Treść opublikowana przez adams78
-
[ALL B5] Wahacz tylnego koła w Quattro
Strzałka wyżej to wahacz poprzeczny - cena w ASO 305zł. I chyba warto dopłacić. Strzałka poniżej to łącznik stabilizatora - 223zł w ASO. Nie wiem jak stoi poza ASO. Dokładnie zbadaj tuleje na wahaczu dolnym i zwrotnicy - też znacząco wpływają na zbieżność.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Być może - jednak nie zmienia to faktu, że ponowne Jego zaangażowanie jest zabiegiem przede wszystkim marketingowym. A punkty? Ile by nie przywiózł Schumacher, Massa czy ktokolwiek inny - nic to już nie zmieni w tym sezonie. Ferrari wypadło z gry o znaczącą stawkę. Uwierz mi - to nie teoria spiskowa, a fakty
-
F1, Rajdy i Motorsport
I najlepiej za pomocą kierowcy, który nie pamięta kiedy ostatnio jeździł bolidem? Może masz większy sentyment i szacunek do Schumachera niż ja, więc pewnie nie dojdziemy do porozumienia.
-
[B5 1Z] Jakie zaciski, tarcze, klocki do mojej A4 ?
Jeśli nie jeździsz w tempie wyścigowym, to każde standardowe dadzą radę. Nie mam pojęcia - może autor tej uwagi wyjaśni?
-
F1, Rajdy i Motorsport
Przeczytaj raz jeszcze mój post, później link który zapodałeś i pomyśl na spokojnie A jednak niektórzy potrafią czytać między wierszami... Zgadza się No dobra. Napiszę prostym językiem. Nadalej za miesiąc, może dwa Massa wróci do pełnej formy i mógłby dokończyć sezon. W tym czasię z powodzeniem mógłby zastąpić go kierowca testowy, na co dzień obcujący z bolidem. Ale po co? Teraz mamy szum wokół specjalnych testów dla Schumachera, bilety idą jak świeże bułeczki a setki tysiący fanów kupią do końca sezonu miliony gadżetów, których w innej sytuacji by nie kupili bo zwyczajnie by ich nie było. No i media. Przecież za każdą wiadomość się płaci, relacje z wyścigów przyciągną dodatkowe moliony. To co Schumacher zarobi w F1 w tym roku to pikuś wobec tego co zarobi Ferrari i sama F1. Jeśli nadal ktoś nie rozumie to sorry...
-
[B5 AEB] Silnik 1.8 T i gaz
juby, dziękuję za link. Mój warsztat rzucił cenę 850zł z montażem :gwizdanie: Wtryski podobno dają radę, możliwe że obecnie wstawiony reduktor też wydoli, ale jest spore rezyko że przy pałowaniu nie zdoła ogrzać gazu. A Scorpion? Nie wiem co będzie lepiej działać, no i jaka jest różnica w cenie?
-
[B5 AEB] Silnik 1.8 T i gaz
Fachowcy, pomożecie mi? Potrzebuję namiary na reduktor BRC "cegła". Na allegro nie bardzo jest. Podobno kosztuje 700zł - dajcie jakiś link. Moja niedawno chwalona instalacja dostała czkawki - ciśnienie skoczyło na 3000mBar (czyli 2-krotnie za duże). Podobno reduktor się wysrał - chociaż tu akurat mam wątpliwości Niezależnie od tego przymierzam się do wymiany - w planach jest chips
-
F1, Rajdy i Motorsport
Pech Massy polega na tym, że Ferrari jest cienkie w tym sezonie; nie mają nic do stracenia, więc wykopali go z fotela na korzyść podstarzałej gwiazdy i molionowych zysków jakie Ferrari i cała F1 zgarnie dzięki startom Schumachera
-
F1, Rajdy i Motorsport
Znamy nowicjuszy w F1: http://www.sport.pl/sport/1,65025,6893068,FIA_wymusila_na_nowych_teamach_F1_umowe_z_Cosworthem_.html Co do Piqueta - nikt nie będzie za nim tęsknił. Brak mu predyspozycji, więc nawet szerokie plecy ojca nie starczają... Myślę że Schumacher punkty będzie przywoził, ale o wygrywaniu to nawet on sam chyba nie myśli. Zresztą chyba nie po to startuje - ma wzbudzać zainteresowanie Ferrari - to jest cel strategiczny A Massa? No ma biedak pecha... o wyścigach w tym sezonie pomarzyć może :gwizdanie:
-
[B6 BFB] Ubytki płynu z chłodnicy i dziwny zapach
No ej, pomyśl :doh1: Zesra się znaczy zacznie mocno przeciekać. I co wtedy, będziesz jechał z zalewanym wnętrzem? I będziesz stawał co 2km aby dolać? A potem pranie tapicerki... Przerabiałem ten temat kiedyś latem w coupe - nic ciekawego jak bo butach leje się płyn
-
[B5 1Z] Jakie zaciski, tarcze, klocki do mojej A4 ?
Bardzo dobry zestaw do normalnej, codziennej jazdy. Klocki ATE sprawdzają się dużo lepiej niż TRW/Lucas, ale mocniej pylą. Ale to nie problem, jeśli ktoś chociaż raz na 500km myje auto
-
[B6 BFB] Ubytki płynu z chłodnicy i dziwny zapach
Nie ma co gdybać - trzeba to zrobić, bo jak się porządnie zesra to już nigdzie nie pojedziesz...
-
[B5 1Z] Jakie zaciski, tarcze, klocki do mojej A4 ?
A czy to uniemożliwia odpowiedź na pytanie? Nie mam czujników więc nie wiem kiedy alarmują, ale podejrzewam że wyprzedzenie jest dosyć duże - podjedź gdzieś na podnośnik i ktoś obeznany Ci zobaczy - myślę że 1-2tys km wytrzymają. A najlepiej wymień, szczególnie jeśli słychać huczenie przy hamowaniu.
-
Grupowy CHIP w Compsport !!! Szukam chętnych !!!
A gdzie jest napisane że nie? Wyjątkiem jest S4 i RS4 - to jest jasne. Równie dobrze można wyraźnie określić co dostajemy za tą cenę. Generalnie nie trawię prowizorki i jeśli grupowy chip polega na szybciutkim wlutowaniu, hamownia i do domu to ja dziękuję. A gdzie ta diagnostyka przed programem? Też mam kawał drogi do każdego z polecanych i znanych tunerów i bardzo bym nie chciał aby na szybciutko mnie ktoś spławił. Rozumiem że jak zapłacę normalną stawkę to otrzymam full serwis... :gwizdanie:
-
[B6 BFB] Ubytki płynu z chłodnicy i dziwny zapach
Raczej nie - węże bez powodu się nie dziurawią, najczęściej są przetarte. A chłodniczki miewają wycieki. Jak by nie było - trzeba się tam dostać. Pytaj w przyzwoicie wyglądających warsztatach, ewentualnie zobacz w polecanych na forum. Masz płyn na dywanikach? Dużo ubywa?
-
[B5 1Z] Jakie zaciski, tarcze, klocki do mojej A4 ?
To zależy od stylu jazdy... Jak musisz zmienić tarcze i klocki to dokupienie zacisków i jarzm nie stanowi już wielkiego wydatku. Poszukaj na allegro lub okolicznych szrotach - pełno Passków, A4, A6...
-
[B6 BFB] Ubytki płynu z chłodnicy i dziwny zapach
Masz drogich kolegów :gwizdanie: Myślę, że dobry warsztat go nie przebije
-
F1, Rajdy i Motorsport
Nawet jeśli sam zainteresowany to potwierdzi, to tylko na parę wyścigów, a najdalej do końca sezonu, w co akurat wątpię Gadanie, że Kubica się przesiądzie do rajdówki to na dziś stek bzdur. Przecież nie osiągnął w F1 jeszcze nic tak na dobrą sprawę, a zdaje się że ma jakiś cel... :gwizdanie: Potem jak najbardziej do rajdów
-
F1, Rajdy i Motorsport
Kryzys żyje i ma się coraz lepiej To nie jest takie proste. Ale jakoś nie wydaje mi się aby Robert mógł wiele stracić w sensie sportowym na wycofaniu się BMW Myślę że kilka teamów chętnie by go widziało u siebie - mowa o zespołach które regularnie punktują w F1
-
Instalacja gazu w 1.8T i "świecąca turbina"
Supersprint coś około 800zł. Zdaje mi się...
-
F1, Rajdy i Motorsport
A może Fernando? : http://www.sport.pl/sport/1,65025,6861109,F1__Renault_wykluczone_z_GP_Europy.html Cytat: "Co ciekawe kara dotyczy ekipy, a nie zawodnika, więc Alonso mógłby wystartować w wyścigu w barwach innego zespołu. Kierowca od dawna łączony był z Ferrari, które szuka teraz czasowego zastępstwa dla rannego w wypadku Felipe Massy. O transferze mówiło się jednak w kontekście zastąpienia Kimiego Raikkonena". A Robert ? Jest uwiązany kontraktem, zresztą Ferrari też musiałoby chcieć... :gwizdanie: No i sam Robert. Wg mnie ten mariaż nie jest realny.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Z tym bywa różnie - patrz Piquet, Bourdais czy mój ulubieniec Nakajima Często więcej zależy od poparcia jakie ma dany kierowca wśród szarych eminencji i kasy którą z sobą wnosi do zespołu - dopiero jak jego sponsorzy przytargają wór siana to kierowca może jeździć. Mowa oczywiście o nowicjuszach w F1. Cóż - wartość Roberta nieco spada. Kredyt wobec BMW spłacił z nawiązką w ubiegłym sezonie, a tylko "dzięki" BMW nie stanął na podium na koniec sezonu. Teraz mam wrażenie że traci tam czas - to jeden z niewielu zespołów który nie wprowadza żadnych istotnych zmian
-
F1, Rajdy i Motorsport
Jedno Ferrari http://www.forum.v10.pl/ciezar,samochodow,na,starcie,grand,prix,wegier,t13167.html Barrichello - cysterna [br]Dopisany: 26 Lipiec 2009, 11:34_________________________________________________ Skąd ta wiadomość? [br]Dopisany: 26 Lipiec 2009, 11:39_________________________________________________ http://www.f1.v10.pl/Vettel,bedzie,jezdzil,w,Ferrari,33543.html Robert nie ma takich pleców...
-
F1, Rajdy i Motorsport
F1 jest niestety przede wszystkim rządzona wielkimi pieniędzmi i pytanie kto zastąpi Massę jest jak najbardziej na miejscu. Czy dziś pojadą dwa Ferrari? Kilka cm obok i nie byłoby co zbierać...
-
F1, Rajdy i Motorsport
Mam wrażenie że tuż po uderzeniu dodał gazu Tak to wyglądało na powtórce w TV.