Treść opublikowana przez Garet
-
Dokładka MS Design
Niewiedzialem. Dzieki ale cena bedzie kosmiczna.
-
Dokładka MS Design
Jak ASO skoro to nie jest fabryka tylko firma tuningowaa
-
Dokładka MS Design
Jakie kratki pasują do tej dokładki? S-line czy coś innego? Czy moje oni halogeny zostają w górnej części zderzaka i później pasują w kratkach bez przeróbek?
-
Demontaż wkładów lusterek zewnętrznych
Dzieki za pomoc. Chce je wyjac bo obudowy mam psikniete ta guma w sprayu i bede to sciagal. A zeby obudowy odkrecic trzeba szklo chyba wyjac?
-
Demontaż wkładów lusterek zewnętrznych
Szukałem na forum dokladnej instrukcji jak je zdemontować ale nic nie znalazłem. Jak wyjąć szkło żeby go nie uszkodzić? Nie wyłamać zaczepów itd?
-
Demontaż włącznika świateł
Próbowałem wyjąć ten wyłącznik wg opisanej instrukcji i nic nie drgnie. a nawet chyba wyrwałem pokretło z zatrzasków bo teraz nie mogę włączyć halogenów tylko pokrętło zostaje mi w błoni
-
Przerobienie ramki skrzyni biegów z automatu na manual
Witam, czy ktoś wie jak przerobic ramkę lewarka skrzyni (dekor) z automata na manuala?
-
Wymiana dekorow listw ozdobnych oraz ich pozostalych elementow
U mnie bylo radio 1din teraz jest 2din i dekory zosty 1din z zaokraglona popielniczka. Czy spasuje tam popiolka z 2din czy tunel jest inny
-
Ori Avant Tdi RNS-D nowe wykałaczki
Za chwile cos utargowałem i wziąłem.
-
Ori Avant Tdi RNS-D nowe wykałaczki
Witam, auto odkupiłem od użytkownika forum. Jest to moje 4 audi z rzędu. Pierwsze było S6 2.2Tq nastepne A4 B5 1.8Tq idąc dalej A4 B5 1.9Tdi AFN i teraz B6 AWX. Z wyposazenia : - xenon ori plus spryski i samopoziom - nawi - fotele sporty grzane - pakiet chrom - pakiet światło - dokładki w kolor - ciemna szyba x7 Plany: - wyrzucić czerwone dekory (nie mój gust) - koło - coś od pakietu zewnętrznego s-line moze progi i tylny zderzak. - clh Puki co szukam derkorów 1DIN moze byc alu albo drewno kompletne i nie zniszczone. Puki co zdjęcia z ogłoszenia ale zrobię coś swojego.
-
[INNE] Zgrzeszyłem...ale dobrze mi z tym! Audi ... KILLER!!!
jaki przebieg ma to bmw?
-
[ALL B5] Montaż Rolet przeciwsłonecznych drzwi tylnych - akcesoria Audi
Kupiłem półkę z tylna roletą i potrzebuje zaczepy. Gdzie to kupić?
- Siłownia
-
Jakie wycieraczki do ramion od passata b5 fl
Z tego co pamiętam, kupiłem jakieś no name w motoryzacyjnym i było ok, chyba 530mm długość
-
Siłownia
Co do białeczek to mam propozycje taniego izolatu. Soya pro. Wszamałem już jedno opakownie 700g, 82g na 100g białka soyowego. Smak czekoladowy niezbyt ale z mlekiem juz znosny. Ale cena 50zł za 2kg to super sprawa. Nie zawiera cukrów co ważne.
-
Tani aparat fotograficzny
Hej, szukam jakiegos aparatu foto, raczej małego. Najlepiej w kieszeń. Ale wiadomo że jakosc zdjęć nie powali. Jestem amatorem, nie bede sie bawil w retusze itd. Ma mi sie urodzić dziecko, więc foto w domku z rodziną, spacerek itd. Ewentualnie myslalem nad czym typu sony dsc-h300 ale to juz ostateczność. Pomożecie?
-
Lexus IS-F 5.0 V8 423KM
to i hayka zostanie u starego wlasciciela ;p
-
Lexus IS-F 5.0 V8 423KM
Mialy byc Vosseny ale te tez piekne
-
zilver audi boskiego
Rotory nie pasują do b5, do b8 już idealnie ale rotor to felga z designem XXI wieku a nasze a4 powoli do niego nie pasują
-
[B5 AEB] Srebrny avant by looki91 - sesja str.4
Jaka opona na tych flatach? Chodzi o rozmiar.
-
Jaki płyn do układu wspomagania ?
Wracając do tematu to jaki płyn wlac do 1.9tdi 97rok? pompa wskakuje 120bar
-
Wymiana pompy wspomagania
akurat mowa o 1.9tdi wiec luzik, a podlaczenie chlodniczki oleju wspomagania z np a6 c5 takiej wiekszej to wieksza robota czy podejdzie zmaiast oryginalnej z 1.9tdi? Bo ta z a6 szła przed chłodnicą i podobno warto ją założyc.
-
Wymiana pompy wspomagania
Dojdę tam od spodu czy jakoś czy trezba demontować cos od przodu
-
Wymiana pompy wspomagania
Ma ktoś jakiś manual jak wymienić pompę wspomagania, kroko po kroku? Szukałem w zrób to sam ale nic takiego nie znalazłem.
-
AFN po małym programie
Może ktoś robił już taki zestaw 216 plus chip i powie jak wyszło? Albo bardziej mnie interesuje czy jest duzo lepsze odczucie po wymianie seryjnych wtryskow na 216 ale juz po chipsie. Kiedys zalozylem 216 do 90tki i było mocno czuc roznice ale chipa nie było