Treść opublikowana przez acecoupe
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
http://www.sklepcarchem-silesia.pl/pl/p/CarChem-Quick-Detailer/57
-
Osuszanie auta
NanoSEALANT
-
nakładanie quick detailera
Carchem detailer typu spray and wipe http://www.sklepcarchem-silesia.pl/pl/p/CarChem-Quick-Detailer/57
-
Osuszanie auta
a może wosk na mokro? Rinse Aid od CarChem? woda łądnie spływa a resztę spokojnie można fibrą zebrać
-
Zestaw dla świeżaka.
owady nie przyklejają się mocno na przodzie na nawoskowanej powierzchni
-
Zmatowienie na lakierze - proszę o pomoc
Scoodi mógłbym ci pomoc ale widzę że dzieli nas jakieś 60 km
-
Neutralny szampon
AZIK jeśli chcesz mam kilka szamponów które wosków nie ruszają
-
Do białego AUDI
1. Przed owadami wystarczy zabezpieczyć lakier woskiem zmywanie ich nie stanowi wtedy problemu 2. Moim zdaniem wystarczy dobry szampon samochodowy ale można użyć np apc 3 nie mam pomysłu
-
Jaki szampon i wosk na nowy lakier
zależy ile kasy tesciu chce na to przeznaczyć. Ze średniej półki polecam szampon Presta-60 zł za galon i wosk Meguiars#16 ok 70zł sam używam takiego zestawu i jestem zadowolony. Jeśli kasa nie gra większej roli to polecam Powłokę kwarcową
-
Wosk Fast wax firmy presta -miał ktoś styczność?
QD Presty też jest super Spray'N Shine,wosku niestety nie próbowałem ale coś mi się kojarzy że jest dostępny tester tego wosku za 10zł więc można by spróbować
-
jakie ściereczki ?
poszukaj sobie Koch Chemie jest mega delikatna do wycierania resztek wosku idealna koszt 12zł więc tragedii nie ma
-
Jaki miernik lakieru - co polecacie w przystępnych pieniądzach ?
Zależy jeszcze do jakiego celu ma on służyć. Jeśli pomoc przy korekcie lakieru to dokładność takiego za 3 stówki może nas zgubić. Sam też się rozglądam i doszedłem do wniosku że bez tysiaka nie bardzo jest czego szukać
-
Problem ze wspomaganiem
też mi się tak wydaje ale bałem się napisać,chociaż ja mam b5 to może trochę taniej objadę
-
Problem ze wspomaganiem
mam to samo u siebie najpierw zalany ył płyn niewiadomego pochodzenia,wymieniłem na ori zielony co poskutkowało utratą wspomagania i zgrzytaniem kierownicy. Wymiana płynu na przekładniowy i wspomaganie wróciło do normy a skoki kierownicy o czym piszesz też mam najbardziej odczuwalne podczas jazdy po rondzie jak z tym sobie poradzić??
-
SONAX do regeneracji lakieru.
nie chcę cię demotywować ale tym sonaxem nic nie zdziałasz z twardym lakierem audi a co do wosku to nie próbowałem ale z marketowej półki szału nie będzie kup sobie tester FK 1000p za 2 dyszki a będziesz pan zadowolony
-
Konserwacja opon
polecam Shiny Garage Back2Black fajny efekt produkt wydajny o fajnym waniliowym zapachu
-
jakie ściereczki ?
dokładnie marketowe rysują lakier-sprawdzone. Osobiście do wytarcia past polerskich używam Eurow a do wosku troszkę lepszą Koch chemie
-
Czym doczyścić złotawy nalot na felgach
po zastosowaniu tenzi nalot powinien i raczej zniknie bo to mocny środek
-
MEGUIAR'S Ultimate Compound vs MEGUIAR'S Ultimate Polish
dzisiaj męczyłem się Ultimate Compound z maszyną rotacyjną więc nie wyobrażam sobie robić ręcznie z lakierem Audi
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich 2 dni temu stałem się posiadaczem mojego trzeciego Audi wcześniej była 80 i 80 coupe mam nadzieję że obecne a4 będzie co najmniej tak mało awaryjne jak poprzednie audianki pozdrawiam