Treść opublikowana przez adams78
-
F1, Rajdy i Motorsport
Nieco bardziej zrozumiale: http://www.f1.v10.pl/Robert,Kubica,w,Renault,w,2010,roku,36049.html http://www.f1.v10.pl/BMW,Sauber,dziekuje,Kubicy,36051.html[br]Dopisany: 07 Październik 2009, 17:33_________________________________________________Zapowiada sie obiecująco http://www.sport.pl/sport/1,65025,7120169,Robert_Kubica_w_Renault__Zmiany_w_przepisach_moga.html
-
[B5 AEB] Problem z turbem?! Co dalej?
O DV poszukaj na forum. Znajdź nr ori od TT 225KM - jest sporo tańszy, było na forum. Przepływkę chyba sprawdza się VAG-iem - zmierz masę zasysanego powietrza. Nie robiłem tego więc nie wiem co i jak. Jak będziesz miał problem to pisz do gregory, pomoże
-
[B5 AFN] Malowanie tarcz
Tarczę "opasa" jarzmo zacisku Myślę że z takim poziomem wiedzy nie warto samodzielnie tego robić, podejrzewam że nie masz nawet klucza do odkręcenia jarzma. Poproś kogoś kumatego aby Cię nauczył to rozkładać/składać. Jak chcesz mieć czysto pod felgą, to oczywiście możesz pomalować tarcze (część przylegającą do felgi, właśnie z tymi otworami - to kanały wentylacyjne ) Np. lakier Motip do hamulców, dostępny w każdym sklepie motoryzacyjnym. Najpierw podkład. Myślę że to może się nadać http://moto.allegro.pl/item746643564_wurth_aktywny_grunt_antykorozyjny_spray.html[br]Dopisany: 06 Październik 2009, 22:52_________________________________________________Poza tym założyłeś temat w złym dziale...
-
[B6 ASN] Nie można uruchomić silnika po wymianie sprzęgła
Dlaczego nie zdradził jak? Poszukaj speca od elektroniki.
-
[B5 AEB] Problem z turbem?! Co dalej?
Przekroczone ciśnienie ładowania. Sprawdź/podmień DV i N75. Samej turbinie nic nie jest - kłopoty z osprzętem sterującym.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Hm... Z perspektywy osiągnięć i zdobytych punktów faktycznie Kubica cienko wygląda. A dlaczego nie? Co jest takie ciekawe w blokowaniu szybszego (lżejszego) bolidu przez cysternę?
-
F1, Rajdy i Motorsport
Z punktu widzenia kibica - same zalety
-
F1, Rajdy i Motorsport
Od pewnego czasu czytam Twoje posty w podobnym tonie i zastanawiam się na jakim kanale Ty oglądasz relacje z wyścigów? Chyba że z roku 2007... Wypada obiektywnie przyznać że kierowca który notuje najlepszy czas okrążenia i odrabia po 1s do poprzednika nie jest słabeuszem. Niestety trzeba też przyznać, że specyfika F1 nie daje takich możliwości wyprzedzania jak np. WTCC, stąd mnie obeznani z tematem widzowie mogą mieć kłopoty z poprawną oceną możliwości startujących kierowców W nowym sezonie będzie łatwiej to zrozumieć - nie będzie tankowań, więc szanse się wyrównają
-
F1, Rajdy i Motorsport
http://f1.sport.pl/Artykul.82+M5925df01dbc.0.html [br]Dopisany: 04 Październik 2009, 10:08_________________________________________________http://www.sport.pl/F1/3292000,96297,7084627.html?back=/F1/1,96297,7106874,robert_kubica__chce_jezdzic_w_bezpiecznym_zespole.html Minka [br]Dopisany: 04 Październik 2009, 10:14_________________________________________________http://www.rajdy.v10.pl/Loeb,nie,przejdzie,do,F1,35926.html W sumie szkoda. Myślę że na dziś dzień w F1 jest co najmniej kilku wyraźnie słabszych kierowców.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Na szczęście Kubica nie po to się ściga.
-
F1, Rajdy i Motorsport
http://f1.wp.pl/kat,1775,title,Theissen-to-byly-najwieksze-zniszczenia,wid,11554549,wiadomosc.html Nie jest najgorzej
-
F1, Rajdy i Motorsport
lizus! :decayed: A co tu lizać? Wąskie dupsko, ale jednak... Pamiętacie Williams-Renault? :gwizdanie: Każdemu czegoś brakuje, no może oprócz Brown GP - sztuka polega na wyczuciu u kogo co się zmieni po tym sezonie. I myślę że to bada ekipa Roberta, chyba warto jeszcze trochę poczekać.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Bo trochę już zapomniany Spoko
-
F1, Rajdy i Motorsport
Myślę że Solberg w nowym sezonie jednoznacznie rozwieje wszelkie wątpliwości. W którąkolwik stronę A co z Alonso? No halo, poczytaj linki na poprzedniej stronie...
-
AUDI S4 SID
Zapomniałeś że na hamowni nie ma oporów powietrza. Jak dodasz do serii z 60-70KM to może tyle pojedziesz [br]Dopisany: 29 Wrzesień 2009, 17:51_________________________________________________ A w czym problem? miałem wczesniej AEB ale tyle nie leciał a serie trzymał 8.2 do setki sam nie wiem To jest dobre
-
F1, Rajdy i Motorsport
Nie wiem na ile interesujesz się rajdami, ale pisząc takie teksty chyba nie bardzo. Wiedziałbyś że Solberg w tym sezonie prywatną "zabytkową" Xsarą jeździ lepiej niż wcześniej fabrycznym nowym Subaru :gwizdanie: Kierowcy BMW w tym sezonie też jeżdżą jak babcie... Ale czy dlatego że brak im umiejętności?
-
F1, Rajdy i Motorsport
Chyba tylko włosi potrafią się cieszyć i eksponować radość z porażek. bo wiedzą że raz na wozie raz pod wozem a Polak musi walczyć i być pierwszym W polskiej mentalności jest wpisane kibicowanie sukcesom, kiedy ich brakuje to zostaje tylko garstka wiernych kibiców sportu. Co do torów ulicznych/pustynnych Myślę że dla widowiska idealny jest każdy tor który daje sporo możliwości wyprzedzania. Ten wczorajszy... Zresztą nawet w Monaco w tym roku wiało nudą. Ale jestem pewien że w ostatnich trzech wyścigach będzie się działo
-
Jaka jest różnica między 116 a 131 ps
:doh1: Ej, kuźwa... a skąd to wiesz? Bo ja wiem że moc silnika określa jego kod wybity na głowicy, a nie jakieś kolorowe literki
-
AUDI S4 SID
Właśnie tą szafę mam na myśli
-
AUDI S4 SID
Jak zamknie szafę to chylę czoła.
-
AUDI S4 SID
Przy częstym, intensywnym hamowaniu z dużych prędkości tak - ale przy tych km które SID przejeżdża to chyba tylko na torze Ewentualnie w drodze od tunera do domu, jak na trasie nie będzie za dużego tłoku greg, myślę że przy mocy którą masz przydałyby się hamulce choć w 30% tak skuteczne jak zapodał SID...
-
[B5 AHL] Wysokość sprężyn
Bzdura. To prawda. Może masz z przodu springi od dużo większej wersji silnikowej?
-
[ALL B5] 2.7 BITURBO+ GAZ
bo ten reduktor to wyrabia do około 190 koników Do tej mocy wystarczy Genius 1500mBar - taki jak ja mam. Znam 1.8T po sofcie które na nim jeździ i daje radę. Uprzedzam obawy, że nie przełącza na Pb na wyższych obrotach. Zreszą w klubie już było kilka 1.8T z mocą ok 200KM na BRC, więc można. A 2,7bT w gazie? Ile km/m-c będzie robić? [br]Dopisany: 23 Wrzesień 2009, 22:16_________________________________________________Vito, 9,5l/100km LPG w S4... Nie skomentuję tego. Podaj normalne spalanie przy normalnej jeździe.
-
F1, Rajdy i Motorsport
- F1, Rajdy i Motorsport
Oczekiwanie na dalsze losy jest w tej sytuacji baardzo na miejscu: http://f1.sport.pl/Artykul.82+M52c68462b20.0.html Się chłopaki biorą do roboty. Szkoda że to już tylko łabędzi śpiew... :gwizdanie: http://f1.sport.pl/Artykul.82+M5d7e89e4f9b.0.html [br]Dopisany: 19 Wrzesień 2009, 08:37_________________________________________________http://www.sport.pl/F1/1,96297,7054964,F1__Mozliwe_powstanie_zespolu_Sauber_Ferrari.html[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2009, 08:49_________________________________________________http://sport.onet.pl/74455,1248769,2045442,,f1_afera_moze_pomoc_kubicy,wiadomosc.html - F1, Rajdy i Motorsport