Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adams78

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adams78

  1. Myślę, że BMW za szybko pochwalił się nowym bolidem - należało pracować nad konstrukcją do końca. Poczuli się chyba nieco zbyt pewnie; podczas gdy konkurencja siedziała w garażach w pocie czoła, Thyssen uznał że jest dobrze, chwalił się KERS-em i zarządził testy. A kto ostatni wyjechał na testy? Red Bull, a na końcu Brown... O ile w ubiegłym sezonie spokój i opanowanie w BMW imponowały, o tyle teraz przydałoby się dać im porządnego kopa...
  2. Fakt, piątkowe treningi z KERS-em były straconym czasem Niestety tegoroczna konstrukcja jest mało udana i teraz zaczyna się lekka gorączka, szukanie różnych możliwości i eksperymenty. Daimos, prace nad odchudzaniem i nad dyfuzorem trwają, może już w Hiszpanii będzie lżejszy Brawa dla Red Bulla - bez KERS, bez dyfuzora - widać, że idealnie dopracowali konstrukcję. Dołożą dyfuzor i odjadą :gwizdanie: Kubica już przed sezonem mówił, że jeśli KERS będzie obowiązkowy to nie ma już po co się ścigać...
  3. Poczytaj: http://f1.wp.pl/kat,1775,title,Wiemy-po-co-Kubicy-KERS,wid,11044826,wiadomosc.html Jak odchudzą bolid to może być jeszcze lepiej.
  4. Daliby ciała ws dyfuzorów, gdyby teraz podjęli decyzję o ich wycofaniu. Z tego powodu decyzja o ich zgodności z regulaminem była do przewidzenia. Miejmy nadzieję, że BMW ogarnie ten temat chociaż z miesiąc wcześniej niż pozostali - wtedy będzie szansa na jakieś przyzwoite punkty i można pomyśleć o gonieniu Browna... Pytanie, czy Robert już w maju dostanie lżejszy bolid i KERS? właśnie usłyszałem, że już w ten weekend będzie jeździł lżejszym bolidem z KERS-em...
  5. Źle zrobiłeś - wstaw w miejsce puszki kawał rury lub kup katalizator. Jak wolisz... :gwizdanie:
  6. Najciekawsze jest to, że Oni są dumni z tego iż potrafią zrobić wszystko prawie takie samo jak inni. Tam panuje wręcz moda na kupowanie wszystkiego Made In China, szczególnie podróbek znanych marek. Rząd nawet dotuje zakupy chińskiego AGD Chińska propaganda jest naprawdę zdumiewająca... Wandej, na razie zrób FMIC i popracuj nad dolotem, kup wtryski, a na końcu turbina i program. Przekroczysz budżet, ale będziesz bardzo zadowolony A właściwie to czym Ty teraz jeździsz? ADR?
  7. adams78 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Wiem, dlatego najlepiej sprawdzać heble w trasie. Wyprzedzanie i jazda gaz-hamulec skutecznie rozgrzewa...
  8. Kwestia zasobności budżetu i oczekiwanej mocy... K 04 lub GTRS to spory wydatek, ale wtedy wszystkie wyżej wymienione mody wraz z podmianą wtrysków pozwolą na luzie wyraźnie przekroczyć 210KM uzyskując ładne Nm - elastyczność w codziennej jeździe przydaje się bardziej niż moc.
  9. Zobacz w temacie "Jak pomóc turbinie?".
  10. adams78 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Miałem nadzieję na większe obciążenie cieplne. No ale dobra, daj znać gdyby wystąpiły a nimi jakieś kłopoty.
  11. Niekoniecznie - na silniku z poprzedniego wyścigu chyba może jeszcze jechać. Zobaczymy w drugiej połowie sezonu, które zespoły mają najtrwalsze silniki, kiedy musieli jechać kilka wyścigów na jednym.
  12. Ma farta, ale dziś to dzięki strategii BMW tak awansował... Gdzie byłby Robert, gdyby nie awaria? jacuś - skrzynie padały dwa lata temu - przespałeś jeden sezon
  13. No cóż, może być już tylko lepiej... Szczególnie z punktu widzenia Roberta... Ale dla nas połowa punktów to dobra decyzja.
  14. Klasyczny przykład kibica sukcesu Słabo oglądałeś, lub nie oglądałeś wcale poprzedniego sezonu... Wiedziałbyś, że skrzynie się nie psuły, a silniki i w ogóle bolidy BMW są najmniej awaryjne. Kimi pełen luz... Szkoda, że organizatorzy i rozdęty regulamin psują zawody
  15. Wybacz Brynia - Panowie i Panie...
  16. Panowie, cierpliwi zostaną nagrodzeni - będzie wznowienie. Wyścig może trwać 2 godziny jazdy po torze - przerwa się nie liczy Brawa dla BMW za strategię - tylko 1 postój :gwizdanie:
  17. Nowy silnik i się wysrał... Brawa dla Rosberga
  18. Zobacz kilka stron wstecz - jest jakiś link.
  19. Noo, to masz chyba potężne pokłady cierpliwości... :gwizdanie:
  20. Do przepustnicy takie coś: http://moto.allegro.pl/item592419404_wurth_zmywacz_do_przepustnic_i_gaz_profesjonalny.html szukaj też w dobrych sklepach motoryzacyjnych lub serwisach - tam też często mają przystępne ceny, np u mnie we Fiacie jest tylko 5zł droższy...
  21. adams78 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Jak już dotrzesz zestaw, to daj znać jak wygląda np. 2-krotne hamowanie 150-200>50 km/h Chodzi o zachowanie tarcz po rozgrzaniu - nie biją?
  22. Spotkałem się z opinią, że do tych tarcz należy zakładać bardziej miękkie klocki (nie EBC) - tak aby klocki zużywać znacznie szybciej, wtedy z tarczami nie ma takich problemów. Ma to sens?
  23. Te zaciski sprzedający wystawia już chyba z pół roku - nie musisz ich kupować pod tarcze 312. Zdaje się, że masz takie same zaciski (sprawdź dokładnie), musisz zmienić tylko jarzma.
  24. Wtedy Hamilton przestanie się opierdzielać, Raikkonen przestanie pić, Massa nauczy się wyprzedzać i jaździć w deszczu, a BMW będzie pracować nad bolidem do ostatniego wyścigu... Same zalety.
  25. Zdecyduj się. Na 312 zmieniasz jarzma - zacisk zostaje. Na "lub większe" (321) zmieniasz kompletne hamulce. Dlatego prosiłem abyś jeszcze poczytał. Ale nie ważne, ważne aby wstawić większe tarcze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.