Treść opublikowana przez adams78
-
F1, Rajdy i Motorsport
Myślę, że BMW za szybko pochwalił się nowym bolidem - należało pracować nad konstrukcją do końca. Poczuli się chyba nieco zbyt pewnie; podczas gdy konkurencja siedziała w garażach w pocie czoła, Thyssen uznał że jest dobrze, chwalił się KERS-em i zarządził testy. A kto ostatni wyjechał na testy? Red Bull, a na końcu Brown... O ile w ubiegłym sezonie spokój i opanowanie w BMW imponowały, o tyle teraz przydałoby się dać im porządnego kopa...
-
F1, Rajdy i Motorsport
Fakt, piątkowe treningi z KERS-em były straconym czasem Niestety tegoroczna konstrukcja jest mało udana i teraz zaczyna się lekka gorączka, szukanie różnych możliwości i eksperymenty. Daimos, prace nad odchudzaniem i nad dyfuzorem trwają, może już w Hiszpanii będzie lżejszy Brawa dla Red Bulla - bez KERS, bez dyfuzora - widać, że idealnie dopracowali konstrukcję. Dołożą dyfuzor i odjadą :gwizdanie: Kubica już przed sezonem mówił, że jeśli KERS będzie obowiązkowy to nie ma już po co się ścigać...
-
F1, Rajdy i Motorsport
Poczytaj: http://f1.wp.pl/kat,1775,title,Wiemy-po-co-Kubicy-KERS,wid,11044826,wiadomosc.html Jak odchudzą bolid to może być jeszcze lepiej.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Daliby ciała ws dyfuzorów, gdyby teraz podjęli decyzję o ich wycofaniu. Z tego powodu decyzja o ich zgodności z regulaminem była do przewidzenia. Miejmy nadzieję, że BMW ogarnie ten temat chociaż z miesiąc wcześniej niż pozostali - wtedy będzie szansa na jakieś przyzwoite punkty i można pomyśleć o gonieniu Browna... Pytanie, czy Robert już w maju dostanie lżejszy bolid i KERS? właśnie usłyszałem, że już w ten weekend będzie jeździł lżejszym bolidem z KERS-em...
-
Alternatywa dla katalizatora
Źle zrobiłeś - wstaw w miejsce puszki kawał rury lub kup katalizator. Jak wolisz... :gwizdanie:
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Najciekawsze jest to, że Oni są dumni z tego iż potrafią zrobić wszystko prawie takie samo jak inni. Tam panuje wręcz moda na kupowanie wszystkiego Made In China, szczególnie podróbek znanych marek. Rząd nawet dotuje zakupy chińskiego AGD Chińska propaganda jest naprawdę zdumiewająca... Wandej, na razie zrób FMIC i popracuj nad dolotem, kup wtryski, a na końcu turbina i program. Przekroczysz budżet, ale będziesz bardzo zadowolony A właściwie to czym Ty teraz jeździsz? ADR?
-
[ALL B5] Tarcze na swap na 312mm
Wiem, dlatego najlepiej sprawdzać heble w trasie. Wyprzedzanie i jazda gaz-hamulec skutecznie rozgrzewa...
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Kwestia zasobności budżetu i oczekiwanej mocy... K 04 lub GTRS to spory wydatek, ale wtedy wszystkie wyżej wymienione mody wraz z podmianą wtrysków pozwolą na luzie wyraźnie przekroczyć 210KM uzyskując ładne Nm - elastyczność w codziennej jeździe przydaje się bardziej niż moc.
-
Alternatywa dla katalizatora
Zobacz w temacie "Jak pomóc turbinie?".
-
[ALL B5] Tarcze na swap na 312mm
Miałem nadzieję na większe obciążenie cieplne. No ale dobra, daj znać gdyby wystąpiły a nimi jakieś kłopoty.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Niekoniecznie - na silniku z poprzedniego wyścigu chyba może jeszcze jechać. Zobaczymy w drugiej połowie sezonu, które zespoły mają najtrwalsze silniki, kiedy musieli jechać kilka wyścigów na jednym.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Ma farta, ale dziś to dzięki strategii BMW tak awansował... Gdzie byłby Robert, gdyby nie awaria? jacuś - skrzynie padały dwa lata temu - przespałeś jeden sezon
-
F1, Rajdy i Motorsport
No cóż, może być już tylko lepiej... Szczególnie z punktu widzenia Roberta... Ale dla nas połowa punktów to dobra decyzja.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Klasyczny przykład kibica sukcesu Słabo oglądałeś, lub nie oglądałeś wcale poprzedniego sezonu... Wiedziałbyś, że skrzynie się nie psuły, a silniki i w ogóle bolidy BMW są najmniej awaryjne. Kimi pełen luz... Szkoda, że organizatorzy i rozdęty regulamin psują zawody
-
F1, Rajdy i Motorsport
Wybacz Brynia - Panowie i Panie...
-
F1, Rajdy i Motorsport
Panowie, cierpliwi zostaną nagrodzeni - będzie wznowienie. Wyścig może trwać 2 godziny jazdy po torze - przerwa się nie liczy Brawa dla BMW za strategię - tylko 1 postój :gwizdanie:
-
F1, Rajdy i Motorsport
Nowy silnik i się wysrał... Brawa dla Rosberga
-
F1, Rajdy i Motorsport
Zobacz kilka stron wstecz - jest jakiś link.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Noo, to masz chyba potężne pokłady cierpliwości... :gwizdanie:
-
[B5 ADP] Gwałtowny skok obrotów chwilę po uruchomieniu silnika
Do przepustnicy takie coś: http://moto.allegro.pl/item592419404_wurth_zmywacz_do_przepustnic_i_gaz_profesjonalny.html szukaj też w dobrych sklepach motoryzacyjnych lub serwisach - tam też często mają przystępne ceny, np u mnie we Fiacie jest tylko 5zł droższy...
-
[ALL B5] Tarcze na swap na 312mm
Jak już dotrzesz zestaw, to daj znać jak wygląda np. 2-krotne hamowanie 150-200>50 km/h Chodzi o zachowanie tarcz po rozgrzaniu - nie biją?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Spotkałem się z opinią, że do tych tarcz należy zakładać bardziej miękkie klocki (nie EBC) - tak aby klocki zużywać znacznie szybciej, wtedy z tarczami nie ma takich problemów. Ma to sens?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Te zaciski sprzedający wystawia już chyba z pół roku - nie musisz ich kupować pod tarcze 312. Zdaje się, że masz takie same zaciski (sprawdź dokładnie), musisz zmienić tylko jarzma.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Wtedy Hamilton przestanie się opierdzielać, Raikkonen przestanie pić, Massa nauczy się wyprzedzać i jaździć w deszczu, a BMW będzie pracować nad bolidem do ostatniego wyścigu... Same zalety.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Zdecyduj się. Na 312 zmieniasz jarzma - zacisk zostaje. Na "lub większe" (321) zmieniasz kompletne hamulce. Dlatego prosiłem abyś jeszcze poczytał. Ale nie ważne, ważne aby wstawić większe tarcze