Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adams78

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adams78

  1. Zmieni, będzie ryk. Przerabiałem to, wybebeszyłem kiedyś środkowy od eSy - szybciutko wróciłem do ori. Zajrzyj z góry do jakiegoś tłumika, zobaczysz, że to nie jest prosta rura owinięta watą.
  2. Na wyspach podobno ciągle pada... bez urazy. Pewnie nie masz tam Vag-a, a czipsa masz z allegro. Będziesz musiał odwiedzić jakiegoś mechasia, a tam skasują worek funtów... Nie znam się na dizlu, ale chyba układ zasilania pada. Za mało paliwa dostaje?
  3. Nie pomoże. Przepustnicę adaptowałeś vag-iem?
  4. Było na forum...
  5. Dlaczego? Skąd wiesz, że jest do bani? Pisałem już kiedyś, że objawy zapchanego kata są bardzo mocno odczuwalne - wyraźnie gorsza dynamika; przerabiałem to kiedyś w innym aucie. Wrażenie podobne do jazdy z zaciągniętym ręcznym To, że ta turbina świeci to nic nadzwyczajnego - nie mam kata i też tak mam, mimo że nie mam żadnych usterek. gregory też to miał i pewnie wielu innych użytkowników tak ma - niektórzy nawet nie wiedzą
  6. Eeeee...tam, parę złotych wydałeś i biadolisz Wstawiaj K 04 zamiast regeneracji - świetna baza do rezania
  7. I słusznie. Też to mam i po prostu tak ma być - wystarczy starannie chłodzić turbinę przed zatrzymaniem i nie szczędzić na oleju.
  8. Skoro trzyma 90, to termostat masz sprawny. Zapowietrzony też nie jest - sam się nie zapowietrzył. Może pompa nawalać, ale zacznij od płukania układu i oczyszczenia nagrzewnicy - przy sprawnej powinno dawać gorącym powietrzem.
  9. Niestety ubywa. Odpadamy - kolejne dwa m-ca wolne. Udanej zabawy. why ? Who knows? Surely, not for money...
  10. K 04 - import z USA - około 3000zł. Nie. Proponuję ją wyciągnąć, lub chociaż odkręcić kata i zobaczyć.
  11. To musicie chyba zostać w górach z tydzień dłużej... w tym czasie można nieco potrenować (nie mam na myśli nart)
  12. Celujesz w Boże Narodzenie ?
  13. Oczywiście, że nie mają, bo to nie leży na półce. Na zamówienie sprowadzą każdą część z grupy VW.
  14. Warto zadryndać do serwisu Skoda, VW, Audi (w tej kolejności) i zapytać ile tam kosztuje zbadanie turbiny, jak nie masz innej opcji.
  15. Błąd. Uszczelkajest między turbiną a katem, zobaczysz ją, ale to nie uszczelka. Sprawdź osprzęt turbiny - jakie masz ciśnienie doładowania?
  16. No i gdzie ten 1000000 (słownie: milion) sklepów? Ten wszyscy znają
  17. U mnie wszystko gra. Początkowo wcale nie mniałem połączonej sondy z wiązką od BRC i też działało, dopiero przy przeprogramowaniu insalki podłączyli sondę - ale już nie w warsztacie który wykonał monaż. Niestety, bo do tego momentu miałem o nim dobre zdanie...
  18. Myślę, że zostanie jeszcze dla mnie, jak się dogadamy
  19. No to musisz mieć jaja, żeby całe stadko wydymać... :gwizdanie:
  20. Nie wiem. Musiał byś up***dolić kata równo przy flanszy, dospawać kawałek prostej rury i dopiero łączyć kolanem. Nie najlepszy pomysł, bo spaliny będą walić po krawędziach flanszy, a dając redukcję łagodnie kierujesz je we flanszę.
  21. W BRC SQ24 z wiązki głównej są wyprowadzone przewody, które łączą się z lambdą gdzieś przy ścianie grodziowej - zależnie od fantazji instalatora. Szukaj na wiązce od sondy, czy jest coś wpięte.
  22. U mnie flansza przy turbinie miała 2,5", a na drugim końcu, razem z katem schodzi na 2". Wspawując rurę 2,5" musiałem redukować, bo wywalając kata wywalasz redukcję.
  23. Najpierw zorientuj się, czy masz wyprowadzone przewody z instalacji gazowej do sondy. W wiązce są przewody, ale nie zawsze są podłączone do sondy. Jest zimne i jest o.k., ale na Pb, czy na LPG?
  24. Zostało mi materiału z mojej rury - jak masz dobrego spawacza, to starczy na drugą. Pisz na PW, dokupisz redukcję z 2,5" > 2" i do dzieła.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.