Treść opublikowana przez Garet
-
B5 1.8T AEB , Gwint , RECARO RS4 , BIX - SPRZEDANE
to koło nie jest czasem identyczne jak taki s-line? http://img18.tablica.pl/images_tablicapl/76669037_1_644x461_audi-a4-b6-s-line-2002-kombi-25-tys-zl-lub-zamiana-na-a6-c6-sedan-mragowo.jpg
-
[ALL B5] Audi Turbo quattro Sprzedam :)
W końcu zmogłem się, by przedstawić moje kolejne Audi, kolejne quattro W lutym po długich poszukiwaniach i po wielu rozczarowaniach stanem wystawianych Audiczek udało mi się trafić na A4B5 choć szukałem A6C5. Przy okazji auto było od znajomego i nie zastanawiając się długom stałem się posiadaczem A4 1.8T quattro AJL czyli ori 180hp Wyposażenia samochodu nie bedę tutaj wypisywał, z niespotykanych rzeczy to mam elektrycznie składane lusterka a tak to poprostu A4 z 2000roku z podtlenkiem LPG. Jeśli chodzi o plany to co najważniejsze: - niżej, niżej i jeszcze raz niżej (proszę się nie śmiać z kozy) - większe koło myslę nad 18", najchętniej Monoblock w12 lub Mercedes Segin ale czas pokaże (najszybciej 2014 sezon) - ściemnienie przednich bocznych szybek Auto z pewnością nie zostanie poddane wieśtunowi, zostanie klasyczne, spokojne. Z wykonanych drobnostek mamy: - yellow hallo - ramki hallo i grill w mega prawdziwy carbon foliowy :wink: - zakupione ramiona wycieraczek z passata B5FL Teraz dość bzdur, parę fotek. Jako, że mieszkam na śląsku sceneria też pod temat miejsca... A na koniec gadżet który raduje moje oko
-
Felga marzeń do B5 ?
a cena monoblocków w12 powala...
-
Felga marzeń do B5 ?
szukalem tych felg w 18" ale szerokie zeby byly przynajmniej 8" a z tego co pamietam to same waskie i z duzym ET http://s21.postimg.org/q8qzfvcfr/mooooinj8.jpg Te żółte to są rondell'e R.o.d.?
-
Lampy tył - ciemne czy ori ?
ja mam cale w czerwieni, i pasują bardzo do czarnego avanta
-
Felgi 8,5" i et13
to 18" ma być tylko i wyłącznie a opone planuje 225/40/18
-
Felgi 8,5" i et13
panowie spasuje taka fela do a4? http://img16.tablica.pl/images_tablicapl/72346219_2_644x461_alu-felgi-orginal-18audi-a4-a6-s-line-zdjecia.jpg jest szeroka na 8,5" i ma et35, ma ktos fote moze jak to moze wygladac na avancie?
-
Lampy tył Avant
wrzuce Wam jutro fotkę moich lamp z tyłu, zabaczymy co powiecie hehe...
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
ja leję 10w60 Valvoline do 1.8T a wczesniej do s6c4 2.2T i jestem z tego oleju bardzo zadowolony, trzyma temperaturkę i nie przegrzewa się
-
Felgi 8,5" i et13
wlasnie takiej informacji potrzebowalem teraz wiem czego szukac bo nie chce felg które się schowają w czeluściach nadkola ...
-
Felgi 8,5" i et13
tak myslalem, a czy do quattro moge zalozyc na tył szersza felgę na tył o innym ET, ale na takiej samej oponie jak z przodu? Tył chce szeroko, ale nie tak by bylo widac fele z za rogu
-
Obniżenie -60
szkoda ze wiekszosc sprzedaje kolega jawor z forum, uznany za nieuczciwego...
- Obniżenie -60
-
Obniżenie -60
gwint do przodu to teraz na forum stoi kw za 500 wiec mega tanio jak za kw, tylko znaleźć jakiegos tatechnix(bo najtanszy) na tył ale nowego i spokój...
-
Obniżenie -60
a cena za kompletny gwint to tez rewelka hehe przynajmniej 1500 za quattro, po polifta podejdzie kazdy gwint na przód? a na tył szukać do quattro i to do poliftowego czy wszystko jedno
-
Felgi 8,5" i et13
Powiedzcie mi Pany czy fele 17" o szerokosci 8,5" i ET13 bedą wystawać za furę?
-
Obniżenie -60
tylko pytanie czy po kazdym obrocie gwintem trzeba robic geometrie czy coś w tym stylu? I czy na gwincie skręconym podobnie jak -60 na sprężynach jest tak samo twardo czy juz mega twardo, pytam bo mieszkam w miescie które jest obecnie rozkopane przez kanalarzy...
-
Obniżenie -60
Czy istnieją wogóle sprężyny obniżające 4cylindrówkę w quattro -60mm? Czy na taka sprężynę podejdzie amor 1be czy trzeba szukać jakiegos innego krótkiego?
-
Aczwóreczka by Wolantt
pytam z ciekawosci jaki masz rozmair opon? chce swoją posadzić a też mam 16" koła
-
Granatowe rodzine wozid*psko :) 18',SS,Bose
jaka szerokosc ma to koło? i ET?
-
[1.8T i 2,7BiT] Filtr powietrza pipercross
pod ori puszkę i pod itg stożek jest taki sam tip? Jeśli pożniej zdecyduje sie na wymiane turba ale tylko na k04 to tez niebedzie problemu?
-
Swap v8
spoko, swojego czasu byl vems tylko nie wiem jaka wersja na forum apmotorsportu (niedźwiadka z wawy) chyba za 1000zł... mogłem brać... Właśnie się zastanawiam za co sie brać, czy koksować 1.8T czy ładować 4.2... Od ceny swapa zawsze mozna odjąć mój silnik, zawsze pare złotych wpadnie.
-
Swap v8
tak liczylem ze na swap v8 z 10kola papieru trzeba bedzie polozyc, przy swapie niezbedny jest taki komp EMU?
-
Swap v8
i ile bedzie cie kosztowac zlozenie 400hp 1.8T?
-
Swap v8
mam teraz 1.8T 180hp i mi mało... po za tym 4gary nie robią tej pięknej muzyczki...