Treść opublikowana przez adams78
-
Alternatywa dla katalizatora
No ej, nie przesadzaj. Wywalasz kawał wydechu, mierzysz, kupujesz i spawasz. W każdym sklepie to kupisz. 2-3 godz. roboty. Lub zlecasz mechanikowi - on się wszystkim zajmie
-
Dobrzy chiptunerzy
Muskel, tak z wysaka gadasz i nie zakumałeś tego? : Mam na myśli usługodawców, którzy stosują różne kryteria wyboru i selekcji w zależności od tego z jakim konsumentem mają styczność i jakie wykazują zainteresowanie dochodami. Uff...ale to trudne A po polsku - zazwyczaj na początku każdy mocno walczy o klienta, a jak zarobi siano i wyrobi sobie markę to już różnie bywa. Co wcale nie znaczy że świadczy gorsze usługi. P.S. Bez urazy
-
Grupowy CHIP w Compsport !!! Szukam chętnych !!!
Myślę, że norbi3000 powinien dostawać zgłoszenia na PW i tworzyć listę chętnych na 100%. Da to jakiś pogląd na sprawę i pozwoli utrzymać ład w temacie.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Kufa, Wąski, nie obrażaj mnie Uwielbiam ryk każdego silnika piłowanego na maxa, ale moja żona też chciała jechać - i w tym momencie temat sią komplikuje... Nie dość że drożej to i wymogi rosną. Zresztą budżet w tym roku jest za mocno napięty
-
Dobrzy chiptunerzy
Idąc tym tokiem myślenia firma krzak wgrywająca gotowce będzie O.K., bo szybko odpisze na e-mail? :doh1: Sugeruj się referencjami, bo one są zawsze najcenniejsze. Chyba, że dzwoniłeś i zostałeś olany - na to nie ma usprawiedliwienia. Niestety, jak ktoś czuje się za mocny to miewa lekceważące podejście - brak pokory
-
Grupowy CHIP w Compsport !!! Szukam chętnych !!!
Ja mam do nich żabi skok, ale wolałbym jednak uznaną markę. Piszą, że z 2.4V6 zrobią 190KM. W jaki sposób w wolnossaku przybędzie 15% mocy bez zmian mechanicznych? Szanująca się firma nie pisze takich głupot
-
Instalacja gazu w 1.8T i "świecąca turbina"
No halo, patrzyłes na termometr za oknem? Przy tych temperaturach każde auto ma za gorąco, a wentylatory mają co robić. Maska jest gorąca od jazdy w mieście - na trasie ostygnie, a jak postoi to się nagrzeje. Normalne, przecież żar pod nią jest. Nie przejmuj się i ciesz się bezproblemową instalacją
-
F1, Rajdy i Motorsport
Nie wydaje Ci się, że takie wypady planuje się parę miesięcy wcześniej? Bilety najlepiej zamawiać pół roku przed, w styczniu były 10% tańsze i wybór miejsc bez ograniczeń. A teraz? 340km z Krakowa, tak? Byłeś na wyścigu autem? Myślałem o tym zimą, ale mam wrażenie, że za dużo nie zobaczę, a z parkowaniem, wjazdem/wyjazdem będzie ciężko. Kumpel był z pracy - mówił, że dziwek pełno wszędzie - nawet są specjalne kabiny do wykręcania numerków - pełna kultura No i hałas - nic tylko ryk do bólu. Dałem sobie luz, ale jak ktoś ma szlak przetarty to już lepiej.
-
[B5 AEB] Quattro - problem z tylnym zawieszeniem
Numerów nie znam. Łożysko np. SKF VKBA 1388, takie samo jak z przodu. Zanim wydasz furę kasy na graty proponuję zdjąć koło i dokładnie sprawdzić co padło. Szybka diagnoza i wymiana zużytych elementów mocno wydłuża życie pozostałym. Jak zaniedbasz to wszystko do wymiany. Poprawka - VKBA 1355.
-
[B5 AEB] Silnik 1.8 T i gaz
kepasa nie wspomniał nawet na jakiej instalacji jeździ, a tu proszę: Myślę, że wskazane jest liznąć nieco wiedzy, zanim palnie się taką bzdurę :doh1: A na koniec górnolotny tekst: I kto tu jest mało rzetelny? Jak już koniecznie musisz pluć na BRC i nie możesz uwierzyć że taka instalacja działa i to bez komplikacji to załóż nowy wątek, np: "BRC jest be, a STAG jest najlepszy"
-
Grupowy CHIP w Compsport !!! Szukam chętnych !!!
A turbo z której strony?
-
F1, Rajdy i Motorsport
Widziałem ten wyścig w Eurosporcie, ale operator kamery chyba nie zdał sobie sprawy z powagi sytuacji lub nie zauważył tego, bo zaserwował jedną kiepską powtórkę. Zastanawia fakt, że w niższych seriach wyścigowych nie zabezpiecza się kół linkami stalowymi. Przecież ważą wcale nie mniej i urwane latają i uderzają ze straszną siłą... Zresztą organizatorzy na tym torze się nie popisali - FIA chyba za mało nadzoruje niższe serie wyścigowe, nadmiernie skupiając się nad F1. Na szczęście już nie długo. Chłopak nie miał szans przy tym uderzeniu, kręgi lub kark zdruzgotane...
-
Grupowy CHIP w Compsport !!! Szukam chętnych !!!
Chłopie, poczytaj o chiptuningu... Masz turbosprężarkę w tym angliku??? [br]Dopisany: 19 Lipiec 2009, 23:01_________________________________________________norbi, ta lista to aktualna, czy masz już więcej chętnych?
-
[ALL] Mapa wtrysków
To jakim cudem udało mu się pokonać na nim 40kkm?
-
[B5 AEB] Silnik 1.8 T i gaz
To było mocne
-
[B5 AJL] Spala jednocześnie gaz i benzynę
Teraz przeginasz "Odpowiednia" to zapewne wg Ciebie STAG Nie lubisz BRC (przy okazji widać że bardzo mało o nim wiesz) i montujeszsz STAG-a, z którym na forum jest najwięcej problemów. Patrząc obiektywnie - lepiej nieco dopłacić i mieć spokój. Zauważ, że nie ma na forum lub bardzo mało jest kłopotów z BRC, więc co się czepiasz? "Cegła" dźwiga powyżej 200KM i specjalnie do tego jest przeznaczona. Mi nic nie przerzuca - do odcinki ciągnie na gazie, więc błagam juby, skończ już. Każdy chwali swoje i niech tak zostanie. Zresztą, nie licytujmy się, zobaczymy wkrótce co tam magicy wymyślą pod maską gianta. Oby było lepiej. Howgh!
-
[B5 AEB] Silnik, dziwny dźwięk (mp3)
Szukasz, ale mam wrażenie że nic w temacie nie robisz... Później sprawdź napinacz paska klimy.
-
[B5 AJL] Spala jednocześnie gaz i benzynę
Teraz przesadzasz - mój już prawie 3lata (80kkm) znosi bez jakichkolwiek problemów! Wiesz giant, ja jednak wolałbym zakończyć współpracę z takim fachowcem, wziąć kasę i zainstalować gdzie indziej. Utrata zysku byłaby jakąś karą, pozatym nie wyobrażam sobie serwisowania instalacji w tym warsztacie i patrzenia na tego idiotę...
-
F1, Rajdy i Motorsport
http://www.f1.v10.pl/Wywiad,z,Robertem,Kubica,33314.html#dalej[br]Dopisany: 12 Lipiec 2009, 13:59_________________________________________________http://www.f1.v10.pl/BMW,Sauber,po,kwalifikacjach,33304.html#dalej Co ten Rampf za głupstwa plecie??! Nick Heidfeld i "jak zwykle dobra robota"...
-
F1, Rajdy i Motorsport
Padaczki BMW Roberta ciąg dalszy. Jakoś dziwnym trafem w Niemczech Heidfeld kręci dużo lepsze czasy od Roberta
-
F1, Rajdy i Motorsport
Jak wypadły treningi wczoraj?
-
[B6 BFB] Ubytki płynu z chłodnicy i dziwny zapach
Myślę, że warto pogadać z kimś kto demontuje angliki. Co prawda tam jest nieco inaczej, ale chodzi o punkty mocowania deski. Trzeba ją odchylić na fotel pasażera - to wymaga odkręcenia chyba wszystkich śrub mocujących i rozkręcenia panela środkowego. Spece twierdzą, że nie trzeba rozszczelniać klimy.
-
[B5 AEB] Silnik, dziwny dźwięk (mp3)
I Ty to kupiłeś??? Na jakiej podstawie taką diagnozę wydał? Sprawdził ciśnienie sprężania, ciśnienie oleju...? Bo jeśli na "oko" to radzę poszukać bardziej odpowiedzialnego człowieka.
-
[B6 BFB] Ubytki płynu z chłodnicy i dziwny zapach
Deski się nie zwala, ale trzeba ją odchylić na bok. Najpierw wypruć konsolę środkową. Nie jest to skomplikowana robota, ale warto wiedzieć co i jak zdemontować, aby nie napsuć. No i wymaga anielskiej cierpliwości :gwizdanie:
-
[B6 BFB] Ubytki płynu z chłodnicy i dziwny zapach
Zapach nieco słodkawy, a para trudna do usunięcia - nie daje się zetrzeć. Na bank nagrzewnica. Bardzo kłopotliwa usterka...