Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adams78

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adams78

  1. Dotychczasowe doświadczenia z KERS-em (również u szybszej konkurencji jak McLaren i Ferrari) pokazują, że system przydaje się bardziej do obrony pozycji niż do jej zdobycia. Zdaje się że pierwotne założenie było nieco odmienne Z tego powodu należy wypieprzyć na złom to ustrojstwo - nie ma zespołu który by dostrzegał jakieś nieznaczne chociaż korzyści z tego wynikające. Zupełnie inaczej z dyfuzorami - nikt nie ma wątpliwości, że dają lepsze czasy.
  2. Myślę że łatwiej i taniej byłoby spawać rurę w miejsce starego kata zostawiając flansze. Wtedy cała operacja zajmuje pół dnia. Należy kupić nowe uszczelki - uszczelka turbiny tylko w ASO! Za 30zł.
  3. Ja znalazłem nr 4 B0 498 625 A, więc pewnie będzie dobrze. Dzięki za podpowiedź.
  4. Dobre rady zawsze w cenie... jednak spodziewałem się nieco innej odpowiedzi, bo szukaczka nie podaje dwóch numerów.
  5. Witam. Czy ktoś z Was wie jakie łożysko siedzi z przodu w B5 AEB? W hurtowni mówią, że były dwa rodzaje - trzeba wyjąć i wtedy wiadomo. Tył też padł - też zaliczyłem krawężnik zimą i dopiero teraz dostało luzu. O.K. Tył już mam - nie wiem co z tym przodem.
  6. Mój nie był zapchany - wyraźnie widać strukturę plastra miodu. Aale nie żałuję, że się go pozbyłem - gwizd turbinki jest całkiem przyjemny
  7. Pod warunkiem, że mechanicy przestaną popełniać głupie błędy i "złożą te puzzle jakimi jest bolid" nieco staranniej niż bywało ostatnio...
  8. Tor jest wymagający, prawda - ale tak szczerze to dziś za ciekawe uważam pierwsze 20-30 okrążeń. Dalej to już była procesja... No, warto odnotować, że "japoński samuraj" dał o sobie znać. I to na sam koniec - chyba widział, że przycinam komara. Jest niesamowity! Co do BMW - ostrożnie z komentarzami że tak już będzie do końca itp. W ten weekend to rzeczywiście porażka mechaników/inżynierów - takie cuda nie mają prawa się dziać na tym poziomie rywalizacji. Ale wierzę, że dopracują wreszcie tego trupa i Robert da nam satysfakcję. Tyle, że to już będzie musztarda po obiedzie...
  9. Nakajima. Co nie zmienia faktu że to nazwisko "japońskiego samuraja" wzbudza uśmiech. No ale ma czym jechać... Robert wściekły - chyba padł ofiarą błędu Glocka, ale fakt - szybkość BMW nia zachwyca. Brawo Kimi
  10. adams78 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Zmiana zacisków jest baz sensu - zmienisz na takie same. Na 312mm klocki są te same.
  11. Nudna prcesja. Takie tory powinny wypadać z cyklu GP W Ferrari pełne portki . Żenada - tak doświadczony team za mało tankuje.
  12. Jeśli nie miał chipa to nie powinno być kłopotu z objechaniem. Masz rację - 200km/h to zdecydowanie za dużo na seryjnych heblach i zawieszeniu... Dlatego nadal będę się tego czepiał - i z tego powodu nie możesz tak zakończyć projektu
  13. adams78 odpowiedział(a) na olorob2 temat w Audi A4 B5
    Nie. Piasty zostają obojętnie jakie tarcze chcesz zapodać. Na 312mm musisz zmienić tylko tarcze i jarzma. Poszukaj w tym dziale - jest temat dot. takiej zmiany.
  14. adams78 odpowiedział(a) na olorob2 temat w Audi A4 B5
    Skoro czytałeś, to zapewne wiesz, że do jazdy na co dzień, bez wariackich hamowań z bardzo dużych prędkości i bez zagrzewania hamulców do purpury takie tarcze nie są potrzebne - nie spełnią oczekiwań. Kup zwykłe tarcze np. ATE czy Brembo. Wystarczy, że będą większe - to znacznie poprawi skuteczność . Też mam zamiar wstawić 312mm i oczywiście bardzo bym chciał, aby za***iście wyglądały, ale mają przede wszystkim poprawnie działać w normalnej codziennej jeździe.
  15. adams78 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Zaciski pasują pod 288 i pod 312, ale jeśli auto jeździło na 288, to jarzma nie podejdą. Takie zakupy najlepiej robić na pobliskim szrocie - zawsze możesz porównać, a nawet przymierzyć.
  16. Jak uspokoisz ładowanie to przebiegi będą całkim ładne. Jak przewidywałem - celujesz w min 260KM Martwią mnie tylko seryjne hamulce . Mógłbyś dać chociaż 312mm na przód.
  17. Nic to nie zmieni. Z tego względu w 1.8T trzeba zwracać szczególną uwagę na klasę i czystość oleju. Turbinie nic nie grozi zakładając, że przed wyłączeniem silnika ją ochłodzisz jadąc spacerkiem np. 2km przed końcem trasy.
  18. dokładnie dzisiaj pierwsza parapetówka klubowa No to zajeb..., gratuluję My właśnie zaczynamy Z wolnych za wiele nie wynika - poczekajmy do jutra.
  19. Brynia, czyżby nowy domek w tle...? :gwizdanie:
  20. No chyba nie bardzo - ma w kontrakcie zakaz startów marką inną niż BMW w motorsporcie. Zresztą informacja o zakupie Fabii nie jest oficjalna. Jak już pisałem, zapomnijmy o pudle na koniec sezonu - kontrakt jest na rok, zobaczymy co potem. Podzielam Twoją wiarę w Roberta, ale spójrzmy realnie - skoro nawet Theisen przyznaje, że cele się zmieniły, no to wybacz, ciężko wróżyć wygrane... na tym sprzęcie. Szkoda.
  21. adams78 odpowiedział(a) na olorob2 temat w Audi A4 B5
    Cenna wiadomość, przymierzałem się do zakupu. Dzięki
  22. No cóż... Był wielką osobowością. Miło było patrzeć, jak ciął krawężniki w McLarenie goniąc Prosta. A potem Williams. To miał być Jego wieli sezon. Szkoda, że tak wielcy odchodzą tak wcześnie...
  23. No szczerze, to mam jednak pewne obawy. Zazwyczaj jestem wielkim optymistą, ale realne spojrzenie na sprawę każe nieco wyhamować. BMW pokazało w ubiegłym sezonie, że w trakcie sezonu nie są za mocni w modach, ponadto nie mają symulatora do testowania nowych części - zostają treningi... Strata do czołówki jest bardzo duża, a inni robią widoczne postępy zapowiadając jeszcze większe. już niedługo Będzie lepiej, ale o mistrzostwie lub choćby podium na koniec możemy pomarzyć. Spójrzcie na Red Bulla - dyfuzor doda mu skrzydeł i odleci... :gwizdanie: Jak widzicie Roberta za sterami Ferrari w kolejnym sezonie? Mi by się podobało - zawsze mielibyśmy walkę do końca... No ale dobra, poczekajmy na Hiszpanię.
  24. Gdyby coś takiego trafiało się raz na kilka wyścigów to można by nazwać to niefartem. Przy takich wynikach w czterech kolejnych wyścigach to raczej gorzej przygotowany bolid niż w innych ekipach. BMW chce wprowadzić wiele poważnych zmian na Barcelonę, rezygnując tym samym z drobnych poprawek z wyścigu na wyścig - tym sposobem na razie tracą do pozostałych coraz więcej. Trzeba mieć nadzieję, że plan wypali i zmiany będą skuteczne... i naprawdę radykalne, bo do Hiszpanii wszyscy przygotowują się jakby walczyli o mistrzostwo :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.