Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adams78

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adams78

  1. S24 MY07 to nowa wersja, montowana chyba od około roku. Ponad dwa lata temu, kiedy zakładałem instalację, nie było jeszcze tej wersji. Uzyskanie poniżej 10/100 - to musi być baaardzo oszczędna jazda... :gwizdanie: może na trasie, ale nie w mieście. Temat dotyczy świecącej turbiny. Rozumiem, że też tak masz?
  2. mam wpaść z hederem i "kosić stonkę" czy tylko solówką (czyli samym kombajnem) ? [br]Dopisany: 09 Grudzień 2008, 23:34_________________________________________________o kurde jak by pytali to ja nie jestem z po mo rza ! No, Alvaro, gdybyś zajechał Deutzem - nawet bez hedera - zostałbyś dozgonnym przyjacielem naszego syna. Z kombajnów ujeżdżał tylko Bizonka... Ewentualnie może być jakiś traktor... Czym tam orasz?
  3. Olej jest O.K., to nie jest przyczyna. Zresztą spełnia normę VW/Audi. Realna cena nowej K04 to min 3000zł. Koszt znacznie wyższy niż K03 lub hybrydy :gwizdanie: Kupienie jej w PL jest prawie nierealne - import. Zagadaj z Poziem, przerabiałem z Nim ten temat. Jeśli nie chcesz inwestować, to Gregory dopiero co wywalał swoją K 03 - dmuchała do końca, prawda?
  4. Łukasz 4l, Zuzia 2l. Na dwóch pryczach się mieścimy pod warunkiem, że szerokie chociaż na 1,2m i jeśli da radę złączyć. Choć oczywiście trójka pewnie będzie lepszejsza... :gwizdanie:
  5. adams78 + Ania + Łukasz i Zuzia - pokój 2-os czy 3?
  6. Właśnie w tym względzie mam pewne obawy. Załóżmy, że kupisz shit, chinola. Reklamujesz. Przecież mogą nie odesłać. I co, pojedziesz tam??? Co prawda nie słyszałem jeszcze na tym forum, aby wysrała się komuś nowa z importu, ale to kwestia czasu. Chyba, że komuś się to przytrafiło i siedzi cicho.
  7. No dobra. To inaczej - jak wyobrażasz sobie ewentualną reklamację? Oczywiście czepiam się szczegółów; domyślam się, że masz sprawdzone źródło, ale jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić. Czysto teoretycznie - wolałbym jednak reklamować turbawę kupioną w PL - większe szanse na sukces, choć ryzyko kupienia shitu pewnie większe.
  8. Hm... ciekawe. A czy źródło, z którego masz tą wiadomość, podaje w jakim celu owija się dolot ?
  9. Być może, ale nie ma to żadnego wpływu na prawidłowe funkcjonowanie auta, więc nie warto zawracać sobie tym głowy - na Pb i tak prawie nie jeździsz.
  10. Poluzować i zdjąć pasek, zobaczysz czy hałas ustanie. Jak nie to chyba masz sporo roboty...
  11. Zmierzam do tego, że kupując w PL nowy towar siłą rzeczy dostajesz gwarancję - sprzedawca bierze odpowiedzialność za towar, którym handluje. Prawa konsumenta Dlatego czasem lepiej nieco przepłacić, ale ryzykiem obarczyć sprzedawcę, szczególnie wtedy, gdy można dostać fakturę i wrzucić graty w koszty na auto firmowe. W sumie wyjdzie taniej.
  12. Nie chce się szukać na tym dziadoskim forum? Sam wyrezaj, będzie 5 razy taniej i 3 razy szybciej . Nie dowiesz się jak jest u nas, bo użytkownicy tego forum nie używają shitu pt strumienica
  13. Nie wiem, nie zmieniałem tego jeszcze. Z tyłu jest śruba, ale czy jej odkręcenie wystarczy? Sprawdź napinacz paska sprężarki klimy - prosta czynność. Chyba, że nie masz klimy.
  14. Sprawdzałeś inne łożyska? - napinacz klimy, alternator, pompa wody?
  15. Błagam, popraw ortografię!!! Co to znaczy: dlaczego może lepiej chodzić? Dlaczego lepiej ciągnie to już napisałem. Stawałeś z nim na kresce? DV kupuj w ASO Skoda - pisałem już o tym. Nawet nr Ci podałem. Nie powtarzaj tych samych pytań i wyciągaj wnioski z tego co czytasz - to naprawdę nie jest trudne .
  16. Ktoś pośredniczył w imporcie? Chodzi mi o ewentualne reklamacje i okres gwarancji. Bez pośrednika wychodzi taniej, ale jak się zesra... to klops.
  17. Nie kombinuj tylko w końcu wymień ten zawór.
  18. Co za brednie, jestem pod wrażeniem Twojej idei oszczędności i ekologii :gwizdanie:. Za niska temp. reduktora to często problemy typu przerywanie silnika na LPG, gaśnięcie na wolnych obrotach itd oraz niepoprawny skład mieszanki = dużo szkodliwych związków w spalinach. Dla LPG im cieplej tym lepiej. 40st C ustawia się po to, aby dobrze ogrzać gaz i pozwolić mu w pełni przejść z fazy ciekłej w lotną. Jak chcesz dbać o ekologię - ustaw powyżej 40stC . Jak chcesz oszczędzać - ustaw min 40stC i daruj sobie wypalanie całego zbiornika Pb - nic w silniku nie zaniknie i nie zapomni co to jazda na Pb. Lepiej to paliwo poświęcić do nagrzania zimnego silnika.
  19. To jest oczywiste . TDS tą samą moc osiąga z sześciu cylindrów w dizlu = znacznie wyższy moment = znacznie lepszy ciąg. Doszedłeś do ładu z osprzętem turbiny? To równaj się z innym 1.8T ...i nie wydziwiaj.
  20. Logo KKK jest inne niż w oryginale. I tabliczka znamionowa jakaś lipna...
  21. Zaraz, zaraz Poziu. Zawór o tym numerze kosztuje dużo więcej, 170zł. Za 100 kupi lepszy, od TT, nr 06A 145710N. Sugeruję ASO Skoda.
  22. Moderator? Halo! Znowu temat o DV . Co dzień, to DV. Co jeden, to lepszy
  23. Przyzwoite, lepsze od wszelkich "no name" typu Fomar, Icer, czy Mintex, ale lepsze byłyby Ferodo Premier. Sorry za OT. Nr zaworu masz tu: http://www.a4-klub.pl/smf/b5_aeb_ori_nr_zaworu_dv_do_aeb-t55601.0.html
  24. lekko się zapętliłeś... Weź pod uwagę fakt, że mocno odciążany silnik spali znacznie więcej LPG, niż Pb przy tym samym stylu jazdy. Dlatego wyraźne oszczędności widać przy normalnym, niezbyt agresywnym stylu jazdy. Przecież jak masz te ok. 10l gazu w butli i normalnie jeździsz, to niemal do końca nie przełączy na Pb, a jak pałujesz i kręcisz do końca, to wtedy widać jaka jest różnica w spalaniu - wciąga tyle, że jest spadek ciśnienia - za mało gazu w butli i przy pełnym otwarciu wtrysków za uboga mieszanka. Weź też pod uwagę chipa. W serii na mniejszym reduktorze przełącza dopiero, jak kończy się gaz. Poza tym sekwencję trudno "skręcić" - skład mieszanki jest zaprogramowany, można przeprogramować podczas próby drogowej.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.