, nie chcą oddać zespołu za śmieszne pieniądze jak Honda.
-
F1, Rajdy i Motorsport
- [B5 AEB] Silnik 1.8 T i gaz
No jak już zaczął grzebać to pozwoliłem mu się wykazać Wymiana czujnika jest tak prostą sprawą że nie sądziłem że można to spindolić... Następny sam wymienię. Jasne- [B5 AEB] Silnik 1.8 T i gaz
Cześć. No i zadecydowałem... ponieważ "fachowiec" do którego zawitałem nie dorósł do tematu. Ale po kolei - jak wiecie diagnoza brzmiała: reduktor do wymiany. Mówiłem, że objawy są takie jak zwalony czujnik ciśnienia na listwie, bo kiedyś już padł. Ale nie, Pan wie lepiej No dobra, zamówił reduktor. Wymienił i nic - lipa! Nadal kłopoty z obrotami i mocne przerywanie. Ręce mi opadły Zamówił czujnik. I co? Czujnik zwykły, nie do turbo :doh1: Przy bucie brak mocy. No to już się zagotowałem - gostek usłyszał parę cierpkich zdań i szybciutko zamienił czujnik potulnie oddając pieniążki. I tym sposobem nie udało mi się zaoszczędzić czasu i pieniędzy na dojazd 30km do warsztatu który ogarnia temat. Na koniec i tak musiałem tam jechać. Co więcej, dołożyłem do interesu jakieś 400zł jeżdżąc parę dni na Pb . Myślałem sobie, że skoro miejscowy ma autoryzację BRC, to pewnie coś wie. A oni nic nie wiedzą! Nawet nie wiedział że do turbo i wolnossaka są różne czujniki. Myślę, że powinien stracić autoryzację juby, dzięki za link - dzięki temu rozróżniłem czujnik Temat chipsa i większego reduktora oddala się z uwagi na planowane inne, duuuże wydatki... Poza tym przed chipem chciałem wstawić FMIC, co w sumie daje już sporą kwotę :gwizdanie:- [B5 AEB] Mój projekt - AEB dmuchane przez GT2X
Nie sądzisz, że to zasadnicza różnica?- F1, Rajdy i Motorsport
Pieprzysz głupoty, delikatnie mówiąc. W to że Schumacher przywiózłby punkty w wyścigu F1 nie wątpi każdy kto ma cień bladego pojęcia o wyścigach w ogóle. To czy jego start byłby konieczny to już inny temat Chociaż w świetle osiągnięć Mr Badoery przyznaję że tak: 56 startów w F1, 0 (słownie: zero) pkt. zdobytych, wiek 38 lat, od 11 lat kierowca testowy :thumbdown: Nakajima przy nim to mistrz świata! Ferrari sięga dna tą decyzją, to jakaś pomyłka :doh1:- Grupowy CHIP w Compsport !!! Szukam chętnych !!!
Ej, no kuźwa weź telefon i zadzwoń. Większość speców nie zagląda co dzień na każde forum...- [B5 1Z] Jakie zaciski, tarcze, klocki do mojej A4 ?
Teves FN-3 powinien mieć wentylowane 288mm. Jak masz zaprzyjaźniony sklep to nie powinno być problemu z kupnem "na próbę" - w razie nie podejdą to właściwie w każdym sklepie powinni przyjąć.- F1, Rajdy i Motorsport
Z Wielkiego Powrotu jest Wielka Lipa Schumi, po co tyle szumu? Jakie by nie były powody to niesmak zostaje.- F1, Rajdy i Motorsport
To m.in. jest właśnie ten szum który za sprawą Schumachera powstaje :gwizdanie: I jasne że nic tego nie zmieni. Oczywiście że nie byłem na żadnym GP, co nie pomniejsza mojego zainteresowania F1 i szczerze (Wam) zazdroszczę tym którzy byli - w moim przypadku to nie takie proste...- F1, Rajdy i Motorsport
Zobaczymy już wkrótce. Mnie to nie przekonuje - nigdy nie byłem nadmiernym zwolennikiem Schumachera, choć przyznaję że miał parę genialnych startów. Jeśli nic nie wygra to raczej nie będzie się wieszać na Nim psów, no bo to Wielki Zawodnik i przecież nikt nie obiecał że wygra. Za to stanowi doskonałą promocję F1. I tyle. - [B5 AEB] Silnik 1.8 T i gaz